Яким бізнесом можна зайнятися в домашніх умовах

Кімната оформлена інтер'єрних стікером

Багато людей замислюються, яким бізнесом можна зайнятися в домашніх умовах, щоб збільшити свої доходи, поєднуючи підприємництво з основною роботою. У цій статті ми зібрали цікаві бізнес ідеї, які без праці можна втілити на дому і з мінімальними вкладеннями.

Зміст статті:

 • Виготовлення плетених меблів
 • соління
 • Виготовлення лялькових будиночків
 • Виробництво предметів інтер'єру
 • вирощування кактусів
 • Копчення риби і м'яса
 • Виробництво безкаркасних меблів
 • трав'яні збори
 • виробництво квасу
 • Фасовка і сортування
 • Виготовлення інтер'єрних стікерів

Виготовлення плетених меблів

- відмінний бізнес, який підходить як для чоловіків, так і для жінок. Особливо привабливою рисою цієї справи є практично повна відсутність початкових витрат: досить купити лозу і освоїти нескладний курс плетіння (відео на цю тему повно в інтернеті).

Вклавши 50-100 доларів в покупку матеріалу (лозу, до речі, можна заготовлювати і самостійно), ви зможете заробити втричі більше, продавши готовий виріб. Досвідчені майстри заробляють на плетінні до півтори тисячі євро на місяць.

Соління

по виготовленню солінь може приносити відмінну прибуток: такі продукти люблять все, і домашні соління користуються куди більш високим попитом, ніж ті, які виготовляються промисловим способом. В середньому рентабельність може досягати 300-400 відсотків: закупивши овочі на 100 євро, ви зможете заробити до 300-400, головне знати, де їх краще продавати.

Виготовлення лялькових будиночків

Лялькові будиночки з натуральних екологічно чистих матеріалів - затребуваний, але рідко зустрічається у продажу товар, що робить їх виготовлення дуже прибутковою справою. Вкладення в придбання необхідних для роботи інструментів і матеріалів не перевищать 100-150 доларів, тоді як заробляти можна і 1000 $ в місяць - все залежить від уміння і складності виробів.

Продавати будиночки можна через магазини іграшок, домовившись з адміністрацією, але можна і робити на замовлення: найпростіший спосіб знайти клієнтів -.

Виробництво предметів інтер'єру

Все, що потрібно для виробництва цікавих предметів інтер'єру - це трохи сміття, трохи фантазії і. Адже зробити, наприклад, оригінальний світильник зі старої пляшки, каміння, крупи, мотузки і клею - зовсім не складно, а прибуток такий бізнес приносить солідну. При мінімальних вкладеннях в декор та ще деякі дрібниці, які можуть знадобитися для роботи (20-50 євро), ви зможете заробляти 200-300 дол. На місяць, приділяючи цій справі пару годин в день.

Вирощування кактусів

Вирощування кактусів просто ідеально підходить людям, у яких дуже мало вільного часу, тому що кактуси не вимогливі у догляді. Втім, заробити на них теж багато не вийде, навіть якщо вирощувати виключно екзотичні види - занадто довго ростуть. Заробіток цілком залежить від кількості, їх різновиди та віку.

Копчення риби і м'яса

підійде тим, у кого є невелика господарська будівля, яку можна буде пристосувати під розміщення коптильні. Мінімальні вкладення: 700-800 євро на придбання якісної електричної коптильні і ще близько 100 на обладнання приміщення надійною системою вентиляції.

Ви зможете заробляти близько 400-600 дол. На місяць, реалізуючи через магазини, і до 800 доларів, якщо відкриєте свою точку (що пов'язане з додатковими витратами).

Виробництво безкаркасних меблів

Не так давно з'явилася в Україні безкаркасні меблі давно вже завоювала популярність на Заході: недорога, дуже зручна і практична, вона відмінно підходить для відпочинку з книгою або ноутбуком. Цей бізнес оптимальний для підприємців-початківців: стартові вкладення не перевищать 300-500 євро, а заробіток складе близько 200-400 євро на місяць.

Трав'яні збори

Якщо ви вибираєтеся на природу кілька разів на рік і маєте особистий автомобіль, то виготовлення трав'яних зборів підійде вам як не можна краще:, гуляючи по лісі і насолоджуючись свіжим повітрям, зовсім не важко, а робити збори, керуючись рецептами, десятки яких можна знайти в інтернеті , ще простіше.

Вкладення - вартість проїзду і 15-20 доларів на упаковку для готових зборів. Розповсюджувати продукцію найпростіше через інтернет, або на міських ярмарках вихідного дня. Заробляти на трав'яних зборах можна до 200-250 дол. На місяць.

Виробництво квасу

Домашній квас - унікальний продукт, з яким не зрівняється жоден напій, виготовлений у фабричних умовах. І хоча він значно дорожче у виробництві, що позначається на його роздрібній ціні, домашній квас користується величезним попитом.

квасу невисокі - не більше 100 євро, а заробляти на ньому в спекотні літні місяці можна по 200-300 євро щомісяця, а якщо вашою продукцією зацікавиться який-небудь магазин або заклад, то і набагато більше.

Фасовка і сортування

Бізнес, пов'язаний з сортуванням і фасуванням, дуже просто організувати з нуля: досить купити товар, який ви будете фасувати, і упаковку. Інвестиції і заробіток залежать від того, що саме і в яких обсягах ви будете сортувати або фасувати і як продавати.

Природно, здійснювати фасування круп або овочів неможливо. Але фасувати, наприклад, саморізи або цвяхи, купуючи їх на вагу для подальшого продажу упаковками поштучно, або сортувати водопровідні прокладки, купуючи їх в пачках по типам, і складаючи ремкомплекти - зовсім не складно навіть в невеликому приміщенні.

Виготовлення інтер'єрних стікерів

Інтер'єрні стікери в останні роки стали дуже популярні: ними прикрашають вітальні і дитячі, декорують шафи і холодильники, наклеюють на дзеркала.

Все, що потрібно для виробництва наклейок - вінілова плівка, вартістю близько п'яти євро за квадратний метр, ескізи, безліч з яких можна знайти в інтернеті, а також плоттер - спеціальний типографський агрегат для друку. Зрозуміло, без покупки плоттера цілком можна обійтися, тим більше що він коштує близько 8-10 тис. Євро: друк можна замовляти в друкарнях і компаніях, що займаються виробництвом.

Собівартість стікера не перевищить десяти євро, тоді як продати його можна за 50-70. Щомісячний дохід від такої діяльності залежить від числа замовлень, так що до залучення клієнтів потрібно підійти особливо відповідально.

Як ви могли переконатися, організувати не складно. Головне - вибрати найменш конкурентну область і добре себе зарекомендувати.

Відео по темі: