Що потрібно для відкриття успішного студії дизайну інтер'єрів

Гарний чорно-білий дизайн інтер'єру

Тим, кому до душі творча робота, буде цікаво дізнатися як відкрити студію дизайну інтер'єрів. Цей вид бізнесу один з оптимальних варіантів власної справи. Дійсно, даний напрямок сьогодні тільки розвивається і обіцяє надалі непогані перспективи. Правда, успіху потрібно домагатися, щоб хороша репутація і популярність допомогли позитивно виділитися на тлі конкурентів. Втім, успіх справа наживна, спочатку студію треба відкрити. А як?

Зміст статті:

  • Реєстрація та приміщення
  • устаткування
  • робоча команда
  • Нюанси і реклама

Реєстрація та приміщення

Як і при будь-якій іншій діяльності, в цьому випадку потрібна реєстрація. Для цього вирушаємо в адміністрацію міста і подаємо документи для присвоєння статусу юридичної особи. Ні, зовсім не обов'язково створювати ВАТ, ТОВ або іншу форму організації. Цілком буде досить відкрити ІП, і можна починати свою діяльність.

Далі нам слід знайти офіс, треба ж десь спілкуватися з клієнтами. Центр міста або будівля в його найближчих околицях для відкриття студії по дизайну інтер'єру підійде чудово. Скільки квадратних метрів? Справа, звичайно, суто особисте, але в цілому фахівці вказують на площу в 30-40 кв. м. До оформлення, природно, потрібно підходити дуже відповідально. Офіс - це своєрідна візитна картка. Не перестарайтеся, а й пара родзинок, що вказують на наявність креативного мислення, не завадить. Так само варто задуматися і про окрему зоні для спілкування з клієнтами.

Устаткування

Будь-яка діяльність, будь то торгівля або офіс з продажу послуг, вимагає обладнання. Це найбільш витратна частина, але економити на ній не можна. Можна тільки на перший час обмежитися мінімумом. Отже, нам буде потрібно:

  • графічна станція
  • Графічний планшет
  • принтер
  • Чорно-білий принтер

Під графічною станцією мається на увазі потужний комп'ютер. Зокрема увага приділяється монітора, відеокарти і оперативної пам'яті. Зараз на прилавках спеціалізованих магазинів можна знайти не найдорожчі рішення, здатні вирішити цю задачу. Графічний планшет, в принципі то, в списку обов'язкового обладнання не входить. Але прийнято вважати, що хороший дизайнер здатний створювати шедеври і руками. Значить, шукаємо хорошого дизайнера і надаємо йому можливість творити. До речі, співробітники грають не менш важливу роль. Про них далі.

Робоча команда

Складно в перший же місяць після відкриття набрати повний штат на гідний оклад. По-перше, співробітники ще себе і свої можливості не проявили. По-друге, бізнес ще дохід приносити не почав. Як вчинити?

Потрібно зібрати талановиту, але маленьку команду. Шукати можна через оголошення або ж звернувшись до студентів відповідних ВНЗ. Попередьте їх, що плануєте відкрити студію дизайну інтер'єрів, тому на початковому етапі у них чітких обов'язків не буде. Тобто художнику іноді потрібно замінювати дизайнера, а тому виконувати роботу архітектора. Ви отримаєте кадри, а студенти, в свою чергу, отримають досвід. По зарплаті: можна запропонувати свої співробітникам невеликий оклад і маленький відсоток від угоди. Або ж відсоток зробити дуже великою, але оклад прибрати. Тут вирішувати тільки вам.

Нюанси і реклама

У кожній справі є свої нюанси, і тут без цього не обійшлося. Наприклад, кожен клієнт захоче побачити варіанти вже виконаних робіт. Але ви тільки відкрилися, і таких у вас немає. Що робити? Нічого страшного, просто «створіть» щось своє. Обман? Ні, ніякого обману тут немає і в помині. Проект придумали ви? Ви! А то, що він не втілений в життя, це інша сторона питання. Так само можна робити знижку першим клієнтам, щоб отримати замовлення.

До речі, замовлення теж потрібно ще отримати. І в цьому покликана допомогти реклама. Рекламуйте свою студію дизайну інтер'єрів усіма можливими способами, щоб залучити клієнтів. Результатом стануть перші замовлення, хоч і з'являться вони через місяць або два. Головне, не здаватися і виконати перше замовлення на «відмінно».