Як відкрити транспортну компанію

Вантажівка Даф їде по дорозі

Багатьох початківців підприємців цікавить питання, як відкрити транспортну компанію. В даний час, сфера транспортних вантажних перевезень є надзвичайно розвиненою. Це пов'язано з високим рівнем попиту на дані послуги.

Дійсно, не секрет, що будь-яке підприємство постійно стикається з необхідністю транспортування різних товарних цінностей, проте утримання штату співробітників, які б займалися водінням автомобілів, є надзвичайно дорогим. До того ж, транспортні засоби постійно потребують додаткового обслуговування.

Особливості транспортного бізнесу

Отже, багато підприємців цілком обгрунтовано приймають рішення про відкриття своєї власної транспортної компанії, яка буде надавати послуги з вантажних перевезень. При такому вкладенні коштів, бізнес, насправді, може згодом приносити непогані прибутки. При цьому необхідно бути готовим до того, що підприємцю обов'язково потрібно:

  • наявність документації, що підтверджує реєстрацію підприємця;
  • наявність офісного приміщення;
  • наявність перевізників;
  • наявність кваліфікованих співробітників;
  • якісна організація реклами.

Етапи створення транспортної фірми

1. Як і в будь-якому іншому вигляді комерційної діяльності, транспортний бізнес неможливо починати без наявності якісно розробленого бізнес-плану. У ньому необхідно розрахувати всі фінансові кошти, які підприємцю доведеться вкласти з власний транспортний справу. При цьому слід обов'язково враховувати виникнення не тільки всіх постійних, але і змінних витрат. До того ж, необхідно ретельно прорахувати оборот майбутнього підприємства і його можливі прибутки.

2. Після цього можна сміливо приступати до реєстрації юридичної особи в місцевій податковій службі. При цьому необхідно розуміти, що завжди існує можливість реєстрації індивідуального підприємництва, проте в цьому випадку важко бути впевненим в тому, що пошук постійних клієнтів, які будуть користуватися послугами вантажних перевезень, увінчається успіхом. До того ж, найбільш прийнятним варіантом є вибір загальної системи оподаткування. Це пов'язано з тим, що великі виробники зацікавлені в поверненні податку на додану вартість, а це можливо тільки при загальній податковій системі. Отже, в іншому випадку пошук клієнтів на вантажоперевезення буде ще більш проблематичним.

3. Звичайно ж, обов'язковим є і наявність офісного приміщення. При цьому відсутні якісь певні і особливі вимоги до такого офісу, тому його вибір майже нічим не обмежений. Потрібно тільки мати можливість підключити стаціонарний телефон, а також користуватися всесвітньою мережею інтернет.

4. Бізнес вантажних перевезень передбачає необхідність використання автомобільного транспорту, який, зовсім не обов'язково повинен бути у власності підприємства. Справа в тому, що не кожен починаючий підприємець може дозволити собі придбання дорогих транспортних засобів, а також утримання штату водіїв і додаткові витрати, пов'язані з обслуговуванням автомобілів. Тому доцільно скористатися послугами сторонніх перевізників. При цьому надзвичайно важливо, щоб була в наявності вся необхідна дозвільна і реєстраційна документація.

5. Особливу увагу слід приділити підбору кваліфікованих співробітників, які будуть виконувати весь спектр офісної роботи. При цьому фахівці повинні вміти продавати транспортні послуги, а також відмінно розбиратися у всіх тонкощах і нюансах, які характерні для сфери логістики. Звичайно ж, знайти таких працівників не так просто, як це може здатися на перший погляд, тому потрібно бути готовим до того, що буде потрібно їх навчання, яке забезпечить підвищення кваліфікації фахівців.

6. Нарешті, величезне значення має якісне рекламування своїх послуг. Тому підприємцю доведеться задіяти всі можливості реклами. Наприклад, потрібно створити власний сайт, за допомогою якого транспортна фірма буде розповідати про свої послуги. До того ж, доведеться розклеювати оголошення, а також публікувати рекламу в засобах масової інформації.

Відео по темі: