Як і з чого почати малий бізнес

Чоловік в костюмі на старті

Втомившись від монотонної і трудомісткою роботи, плоди якої пожинає інша людина, кожен з нас повертався до ідеї відкриття нехай невеликого, але власного справи.

У більшості випадків, однак, мрії залишалися мріями. Головна перешкода до їх виконання чекало вже на початку і полягало в простому питанні: з чого почати малий бізнес? Поговоримо про це докладніше.

Перш за все, потрібно зрозуміти, чи дійсно ви гаряче жадайте працювати самостійно. Адже в такому випадку ви втрачаєте щомісячних стабільних зарплат, оплачуваної лікарняного, відпустки та інших переваг соціального пакета, пропонованого компанією. По крайней мере, спочатку точно.

Далі слід усвідомити, що малий бізнес вимагає граничної концентрації сил і енергії, відповідальності з вашого боку. Навіть самі просуваються на ринок зі скрипом.

Якщо ці дві складові вам не підходять, краще відразу відмовитися від планів про свою справу і не витрачати далі час на прочитання нашої статті про те, як почати малий бізнес.

Тим, хто рішуче налаштований покинути «тепле» місце менеджера в компанії і думає як відкрити малий бізнес, ми дамо кілька.

1. Перспективна ідея.

Безумовно, це одна з основних і не найпростіших складових бізнесу з нуля. Як виявилося, зовсім не обов'язково генерувати ідеї самостійно.

Навколо багато світлих голів, в яких знайдеться не один десяток свіжих рішень. Але їх автори не бажають приступати до здійснення планів.

Прислухайтеся до друзів і знайомих, обробіть інформацію з газет, журналів, інтернету: сайти, блоги, форуми. «Всесвітня павутина» більш ніж відображає умонастрої і потреби населення.До того ж в інтернеті ви можете без зусиль знайти готовий план дій або відгукнутися на привабливу ділову пропозицію.

2. Розробка бізнес-плану.

Важливий пункт у питанні про те, з чого почати бізнес. Вибравши свою справу, необхідно чітко розпланувати свої дії. По суті, це документ, який аналізує і описує діяльність підприємства, прогнозує проблеми і визначає способи їх вирішення.

, а також інвесторам і кредиторам. При цьому приймайте активну участь в його розробці. Якщо бізнес буде розпланований іншою людиною, навряд чи у вас вийде його успішно вести.

3. Фінанси.

Натхнення, ідей і планів недостатньо. За все сьогодні необхідно платити, починаючи з реєстрації юридичної особи. Часом реальні витрати в десятки разів перевищують заплановані на.

В такому випадку на допомогу приходить банківське кредитування або інвестиції. Тут є деякі підводні камені. Кредит вимагає своєчасного повернення, виплати відсотків. А при роботі з інвесторами ви вже не є єдиним власником бізнесу. Тим не менш, переваг більше, оскільки своєчасне надходження коштів і фінансування дозволяють вам негайно запустити проект.

Як відомо, навіть не терпить затримок в реалізації. В іншому випадку ви ризикуєте тим, що вашу нішу займуть конкуренти або ідея втратить актуальність в часі.

HD відео по темі: