Як відкрити дитяче кафе з нуля

Невелике дитяче кафе

Сьогодні ми докладно розповімо як відкрити дитяче кафе з нуля. Абсолютна більшість батьків готові для задоволення свого чада майже на все. Звичайно, якась мама погодитися сидіти вдома, коли дитина нудьгує? Набагато кращим варіантом буде похід з малюком в парк або кафе, де той може грати з однолітками в цікаві ігри. Правда, погода не завжди дозволяє проводити час на вулиці. На жаль, дитячі кафе є не в кожному місті. І як висновок з цього випливає, що відкриття подібного закладу буде справою вельми прибутковим.

Зміст статті:

  • З чого починати
  • ІП або ТОВ
  • Яким має бути дитяче кафе
  • Меню
  • персонал

З чого починати

Звичайно, з вибору підходящого місця. Оптимальним варіантом буде район, в якому зосереджені дитячі установи. З причини є лікарні і поліклініки, сади і школи. Після відвідин подібних місць, дитина напевно захоче їсти. І заклад, призначений для малюків, буде вельми до речі. Так само чудово підійдуть будівлі, розташовані поруч з парками і дитячими магазинами.

ІП або ТОВ

Після того, як відповідна площа для відкриття дитячого кафе буде підібрана, слід бізнес зареєструвати. Цей процес здатний забрати багато часу і нервів. По-перше, кафе є пунктом харчування, по-друге, заклад призначено для малюків. Перевірки і дозволи пожежної служби та СЕС будуть просто необхідні. Природно, необхідно буде торговельну діяльність зареєструвати і отримати статус ВП. Але це, скажімо так, технічна частина питання.

Яким має бути дитяче кафе

Що ж стосується самого дитячого кафе, то тут потрібно продумувати не тільки місце розташування. Дизайн приміщення і його загальна атмосфера повинні відповідати призначенню. Тобто стандартні столи і стільці не підійдуть, нехай навіть стіни будуть пофарбовані яскравою фарбою. Дитяче кафе, від якого очікується серйозна прибуток, має бути незвичайним. Діти повинні прагнути відвідати його ще раз. Для цього не варто шкодувати коштів і фантазії. Чарівна країна, нехай і маленька, може бути створена кожним.

Обов'язково варто подбати про посадочних місцях для дітей та батьків, які будуть зручні і першим, і другим. Ігровий куточок, в якому можна весело провести час, варто оснастити великою кількістю розвиваючих іграшок. Місце має бути безпечним, світлим і дуже просторим, щоб у ньому могли поміститися відразу кілька малюків. Батьки напевно оцінять дитяче кафе, якщо в тому буде педагог. Під його наглядом можна залишити чадо - і дорослі відпочивають, і діти час з користю проводять.

Меню

Що стосується меню, то і воно звичайним бути не повинно. У ньому повинні поєднуватися страви звичайної кухні з дитячими. Можна придумати незвичайні назви. Наприклад, дітям буде набагато цікавіше замовляти «Кашку від корівки Машки», ніж «Каша пшоняна на молоці». Природно, повинні бути солодощі та напої. Всі страви бажано оформляти незвично, барвисто. Вони будуть викликати інтерес і бажання спробувати.

Персонал

Якщо повернутися до персоналу, то варто задуматися про наймання на роботу аніматорів в костюмах казкових персонажів. Це створює атмосферу свята, настільки улюблену дітьми. Можна створювати тематичні дні, які будуть присвячені певному мультяшному або казковому герою. Так можна підвищити відвідуваність, адже одні діти в захваті від Лунтика, інші від Колобка. Природно, батьки пристрасті дитини знають і просто не зможуть відмовити йому у відвідуванні закладу.

Взагалі, ідея дитячого кафе може бути розвинена до нескінченності. Головне, врахувати побажання дітей і озирнутися на конкурентів - відмінне за всіма параметрами кафе явно матиме успіх.

Відео по темі: