Ідеї як можна заробити вдома своїми руками

Дівчина за комп'ютером

Тема сьогоднішнього матеріалу як заробити вдома своїми руками, ідеї, варіанти, способи. Якщо офісна робота не для вас, і ранкова штовханина в маршрутках і чекання кінця робочого дня вас зовсім не надихають, очевидно, що пора змінити вид діяльності. А саме - знайти хороший спосіб домашнього заробітку. А варіантів чимало, головне - вибрати найбільш актуальний і вигідний на даний момент.

Зміст статті:

 • Послуги друку на 3D принтері
 • Салон татуювання, татуажу, пірсингу
 • Портрети на замовлення, малюнки на одязі
 • послуги репетитора
 • Виготовлення їжі вдома
 • Вирощування овочів і розведення тварин
 • Бізнес в інтернеті
  • фріланс
  • Просування і продаж сайтів і співтовариств в соціальних мережах
  • Форекс

Послуги друку на 3D принтері

Зараз такі принтери вже не в новинку, однак є вони далеко не у кожного, а ось потреба в цікавих деталях і оригінальних макетах виникає не так вже й рідко. Тому можна добре заробити, виконуючи різні приватні замовлення по роздруківці. Варто 3D принтер від 40 т. Р., А окупиться таке придбання менше, ніж за півроку. Свої послуги можна просувати через Інтернет.

Салон татуювання, татуажу, пірсингу

Ці послуги зараз вкрай затребувані і коштують недешево, так що якщо у вас є здібності до малювання і інтерес до даної професії, салон тату на дому стане відмінним варіантів заробітку. Так що серед маси варіантів заробітку на дому, цей - один з найцікавіших. До того ж ви зможете знайти конкурентну перевагу, знизивши ціну на послуги завдяки тому, що не будете орендувати приміщення. Необхідна для роботи обладнання і чорнило обійдуться вам в суму від 20 т. Р.

Портрети на замовлення, малюнки на одязі

Оригінальна робота завжди в ціні. Серед модних тенденцій в цій сфері - портрети на замовлення (зокрема, по фотографії), розпис одягу і аксесуарів (наприклад, акрилом). Багато що з того, що недоступно друку на спеціальному обладнанні, може виконати талановитий художник. І варто така праця, відповідно, дорожче, при тому, що вкладення в матеріали мінімальні.

Послуги репетитора

Давати приватні уроки на дому - це не тільки зручно, але й вигідно. Причому те, що ви будете викладати, повністю залежить від ваших здібностей або освіти. Можна бути репетитором абсолютно по будь-якої навчальної дисципліни. Але до звичних нам репетиторів з математики та іноземних мов тепер ще додалися репетитори з основ роботи з різними програмами (графічні і відео-редактори, спеціалізовані програми - для архітекторів, бухгалтерів і т. Д.), Викладачі основ програмування та інші фахівці подібного плану. Використовуйте ваші знання, і прибуток не змусить себе чекати. Вартість таких уроків може досягати навіть тисячі гривень за одне заняття з висококласним фахівцем!

Виготовлення їжі вдома

Організувати непоганий заробіток вдома можна, влившись в сферу харчування. Такі послуги на дому, як виготовлення напівфабрикатів для магазинів, а також святкових тортів на замовлення вже досить поширені, а тому неодмінно будуть користуватися попитом. Можна спробувати влитися в особливо популярну індустрію, займаючись приготуванням піци або суші з доставкою додому клієнтам.

Вирощування овочів і розведення тварин

Якщо ви живете в приватному будинку, то виробництво натуральних продуктів - для вас, тому як за все домашнє люди готові платити і платити непогано. Для того щоб почати вирощувати овочі або зелень, вам буде досить навіть однієї сотки землі, а вкладення для такого бізнесу складуть близько 50-60 т. Р. Вигідно також розведення курей, кроликів, шиншил. Окупається подібний бізнес менш ніж за рік.

Бізнес в інтернеті

Найбільш простий і сучасний спосіб домашнього заробітку - це робота в Інтернеті. Якщо вам цікаво, як заробляють будинку, причому сидячи за комп'ютером, цей спосіб для вас!

Фріланс

Виконання приватних замовлень з написання текстів, перекладів, відеомонтажу та іншим роботам здатне принести хороший дохід, якщо взятися за справу грамотно. Необхідно скласти хороше портфоліо і викласти його на спеціальних біржах, фрілансерських порталах і форумах. Цей заробіток на дому хороший тим, що дозволяє самостійно вибирати найбільш привабливі замовлення і не потребує будь-яких вкладень.

Просування і продаж сайтів і співтовариств в соціальних мережах

На оптимізацію і розкрутку веб-сайту піде мінімум три-чотири місяці, зате потім ви зможете заробляти на розміщенні реклами на сайті або ж вигідно його продати. Така ж історія і спільнотами в соціальних мережах, які зараз широко використовуються для реклами.

Форекс

Торгівля на валютному ринку підійде вам як джерело доходу, якщо ви людина з аналітичним складом розуму, стриманий і емоційно стійкий. На навчання ви витратите зовсім небагато часу, потім вас чекає тест на демо-рахунку і вперед - можна починати заробляти. Цей спосіб вимагає грошових вкладень, і чим більше ви хочете заробити, тим більше доведеться вкласти. Але пам'ятайте, що і ризик втратити свої кошти теж дуже великий.

Серед всіх ідей, як заробити в домашніх умовах, обов'язково знайдеться та, що підходить вам найбільше. Так що вибирайте і починайте заробляти!