14 вигідних ідей домашнього бізнесу з мінімальними вкладеннями

Мама і дочка печуть торт

На сьогоднішній матеріал - робочі ідеї домашнього бізнесу. Нижче огляд 14 хороших варіантів бізнесу на дому, реалізувавши які можна отримувати непоганий прибуток.

Зміст статті:

 • Навчання ігор з конструктором лего
 • прасування білизни
 • Прокат книг
 • ГПД для школярів
 • Сувеніри для молодят
 • Меблевий конструктор
 • Ігрова кімната
 • Малюнки з піску в пляшках
 • Труни для тварин
 • Одяг для домашніх тварин
 • І, звичайно, не варто забувати про можливості створити бізнес в інтернеті:
  • надаємо контент
  • власний сайт
  • Продавайте свої знання
  • Реклама

Навчання ігор з конструктором лего

Ви знаєте, як мріють діти про власний конструкторі під знаменитим логотипом? А батьки знають, скільки коштує задоволення придбати набір для зборки того ж робота. Але справа не тільки у вартості, але і в інструкції.

На нашій мові виробник чомусь забуває дати докладний опис збірки того або іншого об'єкта, тому проблем виникає маса. Чому б вам не обзавестися набором від лего і не зробити навчання дітей збірці конструктора?

Прасування білизни

У багатьох господинь думка про прасування білизни викликає тугу. Якщо ви не проти перегладіть гору простирадлом і сорочок і отримати за це певну суму, сміливо подавайте відповідне оголошення. можна виконувати як у себе вдома, так і у замовника - все буде залежати від побажань останнього. Крім прасування можна також запропонувати:

 • Випічку тортів і тістечок у клієнта вдома;
 • Прибирання приміщення;
 • прання;
 • Вибивання килимів;
 • Приготування смачного обіду.

Прокат книг

У вас є непогана бібліотека? А ви знаєте, скільки людей готові взяти в прокат книгу, щоб перечитати видання улюбленого письменника. Втім, прокат дитячих книг куди перспективнішою. Видання для дітей коштують надзвичайних грошей, не кожному з батьків це по кишені. І якщо вам є що запропонувати, то прокат книг стане: вам навіть не доведеться нікуди ходити. А може у вас накопичилася величезна кількість DVD дисків? Їх, також можна здавати в прокат.

ГПД для школярів

Нинішні дорослі пам'ятають, що будучи школярами часто залишалися в стінах навчального закладу та після уроків, на групу подовженого дня. У різних школах цей годинник проводилися по-різному: десь з дітьми робили домашнє завдання, десь займалися творчістю, а десь просто гуляли. Це не важливо, нас для бізнесу цікавить одне - батьки не завжди можуть забрати першокласника зі школи і сидіти з ними відразу після закінчення уроків. Чому б вам не стати педагогом і не набрати собі групу для продовженого? Це хороший варіант бізнесу для жінок.

тільки шукайте клієнтів серед друзів / сусідів, в іншому випадку бізнес буде необхідно зареєструвати.

Сувеніри для молодят

День весілля завжди залишається в пам'яті сімейної пари, а особливо запам'ятовуються якісь дрібниці, типу подарованого на щастя сувеніра. Тільки ось сувенірів в магазинах навалом, вони все рідше і рідше дивують молодят. Ви вмієте робити? Відмінно, пора вирушати в агентство з організації весіль та розмовляти з начальством.

Нехай разом зі стрічками / кільцями / лебедями та іншою атрибутикою пропонують ваші ... медалі. Так, пора виготовляти медалі для тих, хто вирішив вступити в шлюб, адже так багато пар сьогодні вважають за краще не узаконювати стосунки. Гравірується імена, портрети, побажання і т. П. На оригінальний сувенір завжди є попит, а дуже просто.

Меблевий конструктор

Меблі на замовлення набуває все більшої популярності. Тільки вартість її рідко буває нижчою за ту, що продається в магазині вже в готовому вигляді. А ви не хочете почати самі виготовляти меблі? Це вигідний бізнес для чоловіків. А секрет простий: не цілком, а лише її частини. Такий собі конструктор для дорослих, які вирішили змінити інтер'єр. Також можна виготовляти безкаркасні меблі, вкладення мінімальні, а дохід пристойний.

Ігрова кімната

У вашому будинку напевно знайдеться кімната, розміри якої дозволяють вмістити кілька людей без особливих зусиль. Якщо це так, подумайте про створення ігрової кімнати. Ні, не для дітей, а для дорослих. Ви бачили фільми жахів, в яких персонажі намагаються покинути приміщення за допомогою різних підказок на стінах, стелі і так далі? Створіть подібну кімнату - від бажаючих випробувати відчуття страху відбою не буде, це вже перевірено.

Малюнки з піску в пляшках

На курортах Єгипту часто можна зустріти сувеніри, що представляють собою пляшку з піском, насипаним у вигляді картини. А ви знаєте, що для виготовлення подібних сувенірів потрібно самий мінімум, куди більше буде потрібно на навчання - місяць або близько того. Зате як незвичайні подібні твори, як будуть вони користуватися попитом, уявити не важко. Навчившись виконувати картини, ви можете робити зображення за бажанням клієнтів. У цьому випадку від останніх відбою не буде. Це хороший домашній бізнес з мінімальними вкладеннями. Також можна.

Труни для тварин

Собаки, кішки та інша живність, що мешкає в нашому будинку, швидко стають частиною вашої родини. І коли тварини йдуть в царство вічних снів, попрощатися з ними хочеться не менш гідно, ніж з родичами. Наприклад, покласти тільце не в пакт або ганчірку, а в труну.

Якщо ви не втрачаєте свідомість при вигляді чужого горя і похоронних атрибутів, ви цілком можете почати виготовляти труни для домашніх тварин. Обробка може бути як на ваш розсуд, так і за побажаннями клієнта. А ті обов'язково будуть, тварин в нашій країні тримає кожен другий.

Одяг для домашніх тварин

Няньчитися з чотириногими вихованцями і наряджати їх, немов малюків в нашій країні ще не зовсім модно. Встигніть зайняти вільну нішу і почніть шити одяг для тварин, враховуючи сезон, тренди і, звичайно, бажання власників. Поки магазини не переповнені одягом для звірів, ви можете обзавестися прибутковим бізнесом будинку.

І, звичайно, не варто забувати про можливості створити бізнес в інтернеті:

Надаємо контент

Перекупники - так називають письменники статей тих, хто купує їх творіння по одній ціні, а перепродує по інший. Не ставайте таким, шукайте клієнтів і виконавців. Але не просто перепродавати, а вичитуйте, корегуйте і. Подібне заняття здатне бути досить дохідним.

Власний сайт

Про це сказано чимало. Створюйте свій ресурс, наповнюйте його, розкручуйте і чекайте прибутку. Створити сайт нескладно. Єдиний мінус - знадобиться близько півроку поки ваш ресурс почне приносити дохід.

Продавайте свої знання

Якщо ви вмієте щось краще за інших, ви завжди можете поділитися з охочими своїми знаннями. , соціальним мережам або іншим каналам, але не за безкоштовно. Інформація коштує грошей. Тільки врахуйте, що ви повинні продавати саме знання, глибокі і потрібні. Інакше консультації затребувані не будуть.

Реклама

Ні, ми не пропонуємо заснувати цілу компанію по розробці реклами будь-якого продукту. Все простіше: ви шукайте клієнтів, які хочуть зробити свій товар упізнаваним. Домовляєтеся про вартість і починаєте товар клієнта. Оплата на ваш вибір - відсоток з продажів або фіксована ставка.

Це лише невелика частина ідей на дому. Інші, не менш актуальні ідеї, ви також можете подивитися в розділі нашого сайту -.

Відео по темі: