Де краще взяти кредит готівкою

Стопка з 2000 року рублевих банкнот

Часто буває, що дуже потрібен кредит готівкою. Умови, які надаються банками під час видачі такого кредиту є зовсім різними. Тут немає єдиної схеми, все скрізь відбувається по-різному, тому потрібно вибирати, який варіант підійде саме вам і який краще.

У цій статті ми розповімо - де краще взяти кредит готівкою. Є кілька варіантів для того, щоб без проблем отримати гроші в борг.

Звичайно ж, спочатку варто згадати баки. Де ж ще береться кредит, як ні в банку! Але можливий ще варіант отримання кредитної картки. Деякі знаходять саме таку можливість найбільш зручною, і вони десь праві.

Зміст статті:

  • Експрес-кредити
    • Основний мінус експрес-кредиту
  • Де взяти кредит
  • В якому банку краще взяти кредит
    • Надійні банки з вигідними умовами отримання кредиту

Експрес-кредити

Є ще один варіант позики - це так звані, тобто швидкий кредит. Такі позики видаються дуже швидко, вас не просять надавати всілякі документи, що підтверджують рівень вашого доходу, вам не потрібно показувати майже нічого, крім, звичайно, паспорта.

Основний мінус експрес-кредиту

такі завжди видаються під дуже великий відсоток. Високі відсотки пояснюються тим, що банківські установи ризикують, видаючи гроші без гарантій.

Бувають випадки, коли гроші дуже потрібні, ось тут-то і знадобляться експрес-кредити. Доведеться, звичайно, сильно переплатити, але що ж робити, якщо дуже потрібно ...

Де взяти кредит

Де можна взяти кредит готівкою тепер зрозуміло, залишилося розповісти про те, де вигідніше взяти кредит готівкою. Якщо грошей вам потрібно багато і ви бажаєте їх взяти на дуже тривалий час, тоді, звичайно,.Тут процентна ставка буде низькою і термін погашення розтягується на кілька років. Тут є і свої мінуси. Ваша заявка, швидше за все, буде розглядатися довго, вас попросять надати купу всяких довідок і документів.

Імовірність відмови теж велика. , Тоді гроші в кредит вам можуть і не дати. Також вас можуть попросити надати заставу, в якості якого надається тільки нерухомість або автомобілі. У деяких випадках банки вимагають поручителів, а шукати їх не дуже приємне заняття.

В якому банку краще взяти кредит

Порадити банк, звичайно, можна, але краще вибирати самому, виходячи з деяких особистих факторів і якості банківських продуктів. Найпопулярніший банк країни - це Ощадбанк Україні. Велика кількість людей звертається за кредитними продуктами саме в цей банк.

Надійні банки з вигідними умовами отримання кредиту

Добре себе зарекомендували за довгі роки роботи і ВТБ 24, і Хоум Кредит Банк.

При оформленні треба брати до уваги не тільки ставку по відсотках. Банки можуть стягувати додаткові комісії. А вони можуть скласти досить значну суму.

Тому не зайве буде найуважнішим чином підходити до вивчення документів, які вам належить підписувати перед тим.