Що потрібно, щоб відкрити магазин дитячого харчування

Полиці магазину дитячого харчування

Батьки рідко економлять на дітях, тому розглянемо, як відкрити магазин дитячого харчування в якості стабільного і при цьому простого бізнесу. У статті міститься вся необхідна інформація для відкриття такої справи з нуля.

Зміст статті:

 • організація бізнесу
 • Пошук приміщення
 • устаткування
 • персонал
 • Пошук постачальників
 • асортимент
 • Розрахунок прибутку і вкладень

Організація бізнесу

Перше, що потрібно, перш ніж відкрити свій магазин з продажу харчування для малюків, - вибір організаційної форми діяльності. Оптимальний варіант - ІП. Це дозволить уникнути складного оформлення документів і великих податків.

Що стосується оподаткування, то для роздрібної торгівлі дитячим харчуванням підходить ССО. Ще нюанс: оскільки бізнес пов'язаний з реалізацією товарів для дітей, необхідно отримати дозвіл від санітарної служби, яке діє 5 років. Воно повинно бути погоджено з пожежним наглядом.

Торгівля дитячим харчуванням не підлягає ліцензуванню. У персоналу повинні бути санітарні книжки.

Пошук приміщення

Оптимальне місце розташування магазину: центр міста, близькість торгових центрів або. Важлива хороша транспортна доступність, зручний вхід в магазин.

Для оренди досить буде приміщення в 30 кв. метрів. На такій площі можна без праці розташувати стелажі, полиці з продукцією, холодильні камери. Повинна бути невелика комора для зберігання товару.

Ідеально, якщо є можливість встановити кімнату для персоналу і санвузол.

Устаткування

Мінімальна наповнення магазину включає:

 • вітрини, полиці і стелажі;
 • холодильну камеру.

Зберігання основних категорій харчування для малюків може здійснюватися і при звичайній температурі, але холодильник потрібно для зберігання сирків і інших швидкопсувних продуктів.

Наявність холодильника завжди викликає довіру покупців, тому включити його в статтю витрат необхідно. Слід вибирати холодильник зі скляними дверима.

Якщо в асортимент будуть входити товари не тільки для грудних дітей, а й для малюків постарше, слід добре оформити магазин, поставити там дитячий куточок з іграшками: поки мами буде робити покупки, дитина не буде відволікати її.

Персонал

Досить буде найняти двох продавців, які будуть працювати по змінах. З цим проблем не виникне, особливо з огляду на поточну ситуацію на ринку праці. Важливо, щоб персонал був привітним і усміхненим. Наявність санітарної книжки - обов'язкова умова.

Для підтримки чистоти необов'язково наймати прибиральницю: досить скористатися послугами клінінгової компанії. З урахуванням невеликої площі орендованого приміщення, це обійдеться недорого.

Пошук постачальників

Головний критерій вибору постачальника дитячого харчування полягає в його надійності і наявності дозволів. Співпрацювати краще з перевіреними великими організаціями через укладення договору з їх регіональними представниками.

Найчастіше такі фірми пропонують покупцям не тільки якісний товар, але і хороше сервісне обслуговування, що включає своєчасну доставку, правильне оформлення документів. Опт дозволяє придбати продукцію всесвітньо відомих брендів за низькими цінами.

Перевагу слід віддавати наступним виробникам: «ФрутоНяня», «GERBER», «ТЕМА», «SEMPER», «HUMANA», «HENZ».

Асортимент

Обов'язкові позиції в асортименті харчування: каші, суміші, молочна продукція (сирки, йогурти), всілякі пюре і соки. Можна включити дитяче печиво, солодощі (для більш дорослих дітей).

Багато власників подібних магазинів помічають, що прибуток істотно зростає, якщо включити в цей список супутні товари для дітей (соски, памперси). Якщо бізнес по реалізації дитячого харчування піде в гору, то можна буде розширюватися і розвиватися далі.

Розрахунок прибутку і вкладень

Основні статті витрат:

 • оренда: близько 400 $;
 • обладнання 1700 $;
 • закупівля товару 2000 $;
 • зарплата персоналу: 600 $;
 • оформлення та отримання дозволів: 500 $.

Початкові витрати = 5200 $.

Щомісяця можна отримувати чистий прибуток близько 1500 $. Термін окупності складе всього 4-5 місяців.

Продаж дитячого харчування - нескладний і стабільний бізнес. Важливо вибрати надійних постачальників, орендувати приміщення в потрібному місці і забезпечити високу якість продукції.

Відео по темі: