Як відкрити свій дитячий розважальний центр

Ігрові автомати для дітей

Не знаєте з чого почати і, як відкрити дитячий розважальний центр? Сьогодні ви це дізнаєтеся. Відкриття дитячого розважального центру - це вигідне вкладення, оскільки не вимагає спеціальних навичок. Все що від вас вимагається - створити атмосферу веселощів і дарувати дітям свято.

Ми розповімо вам з чого почати, що потрібно і поділимося з вами порадами, які допоможуть вам правильно організувати свій бізнес-проект. Отже, давайте по порядку.

Зміст статті:

  • Крок перший: реєструємо ІП
    • Кращий варіант оподаткування для дитячого розважального центру
  • Крок другий: вибираємо приміщення для дитячого розважального центру
  • Крок третій: укладаємо договір оренди
  • Крок четвертий: підбір персоналу для дитячого розважального центру
  • Крок п'ятий: обладнання для дитячого розважального центру

Крок перший: реєструємо ІП

Реєструємося в якості індивідуального підприємця, це не складно. Реєстрація займе зовсім небагато часу, ви можете звернутися в спеціальну організацію, яка полегшить вам роботу. Вам потрібно бути уважними при виборі системи податкового обкладення.

Кращий варіант оподаткування для дитячого розважального центру

Вибираючи спрощену систему, ви отримаєте найбільшу вигоду, оскільки вам не доведеться оплачувати цілий список податків. Все що від вас вимагається це віддавати 6% від загального доходу.

Крок другий: вибираємо приміщення для дитячого розважального центру

У цьому питанні намагайтеся не прогадати, адже від цього безпосередньо залежить ваш подальший заробіток. Приміщення повинно знаходитися в тому місці, де є достатня прохідність людей.

Найкраще розташувати дитячий розважальний центр в великих магазинах. Ті батьки, яким не з ким залишити своїх дітей, беруть їх з собою, але діти швидко втомлюються і їм набридає довго ходити по магазинах.

Щоб дитині було не нудно, його можна залишити в розважальному центрі. Ще один варіант, це відкрити центр в спокійному районі, де з дітьми нікуди сходити.

Крок третій: укладаємо договір оренди

, щоб в їхніх торговельних приміщеннях були дитячі розважальні центри. Діти під наглядом, батьки можуть спокійно зробити покупки. Вони навіть можуть запропонувати вам знижки на оренду приміщення.

Можна домовитися з підприємцем і запропонувати йому частину доходу від бізнесу.

Звичайно, ділиться своїм доходом не кожному хочеться, але зате підприємець зі свого боку буде йти вам на зустріч, проводячи всілякі акції і залучаючи клієнтів в ваш розважальний центр.Намагайтеся укладати договір на тривалий термін. Це часткова гарантія того, що вас не попросять через рік-два звільнити приміщення, коли вже впевнено стоїть на ногах і приносить гарний прибуток.

Крок четвертий: підбір персоналу для дитячого розважального центру

Діти найкраще йдуть на контакт з милими дівчатами, у яких приємний голос. А ось до чоловіків діти іноді ставляться з недовірою.

Також, має сенс взяти на роботу пенсіонерок. По перше, це бюджетно, по-друге, діти охоче спілкуються з людьми похилого віку жіночої статі. Головне підібрати людину відкритого і люблячого дітей.

Яку нараховувати зарплату вирішувати вам, це залежить від вашого міста. Вам самим вирішувати, яке вам знадобиться кількість співробітників. Це також залежить від розміру вашого приміщення. Можливо вам будуть потрібні послуги особистого бухгалтера.

Крок п'ятий: обладнання для дитячого розважального центру

Вся затія з не матиме сенсу без обладнання. Ви можете організувати кімнату з м'якими іграшками. Фінансів вам буде потрібно набагато менше і приміщення може бути невеликим, але є і один мінус.

Дітям старше шести років буде вже не дуже цікаво грати в ній. Нехай на ігрове обладнання буде потрібно більше грошей, але потік дітей буде куди більше.

Отже, як ви зрозуміли, у відкритті дитячого розважального центру є свої позитивні сторони, але є і підводні камені. Важливо прислухатися порад, тоді ваш бізнес принесе стабільний фінансовий дохід, який в подальшому може перерости в пристойну фінансову прибуток.

Вклавши стартовий капітал спочатку, в майбутньому ви пожнете хороші плоди від вашого бізнесу.

Рекомендуємо також подивитися наш матеріал - , в якому детально розписано як запустити даний бізнес.