Як можна стати щасливою і багатою жінкою, дівчиною: практичні поради

Красива дівчина вечеряє в дорогому ресторані

Сьогодні я поділюся своїм життєвим досвідом, а точніше розповім як стати щасливою і багатою жінкою. У матеріалі не буде жодних дурних порад, якими сповнений інтернет, буде реальна і корисна інформація. Прочитавши її, вам лише залишиться переосмислити статтю і себе і почати рухатися в правильному напрямку.

Зміст статті:

  • зміна мислення
  • Любов, кохання
  • Робота
  • Освіта
  • бізнес
  • Чим відрізняється розумна дівчина від дурної
  • Сім'я, діти і сенс-мета життя
  • гроші
  • І знову про бізнес
  • висновок

Зміна мислення

Перш за все, вам потрібно навчитися позитивно і правильно мислити. Мішель Монтень писав «Людина страждає не стільки від того, що відбувається, скільки від того як він оцінює, то, що відбувається, а оцінка того, що відбувається цілком залежить від людини», в цій фразі міститься велика мудрість, подумайте на ній на дозвіллі. Я лише додам, що, наприклад, є сліпі люди, люди з обмеженими можливостями, без рук, без ніг, якщо у вас з цим все в порядку, то ви вже частково повинні бути щасливі. Навчіться мислити позитивно.

Любов, кохання

Важливий пункт для будь-якої дівчини. Знайти свою половинку складно, але як показав досвід шукати не потрібно, прийде час і «саме знайдеться» якщо ви поки самотні, значить не прийшов час. Головне самій бути впевненою, що вона знайдеться і знову ж потрібно знизити планку вимог до свого принцу.

Робота

Повірте, робота на дядю це дорога в нікуди. Наприклад, є у мене знайома дівчина, працювала начальником відділу у великій IT компанії, настала криза і її звільнив і вже 3 місяці вона не може знайти роботу і це з її досвідом. Потрібно працювати на себе і тільки на себе, чим раніше ви це зрозумієте, тим краще для вас. Нижче я більш детально напишу про це.

Освіта

ВУЗ-и шмузи це все хрень. Це 5 років занапащеного часу. Навіть якщо Ви вирішили працювати на дядька, важливі практичні знання. Роботодавцю зараз пофіг на ваші скоринки, їм важливі ваші реальні знання, і що ви можете, вмієте. Читайте, самовдосконалюється, але осягайте тільки корисні знання, які ви можете застосувати на практиці. А в ВУЗ-е вам дають вагон непотрібних, застарілих знань.

Бізнес

Як я писав вище працювати треба тільки на себе. Якщо ви зможете зробити улюблену справу бізнесом, то це оптимальний варіант. І якщо зможете його поступово розширювати, то обов'язково досягнете успіху, матеріального благополуччя. Але для цього потрібно працювати, працювати і ще раз працювати. Дідусь Ленін заповідав, вчитися, вчити і ще раз вчитися, частково він має рацію, але важливіше саме працювати, тільки працюючи, роблячи помилки, спотикаючись об них, ви навчитеся практичних знань і з'явиться безцінний досвід. І запам'ятайте «Бог допомагає трудоголікам», це моя фраза. Людині, який дуже багато працює, бог допомагає, тим чи іншим чином. Наприклад, мені послав людину, яка дуже нехило допоміг мені в моєму бізнесі і в шляху до успіху. Допоміг просто так, безкоштовно, але ті знання, що він дав, коштують величезних грошей.

Чим відрізняється розумна дівчина від дурної

Тим же чим і відрізняється розумний чоловік від дурного чоловіка. Розумна жінка працює на себе і робить так, що на неї працюють інші люди. А дурна, працює на дядю роблячи його багатим. Подумайте над цим.

Сім'я, діти і сенс-мета життя

Я думаю, не помилюся, якщо напишу, що будь-яка дівчина хоче бути коханою, здоровою, багатою, успішною принаймні для більшості це і є формула щастя. Я лише додам, що якщо у дівчини є люблячий чоловік, діти, яких вона виховає справжніми людьми це теж щастя. Я протягом усього життя шукав сенс життя, так і не знайшов остаточно, але зрозумів, що одним з варіантів, гідних варіантів, є народити дітей і виховати з них справжніх людей, чоловіків з великої літери, зробити їх щасливими, успішними, добрими.

Гроші

Багато хто вважає, що щастя в грошах. Частково вони мають рацію, бо на гроші можна купити все, майже все. А ще точніше, це все індивідуально. Наприклад, для мене свобода і внутрішня гармонія набагато важливіше грошей. В іншому мова не про мене, а про більшість, а для більшості жінок формула щастя така «багато грошей + справжня любов». Про любов я вже написав вище, а про гроші, точніше про бізнес напишу ще пару слів.

І знову про бізнес

Є така мудра фраза - «дорогу подужає той, хто йде». Перефразувавши її, я можу сказати і, що «щастя знайде шукає», але той, хто шукає по справжньому, старанно, не покладаючи рук. А не 5 хвилин пошукав і забув. Я це ось до чого. Що потрібно шукати ідею бізнесу, знайти свою, почати і зробити даний бізнес ідеальним, точніше прагне до цього і тоді ви досягнете успіху. А щоб зробити його ідеальним, треба любити свій бізнес. Якщо коротко, то знайдіть улюблену справу і зробіть з нього бізнес і наполовину ви вже будете щасливі. Бізнес ваш повинен приносити не тільки гроші вам, але і користь людям, а ще краще, якщо він буде робити їх трошки щасливими.

Висновок

Старанність, працьовитість, сильне бажання, старання бути щасливою, рано чи пізно вас зроблять щасливою. Якщо по закінченню часу ви так і не стали щасливою, значить, на шляху до щастя ви десь схалтурили або погано його шукали і прагнули до нього. І пам'ятайте життя це боротьба, боротьба за щастя, свободу, любов, гроші, успіх, здоров'я і домагається всього лише самий цілеспрямований!

Відео по темі: