Міні виробництво в домашніх умовах: ідеї перевірені часом, які можна легко реалізувати

Плетені меблі

Як же добре рано вранці перевертатися в теплому ліжку на інший бік, не думаючи про поспіх на обридлу роботу! Це мрія багатьох, але мало хто може її здійснити.

А все тому, що в голову ще не приходила думка відкрити міні виробництво на дому. Ну або приходила, але не траплялися дійсно гідні і прибуткові варіанти. Але ж вони існують, в чому ви зараз і переконайтеся.

Зміст статті:

 • миловаріння
  • вартість сировини
 • Плетені меблі
  • окупність
 • човни
  • Ціна
 • пошиття іграшок
 • вирощування зелені
 • прошивка електроніки
 • в'язання
 • виготовлення прикрас

Миловаріння

Побита тема виготовлення мила не так вже й погана. Попит на все натуральне і оригінальне тільки зростає. Втім, зростає і конкуренція в даній галузі. Однак її легко перемогти, використовуючи рекламу з докладним описом користі свого продукту.

І найкращим майданчиком для реклами стануть соціальні мережі. Знання для домашнього міні виробництва мильних виробів можна отримати з навчальних курсів за 2-3 дня, і після почати виготовляти креативне мило у себе в квартирі.

Вартість сировини

Для виготовлення мила потрібно мильна основа, форми і барвники з ароматизаторами. Це можна придбати набором, вартість якого становитиме близько 500 гривень, або ж окремо. У другому випадку витрати будуть меншими, до того ж ви зможете самі вибирати інгредієнти. Що ж стосується вартість готового мила, то вона становить від 150 гривень за виріб і вище.

Плетені меблі

Затишне крісло-качалка або плетений з лози столик є мрією багатьох городян. Чому б вам не освоїти майстерність плетіння меблів? Вартість витратних матеріалів нульова, ви витратите лише час на пошук відповідного дерева і заготовку прутів. Це дуже вигідна ідея домашнього бізнесу, яку можна реалізувати в приватному будинку або на дачі. Так, доведеться попрацювати своїми руками, але і дохід пристойний.

Окупність

Окупність у плетених меблів просто неймовірна. Дизайнерське дуже гарне від 6 тисяч гривень і вище, приблизний час на виготовлення - від трьох днів до тижня. Коли з'явиться постійний потік клієнтів, ви зможете вибирати тільки найвигідніші замовлення.

Човни

Здивовані? Так, мова йде саме про виготовлення невеликих човнів, місткість яких розрахована на 1-2 людини. Звичайно, необхідно мати невеликі пізнання в пристрої човнів і вільну кімнату, в якій будуть виконуватися роботи з деревом. Так само потрібно придбати деяке обладнання, необхідне для складання виробу.

Ціна

Ціна матеріалу для одного виробу коливається в діапазоні 2,5-3,5 тисячі гривень. Продати човен можна буде в 3-4 рази дорожче. Виготовлення та збирання займуть днів 5. Дуже рентабельний бізнес при наявності клієнтів. Але повторимося, попередньо варто придбати потрібні знання, човен не іграшка, від її якості може залежати життя людини.

Пошиття іграшок

Часом діти мріють про фіолетовому слоні або зеленої мавпи. Чому б вам при наявності швейної машини не почати шити іграшки на продаж? Посібників, лекал і викрійок багато, та й в магазинах немає проблем з асортиментом матеріалів. Готова іграшка може коштувати від 500 гривень залежно від розміру.

важливо

Вартість витратних матеріалів (тканина, набивка, очі / носики) в середньому становитиме 150-200 гривень на іграшку невеликого розміру. Не намагайтеся економити, вибираючи матеріали низької якості. Іграшки призначені для дітей, чиє здоров'я понад усе.

Вирощування зелені

Підготуйте місце для розсади, придбайте добрива, грунт і насіння. Первісна вартість домашнього городу розміром приблизно 6 квадратних метрів становитиме близько 500 гривень.

Пучок зелені в 50 грам, про продаж якої варто домовитися з невеликим магазином, коштує 40 гривень. При постійному догляді ви зможете отримувати близько 4 кг кропу з метра квадратного. Бізнес невеликий, але прибуток буде суттєвою.

Прошивка електроніки

Ви добре розбираєтеся в смартфонах / планшетах і володієте потрібними програмами? Створіть свій бізнес по прошивці гаджетів. Витрати відсутні, а дохід може досягати 500 гривень з клієнта. Вони знайдуться з оголошень і завдяки «сарафанне радіо».

В'язання

по створенню і продажу в'язаних речей. Це стильно і користується попитом. Витрати мінімальні - спиці і нитки. В середньому 100 грам хорошою пряжі коштують близько 70 гривень. Найбільш рентабельно в'язання речей для дітей.

Виготовлення прикрас

Бісер, намистини, ланцюги і різні ремені дозволяють створювати неймовірні прикраси, затребувані модницям. Виготовлення себе виправдовує, так як вартість матеріалу для простого браслета не перевищуватиме 30-50 гривень. Продати ж його вже можна за ціною від 200 гривень.

І це лише частина ідей. Яке відкрити - вирішувати вам. Головне, щоб цей малий бізнес був вам до душі, щоб вам подобалося творити і створювати продукт, який буде радувати інших людей.

Рекомендуємо також прочитати іншу статтю нашого сайту про дохідні варіанти домашнього бізнесу -.

HD відео по темі: