Бізнес-плани

Бізнес-план – орієнтир того, як саме компанія досягне своїх цілей. Для кожного, хто починає свій бізнес, складання бізнес-плану є життєво важливим кроком. Наявність цих конкретних етапів допоможе вам відстежити успіх бізнесу.

У багатьох випадках люди, які починають новий бізнес, не мають грошей, необхідних для того, щоб розпочати справу. Якщо потрібне фінансування для запуску, ви повинні мати готовий бізнес-план для інвестора або фінансової установи щоб показати потенційним інвесторам, як саме пропонований бізнес буде прибутковим.

Як відкрити свій бізнес

Як відкрити свій бізнес

У статті детально розглянуто як відкрити свій бізнес: з чого почати, як знайти ідею, яких помилок слід уникати. Важливі нюанси організації бізнесу з нуля.
Бізнес-план: що це таке, структура та приклади

Бізнес-план: що це таке, структура та приклади

Як написати бізнес-план з нуля? Для початку проведіть невеликий аналіз свого проекту та визначте його сильні і слабкі місця, поставте конкретні цілі. Виходячи з цього, ви будете складати стратегію розвитку свого бізнесу.

Приклад готового бізнес-плау кафе

Приклад готового бізнес-плау кафе

Кожен тип бізнеса має свої ризики і, відкриваючи новий заклад, є можливість, що бізнес не отримає прибутку в запланований термін. Щоб уникнути цього підприємець, який планує відкрити кафе чи ресторан, складає бізнес-план із цифрами витрат, стратегією розвитку та планами щодо окупності. У статті ми розповімо, як правильно скласти бізнес-план з відкриття кафе. 

Приклад бізнес-плану грумінг-салону

Приклад бізнес-плану грумінг-салону

Безкоштовний бізнес-план грумінг-салону з розрахунками і описом важливих нюансів, які потрібно враховувати при відкритті салону для тварин, щоб досягти успіху.