Як відкрити автомийку самообслуговування

Як відкрити автомийку самообслуговування

Автомийка - досить прибутковий бізнес, що дозволяє при невеликих вкладеннях отримувати високий прибуток. У цій статті ми детально розглянемо, як відкрити автомийку самообслуговування, що для цього буде потрібно, і який потенційний дохід.

Зміст статті:

 • Автомийка самообслуговування - з чого почати
 • Устаткування для автомийки самообслуговування
 • Автомийка самообслуговування під ключ
 • Автомийка самообслуговування - ціна
 • персонал
 • прибуток

Автомийка самообслуговування - з чого почати

Спочатку слід підібрати місце, яке повинно розташовуватися в безпосередній близькості від дороги, але далеко від конкурентів. Кращим вибором є спальні райони. Потім потрібно придбати або орендувати земельну ділянку (з розрахунку 130 кв. Метрів на пост автомийки) і отримати дозвіл на будівництво об'єкта або монтаж модульної конструкції. Наступний етап - придбання і монтаж обладнання, друк необхідних інструкцій, які допоможуть клієнтам користуватися мийними апаратами. І останній етап, що передує відкриттю автомийки самообслуговування - маркетинг.

Реклама

Без друкованої реклами і банерів цілком можна обійтися, але встановити в околицях автомийки кілька невеликих рекламних стійок з покажчиками все ж необхідно.

Устаткування для автомийки самообслуговування

Для відкриття мийки потрібні:

 • мийний комплекс;
 • пилососи;
 • сушильні апарати;
 • очисне обладнання.

Є моделі мийних комплексів та інших апаратів з купюроприймачами, якими автомобілісти зможуть користуватися абсолютно самостійно, є такі, де оплата послуг здійснюється за допомогою жетонів, що продаються на окремій касі. Перші в силу відсутності необхідності встановлювати касу і наймати касира краще. Також моделі розрізняються по функціоналу і продуктивності.

На замітку

Комплекс обладнання для автомийки самообслуговування повинен бути гранично простим у використанні, а поруч з ним повинна бути гранично зрозуміла інструкція. Виходити при виборі обладнання слід з бюджету, кількості постів і передбачуваного навантаження.

Автомийка самообслуговування під ключ

Є компанії, які здійснюють весь цикл робіт для відкриття автомийки самообслуговування, починаючи з придбання або оренди ділянки, і закінчуючи монтажем і пусконалагодженням обладнання. Заощадити в такому разі не вийде, витрати будуть істотно вище, ніж при виконанні всіх етапів підготовки до відкриття мийки самостійно.

Автомийка самообслуговування - ціна

Основна стаття витрат - придбання обладнання:

 • мийний комплекс: від 400 тис. до 1 мільйона гривень;
 • пилосос самообслуговування: від 150 тис. до 500 тис. гривень;
 • сушильний апарат: від 400 тис. гривень;
 • очисні споруди: від 350 тис. до 1 мільйона гривень.

Якщо ділянку під мийку зовсім малий, можна відмовитися від установки сушильних апаратів.

Розрахунок для мийки на 6 постів

Загальна вартість обладнання для мийки на шість постів: від 6,5 мільйона гривень. Вартість оренди земельної ділянки (близько 700 кв. Метрів): від 400 тис. гривень на рік. Вартість будівництва: від 4 мільйонів гривень. Маркетинг: до 100 тис. гривень.

Разом: від 11 мільйонів гривень. З урахуванням регулярних витрат на персонал, витратні матеріали та комунальні послуги щоб запустити автомийку буде потрібно не більше 11,5 мільйона гривень.

Персонал

Особливих вимог до персоналу автомийки не пред'являється: достатньо однієї людини, який буде періодично перевіряти обладнання, заповнювати витратні матеріали і т. Д.

Прибуток

Середня завантаженість одного мийного поста становить 10-20 мийок в день. Собівартість 1 мийки становить до 40 гривень, тоді як вартість послуг - від 200 до 300 гривень. Чистий прибуток для мийки на 6 постів: від 360 до 720 тисяч гривень на місяць.

Як бачите, щоб відкрити автомийку самообслуговування потрібні порівняно невеликі вкладення, а термін окупності не перевищує 3 років. При цьому прибуток досить велика, що робить мийку самообслуговування одним з найпривабливіших видів малого бізнесу.

Як відкрити автомийку самообслуговування. Відео: