Бізнес-ідея: вирощування кристалів в домашніх умовах

Фіолетові кристали, мінерали

Перспективним бізнесом, який вимагає невеликого початкового капіталу і може приносити стабільний дохід, є вирощування кристалів штучного походження для ювелірних виробів.

Вони широко застосовуються в сучасній біжутерії, організації свят і мають значні переваги перед природними каменями. Вони мають міцність, привабливий зовнішній вигляд, меншою вартістю. Як же можна зайнятися вирощуванням кристала і наскільки це вигідно?

Відповідно до російського законодавства для цього бізнесу не потрібні дозвільні документи та ліцензії. Їх виробництво є мінімально витратним. Популярність цих виробів постійно зростає, так як вони доступні за ціною масовим покупцям, на відміну від натуральних каменів.

Такі кристали ідеально підходять для декоративних цілей: створення новорічних ялинкових іграшок, сніжинок, прикраси замість дощику. Ними можна прикрашати святкові костюми. Є реальна можливість задавати форму майбутнього виробу з кристала.

Зміст статті:

 • Розрахунки прибутковості бізнесу
 • Як виростити гарний штучний кристал
  • Технологія (метод) виготовлення кристала
 • Нюанси вирощування кристалів

Розрахунки прибутковості бізнесу

Близько 21 руб. буде коштувати необхідне вихідна сировина для створення кристала, схожого на рубін: окис алюмінію - 7 г, оксид хрому - 0,3 м Для нагрівання води буде витрачено 3 кВт / год протягом 1,5 години. Це коштує близько 5 руб.

Всього витрати на виробництво одного кристала складають 26 руб. У підсумку ви можете отримати високорентабельне виробництво кристалів, реалізуючи ці штучні самоцвіти значно дорожче їх собівартості.

Вирощування кристалів, вимагає багато терпіння і великі часові витрати. Але це все окупиться гідними доходами.

Як виростити гарний штучний кристал

Початковою сировиною для готового продукту є звичайна кухонна сіль, мідний купорос, бура та інші речовини.

Технологія (метод) виготовлення кристала

 • Необхідно створити в скляній банці дуже насичений розчин солі, щоб кристали речовини перестали розчинятися.
 • Чуть-чуть підігріти, поки сіль не розчиниться повністю, поставивши банку з розчином солі в ємність з теплою водою.
 • Розчин перелити в іншу банку. Поперек її горлечка покласти перемичку, прикріпивши до неї на нитці готовий невеликий кристал солі. На ньому через три дня виросте новий штучний кристал.
 • Щоб отримати потрібну форму кристала, на олівці потрібно прив'язати і опустити в розчин заготовку у вигляді сніжинки або іншого виробу. Форма повинна висіти вільно, не торкаючись дна.
 • Ця посудина не можна трясти, повертати, піднімати. Він повинен знаходитися в теплому місці.
 • Коли кристал досягне потрібного розміру, його слід дістати, обережно висушити, використовуючи паперову серветку або м'яку ганчірку.
 • Потім нитка обрізається, а кристали покриваються безбарвним лаком.
 • Щоб кристали виходили більш високої якості, схожі на справжні, потрібно використовувати приманку, яку поміщають в розчин (алюмінієві або хромокаліевие галун).

  Нюанси вирощування кристалів

  Штучні камені можуть бути різного кольору:

  1. З кухонної солі, цукру вийде безбарвний кристал.

  2. Найкраще для отримання кристалів використовувати мідний купорос, щоб отримати кристали яскраво-блакитного кольору, схожі на бірюзу.

  Ця речовина легко придбати в будь-якому магазині для городників і садівників. Він застосовується для боротьби з шкідниками рослин, і коштує дуже дешево.

  3. При використанні хромокаліевих квасцов виходять дивовижні фіолетові кристали, подібні аметисту.

  Щоб створити штучний самоцвіт, яким можуть зацікавитися професійні ювеліри, слід придбати необхідне обладнання (набір для вирощування кристалів). Таким способом штучні самоцвіти до 400 карат.

  Якщо творчо підійти до справи, вирощування кристалів як може стати цікавою справою, за яке ви отримаєте чималий дохід.