Ідея бізнесу: як відкрити домашню міні пивоварню

Домашня міні пивоварня

Для того щоб зрозуміти, яка ідея для бізнесу буде прибутковою, потрібно проаналізувати потреби споживачів. Пиво користується великим попитом у людей в усьому світі. З цієї причини відкриття домашньої міні пивоварні є хорошою ідеєю для свого бізнесу. Свіже пиво виграє у пляшкового за смаковими якостями. Кафе і ресторани можуть бути вашими клієнтами, якщо якість вашого продукту буде високим.

Перед тим, як прийняти остаточне рішення про відкриття виробництва пива, потрібно визначити обсяги майбутнього виробництва. Це може бути невелика пивоварня, яка виробляє від 50 до 500 літрів на добу, або ж міні завод, виробництво якого може досягати 15 000 літрів на добу. Найбільш вигідно відкривати виробництво, потужність якого досягає 1000 літрів на добу.

устаткування

Вибір обладнання для домашньої міні пивоварні достатньо великий. Є можливість купувати спеціалізоване обладнання відомих брендів. Устаткування може бути вироблено в Україні, Китаї, Чехії та в інших країнах. Країна-виробник істотно впливає на вартість товару. Для прикладу, обладнання німецького виробника для пивоварні потужністю 1000літров на добу коштує близько 600 тисяч доларів, в той час як подібне обладнання російського виробництва можна придбати за 170 тисяч. Для отримання великих доходів оптимально підібрати якісне обладнання за прийнятною ціною. Вартість одного комплекту обладнання з розливу пива становить близько 600 доларів.

Для здійснення контролю над виробництвом потрібно технолог. Вам, як власнику виробництва пива, також необхідно розбиратися в особливостях процесу. Виробництво пива відбувається в кілька етапів: виготовлення сусла, зброджування, дображивание, а також фільтрація і пастеризація. Два останні етапи здійснюються при розливі продукту в тару зі скла.

Найбільш вигідно розвозити пиво в кегах. Виробництво буде більш прибутковим, якщо виготовляти пиво із солоду, а не з солодового екстракту. На пивну продукцію не потрібно отримувати сертифікат. Але буде необхідно отримати висновок санепідемстанції.

сировина

В якості сировини вам знадобляться: вода, хміль, солод і пивні дріжджі. Від якості води безпосередньо залежить смак готового продукту. Тому для отримання найкращого смаку, необхідно використовувати м'яку воду. Для того щоб отримати чисту і гарну воду може знадобитися додаткове обладнання.

Закуповувати сировину можна за кордоном, у того, хто постачає обладнання або ж у великих пивних заводів. Купівля сировини за кордоном особливо вигідна при придбанні великих партій. Для того щоб запустити виробництво спочатку потрібно близько двох мільйонів гривень. При таких вкладеннях ви зможете мати щомісяця дохід близько двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Витрати на відкриття виробництва

Відкрити свою справу можна, якщо ви маєте на руках 2,5 тисячі доларів. Спочатку необхідно оформити всі папери: статут, установчий договір, держ. реєстрація та інші. На це знадобиться близько 300 доларів. Потім зайнятися покупкою необхідного обладнання. На це піде від 2,5 до 7 тисяч доларів. Рентабельність такого виробництва близько 40%, тому окупитися воно трохи більше ніж за два місяці. Для виробництва 50 літрів пива на добу вам підійде приміщення площа, якого складає 30 кв. м. Для обслуговування обладнання такої потужності знадобиться один співробітник.

Через деякий час ваша домашня міні пивоварня може збільшити обсяги виробництва і приносити вам ще більші доходи.