Як можна з нуля швидко розбагатіти в Україні

Хлопець в костюмі

Сьогодні відповімо на актуальне питання, як розбагатіти з нуля в Україні. Ми зібрали кращі способи отримати великі гроші, доступні навіть новачкові.

Зміст статті:

 • Підвищення кваліфікації та робота у великій фірмі
 • Власний бізнес
 • Інвестування та співзасновництво
 • створення медіапродукту
 • Торгівля валютою, акціями, цінними паперами
 • Патенти на розробки
 • Як знайти правильну мотивацію

Підвищення кваліфікації та робота у великій фірмі

Це метод, що дозволяє заробляти більше, займаючись тим же працею (працюючи на компанію). Стати висококваліфікованим фахівцем і знайдіть роботу в розвивається перспективної корпорації. Вивчіть список затребуваних професій і постарайтеся влитися в нішу, яка недавно з'явилася на світовому ринку, але виглядає багатообіцяюче. Просування по кар'єрних сходах здатне збільшити дохід в кілька разів.

Менеджери вищої ланки, заступники керівництва і начальники відділів отримують пристойну зарплату, займаючись тим, що добре вміють робити.

Власний бізнес

Вірний - відкрити свою справу. Кращі варіанти:

 • Надання послуг (Доставка, сфера краси, ремонт і будівництво, організація свят, мовна або танцювальна школа, ательє та ін.) В ідеалі потрібно мати навички роботи в обраній ніші. Тоді можна займатися тим, що вам до душі.
 • Торгівля. Щоб організувати бізнес з мінімальними вкладеннями, варто відкрити інтернет-магазин. Наприклад, хороші гроші приносить перепродаж товарів від виробників з Азії.
 • Громадське харчування: Від установки недорогих кава-автоматів і ларьків з напоями та пиріжками до відкриття їдальні, кафе.
 • Нерухомість. При відсутності власних об'єктів нерухомості можна добре заробляти на посередництві при оренді / продажу квартир і будинків. Посереднику знадобляться клієнтська база, швидка реакція і підприємливість.
 • виробництво (Затребувані будівельні матеріали, продукти харчування і т. Д.)

Інвестування та співзасновництво

Велика кількість країн, що розвиваються проектів знаходяться в пошуку партнерів. Правильно оцінивши перспективи і ризики справи, вкладайте заощадження в чужий бізнес. Співзасновник успішного підприємства може розраховувати на практично пасивний стабільний дохід. Щоб співпрацювати з відомою фірмою, слід запропонувати керівництву цікаві концепції розвитку і проекти зі збільшення прибутку і виходу на нові ринки.

Створення медіапродукту

Відмінно заробляють власники популярних сайтів, спільнот в соціальних мережах, розкручених каналів на ютубі.

Грошові витрати на організацію прибуткового медіаканала мінімальні, але потрібен творчий підхід і вміння зацікавити аудиторію.

Для сайту слід підібрати актуальну тематику і постійно працювати над відвідуваністю, щоб залучати рекламодавців. У соціальних мережах популярні гумор, цитатники, анонімні історії, науково-популярні теми. Простір для творчості відеоблогеров величезний: від цікавих оглядів / проходжень ігор ( «летсплеі») до відеощоденників мандрівника і добірок приколів з Мережі (яскравий приклад - розкручені проекти «This is добре» і «+100500»).

Торгівля валютою, акціями, цінними паперами

Аналітичний склад розуму, стриманість і здатність логічно мислити дозволяють гравцеві на біржі. Щоб не втратити вкладені гроші і мотивацію, пройдіть навчання у професіоналів, починайте з малих сум і постійно вивчайте динаміку ринку.Популярна торгівля валютою на Форекс, робота на фондовій біржі, бінарні опціони.

При наявності заощаджень і відсутності досвіду на фінансовому ринку можна інвестувати кошти в ПАММ-рахунки і пайові фонди. За вас працюють професіонали, а ви маєте відсоток від вкладених грошей і отриманого прибутку.

Даний метод хороший тим, що в будь-який момент є можливість зупинитися і припинити торгівлю без відчутного фінансового збитку.

Патенти на розробки

Варіант для винахідників, розробників, інноваторів, які не мають підприємницької жилки. Почніть вигідно продавати свої розробки профільним компаніям. Це можуть бути корисні пристрої для автоматизації будь-якого етапу виробництва, побутові прилади та навіть мобільні додатки. Важливо скласти докладний опис продукту з кресленнями і поясненнями і запатентувати розробку. Після цього пропонуйте її зацікавленим підприємствам.

Як знайти правильну мотивацію

Поставте собі чітку мету - розбагатіти за два роки, наприклад. І визначитеся навіщо. Щоб купити квартиру, машину, відкрити затишний ресторанчик і т. Д. Привчайте себе до порядку: складіть розпорядок дня, підтримуйте себе в гарній фізичній формі, правильно харчуйтеся, адже здорова людина може не відволікатися на проблеми зі здоров'ям на шляху до успіху і багатства.

Хороший підприємець має кілька джерел доходу і вкладає кошти в нові проекти, примножуючи свій капітал. Важливо вміти не тільки, а й правильно розпорядитися отриманими грошима, змусити їх «працювати» на вас і далі.

HD відео по темі: