Деякі ідеї малого бізнесу з нуля в домашніх умовах

дерево бонсай

Знайти хороші, розумні ідеї малого бізнесу з нуля в домашніх умовах - не так складно, як може здатися на перший погляд. У статті розглянемо кілька актуальних ідей, які варто реалізувати для отримання стабільного прибутку.

Зміст статті:

  • дерева бонсай
  • салати
  • виготовлення пельменів
  • Розведення риби
  • вирощування квітів
  • Їжа для співробітників офісу
  • Трави, смачний чай
  • сушка фруктів

Дерева бонсай

Вирощувати дерева бонсай не дуже складно. Необхідно закупити маленькі відростки дерев і популярних рослин, обрізати їх по спеціальній техніці. Через роки вони перетворяться в красиве мистецтво, яке у вас захочуть купити за великі гроші.

Мінімальний термін вирощування, після якого можна продавати дерево 2-3 роки. Вартість такого дерева буде дорівнює 30-50 $.

Вкладення: 200-300 $

Прибуток: від 100%

Салати

Сьогодні, в будь-якому супермаркеті можна купити різноманітні салати. Незважаючи на це ніша практично не зайнята. Такий бізнес стане одним з найпростіших для початківців. Вартість інгредієнтів на салати невелика, збувати їх можна в невеликі магазинчики.

Не забувайте, що чим салати смачніше і більш поживні, тим краще їх будуть брати. Купуючи інгредієнти, шукайте товари зі знижкою.

Вкладення: 100 $

Прибуток: близько 200%

Виготовлення пельменів

Зробити бізнес з мінімальними вкладеннями, можна виліплює звичайні пельмені. Готувати пельмені довго, на це потрібно витратити чимало часу, якого у сучасної людини просто немає. Їх собівартість приблизно в 5 разів менше тих цін, які пропонують в магазинах. Зауважте, ціни розраховувалися з урахуванням гарного смачного м'яса, а не тієї субстанції, яку додають в магазинні вироби. Збувати пельмені можна в невеликі магазинчики.

Вкладення: від 10-20 $

Прибуток: від 150%

Розведення риби

Хорошим бізнесом, наприклад в селі стане розведення риби. Вирити велику яму можна навіть на своїй ділянці, а далі вам залишається купити мальків і годувати їх, доглядати за ними. Перша прибуток буде через 6-8 місяців. Пам'ятайте, що взимку за рибою потрібно стежити ретельніше. Продажі краще починати саме в зимовий період, в такий час хороший попит на свіжу рибу.

Вкладення: від 100 доларів

Прибуток: від 180%

Вирощування квітів

Організувати бізнес можна і на дачі. Наприклад, вирощувати квіти. У випадку з трояндами, ви зможете не тільки збільшувати їх кількість і продавати корінці, а й збувати квіти до магазинів.

Якщо ж ви хочете посадити цибулинні і зайнятися ними, то найкраще вибрати лілії або тюльпани. Обидва квітки швидко ростуть і дають хороший приплід цибулин.

Вкладення: від 1000 гривень

Прибуток: від 75%

Їжа для співробітників офісу

Також ви можете організовувати смачні ланчі та обіди для співробітників офісів. Такий бізнес легко окупається, але потрібна ліцензія на продукцію, яку ви будете поставляти. Вартість ліцензії 5 тисяч гривень.

Вкладення: від 10 тисяч гривень

Прибуток: від 30%

Трави, смачний чай

На присадибній ділянці можна легко налагодити виробництво чайних трав. Вони швидко ростуть, за ними легко доглядати, а суміші трав можна продати за хороші гроші. Найбільш популярними є липа, малина і сушена полуниця.

Вкладення: від 50 $

Прибуток: до 300%

Сушка фруктів

На власній ділянці в селі можна створити умови для сушки фруктів. Сушити можна: малину, полуницю, абрикос, сливу, яблука, груші, вишню, черешню. Одним словом, роботи на цілий сезон. Для кращої якості продукції, придбайте спеціальні сушки для овочів, їх вартість невелика, а пропрацюють вони кілька років.

Вкладення: від 10 000 гривень

Прибуток: від 200%

Ми перерахували лише кілька ідей домашнього бізнесу, а їх дуже багато.

Відео по темі: