Як правильно створити свій бізнес

Про початок бізнесу

Бути незалежним у фінансовому плані і реалізувати себе в якості успішного і далекоглядного бізнесмена - це бажання підстьобує багатьох людей, що замислюються про те, як створити свій бізнес. Сьогодні розпочати власну справу може кожен, головне - правильно організувати весь процес створення підприємства і не допустити дурних помилок на етапі старту.

Зміст статті:

  • Пошук хорошої ідеї
  • вибір назви
  • вибір місця
  • Розробка стратегії
  • Реєстрація
  • Рекламна компанія

Пошук хорошої ідеї

Перший і основний етап створення власної справи -. І вибирати з величезної кількості наявних на сьогодні варіантів варто, керуючись декількома критеріями. Перш за все, це особиста схильність і хоча б мінімальне розуміння тієї сфери, в якій хочеться відкрити бізнес. Власна справа має зацікавлювати, і підприємець повинен в ньому розбиратися, інакше він не зможе запропонувати своїм клієнтам справді вартісні послуги або товар.

Однак не можна допускати наївного ідеалізму: ідея буде хорошою, якщо вона затребувана на ринку, тому, замислюючись про те,, важливо зрозуміти, чи потрібні комусь ваші товари або послуги.

Потрібно також дізнатися про рівень конкуренції в обраній сфері - якщо вона надто висока, то боротьба з сильними і відомими конкурентами буде марною. Слід оцінювати ідею і з позиції вашого стартового капіталу - чи вистачить його на реалізацію проекту?

Вибір назви

- дуже важливий етап. Найменування повинно асоціюватися у потенційних клієнтів з вашої сферою бізнесу, відображати характер діяльності. Потрібно перевірити в пошукових системах, щоб за запитом назви вибивалося мінімум схожих результатів.

Варто також уникати в назві двозначності і будь-яких натяків на релігійні, політичні уподобання. Назва повинна дуже легко читатися і вимовлятися, важливо, щоб воно добре запам'ятовувалося. Тому не можна придумувати важких словесних конструкцій і потрібно уникати ініціалів і назв - складність в їх запам'ятовуванні стане серйозною перешкодою для успішного старту.

Вибір місця

Дуже важливо правильно вибрати місце, визначити розташування офісу, магазину і т. п.

В першу чергу, варто вибирати місце з гарною транспортною розв'язкою, і з високою прохідністю - можна перевірити, скільки людей протягом дня проходить повз передбачуваного місця магазину або офісу, і скільки машин туди під'їжджає.Наявність конкурентів теж грає роль - якщо поруч з вашим офісом або магазином будуть перебувати конкурентні структури, важливо оцінити їх переваги та недоліки - цей аналіз допоможе переманити до себе їх клієнтуру. Оцініть перспективність того місця, що вибрали: скільки людей проживає в районі і якого вони віку, фінансового становища.

Розробка стратегії

Для створення бізнесу необхідно скласти: цей документ потрібен для того, щоб правильно здійснити весь ряд заходів по відкриттю і розвитку бізнесу. Розробити план слід таким чином, щоб його зрозуміли ваші інвестори, тому треба відмовитися від складної термінології. У плані повинна бути прописана стратегія розвитку, оцінка вашого ринку за допомогою маркетингового дослідження, а також фінансовий і маркетинговий плани, можливі ризики і страхування від них.

Реєстрація

Важливий етап - підготовка документаційного пакета для реєстрації. У випадку з малим бізнесом важливо заздалегідь вирішити, що відкривати - ІП або ТОВ. У плані реєстрації та документаційного пакета ІП набагато простіше, а ТОВ вимагає наявності статутного капіталу і ведення бухгалтерського обліку. ІП краще тим, що в разі цієї форми необов'язково вести бухгалтерський облік, проте не можна буде вибрати власну назву підприємства, і в разі проблем підприємцю доведеться жертвувати особистим майном. А для ТОВ Ви можете вказати ім'я і в випадку проблем з фірмою учасники ТОВ ризикуватимуть тільки капіталом фірми.

Рекламна компанія

Великий плюс малого бізнесу - він не вимагає дорогої рекламної кампанії. в людних місцях, а також в пресі, на телебаченні, в Інтернеті. Важливо вивчити свою цільову аудиторію і проаналізувати, в яких місцях і виданнях аудиторія швидше побачить вашу рекламу. Велику роль відіграє «сарафанне радіо» - важливо розповісти про свою фірму друзям і знайомим з проханням рекомендувати вас при нагоді.

Власна справа - це відмінний спосіб самореалізації і створення хорошого джерела постійного доходу. І якщо підприємець серйозно підходить до питання про те,, приділяючи достатньо уваги кожному етапу створення, то і бізнес має всі шанси стати успішним.

Відео по темі: