Як заробити на автоматах з продажу бахіл (Міні бізнес-план)

Вендинговий автомат з продажу бахіл

Тема малого бізнесу актуальна як ніколи, і сьогодні ми розповімо, що таке автомати з продажу бахіл і як на цьому можна заробити. Такого роду бізнес відноситься до вендінговий, і останнім часом став дуже затребуваний саме в закладах охорони здоров'я.

Адже іноді в аптеках шикуються величезні черги, і щоб придбати пару бахіл доводиться стояти по півгодини. Дуже незручно! І тут на допомогу приходять вищезгадані бахільні апарати, які видадуть Вам необхідну «змінне взуття» всього за пару хвилин.

Давайте розберемося, які бувають автомати, і як правильно організувати прибутковий бізнес.

Існує дві основні категорії автоматичних торгових апаратів з продажу бахіл в капсулах:

1. Міні-версія;2. Стандартна установка.

Параметри міні-автомата для продажу бахіл:

 • компактні розміри (ширина 50 см, висота 70 см);
 • зручне кріплення на стіну;
 • наявність ударостійкого скла;
 • надійний металевий корпус;
 • місткість понад 1500 бахіл;
 • можливість прийому 4 номіналів монет і купюроприймач;
 • орієнтовна вартість від 35 000 гривень.

Вендингові торгові автомати з продажу бахіл стандартного розміру мають наступні характеристики:

 • невеликі габарити (ширина 0,5 м, висота 1,8 м);
 • місткість 4000 бахіл в капсулах;
 • купюроприймач і можливість оплати 4 номіналами монет;
 • наявність функції видачі здачі;
 • орієнтовна вартість от 39 000 рублей.

Тепер, коли ми познайомилися з пристроєм апарату з продажу бахіл і приблизно розуміємо, що це таке, саме час скласти приблизний бізнес-план нашого проекту.

1. Придбання автоматичного торгового апарату з продажу бахіл в капсулах. Така покупка обійдеться Вам мінімум 35 000 гривень. Остаточної вартості немає, так як все залежить від моделі апарату і наявності в ньому додаткових функцій.

2. Витрати на установку апарату.

3. Оренда невеликій площі в лікарні чи поліклініці.

Для кожного окремого автомата необхідно всього лише від 0,5 до 1,5 квадратних метра в залежності від моделі пристрою. Бажано вибирати лікарні з великою прохідністю пацієнтів, так як від цього безпосередньо залежить Ваша денна прибуток.

4. Укласти довгостроковий договір з керівництвом медичного закладу.

У цьому ж договорі вказується сума оренди, яка може бути як фіксованою, так і плаваючою залежно від щомісячного прибутку. Зазвичай орендна плата не перевищує 1000 гривень.

5. Необхідно заздалегідь купити достатню кількість бахіл, а це теж фінансові витрати. Середня собівартість однієї капсулированной пари бахіл становить близько 2 гривень.

6. До статті витрат також треба включити оплату обслуговуючого персоналу в разі поломки автомата. Гарантійне обслуговування найчастіше безкоштовне, а ось після цього ремонт апарату буде коштувати грошей.

Середня відпускна ціна однієї пари бахіл в капсулі становить приблизно 5 рулів. Неважко порахувати націнку - вона становить 150%. Вражає, чи не так!

Але щоб отримувати солідний прибуток необхідно, причому в густонаселених районах. Окупність такого бізнесу в лікарні середніх масштабів становить від 3 місяців до півроку.

Дуже важливим моментом є те, що для «розкрутки» таких автоматів з продажу бахіл взагалі не потрібна реклама. Вони самі себе рекламують.

А на вході до лікарні, то кожен відвідувач в будь-якому випадку буде звертати на нього увагу, і обов'язково придбає пару бахіл. Так би мовити, про всяк випадок!