Як стати багатим і успішним з нуля

Вілл Смітт справу говорить

Кожна людина бажає дізнатися, як стати багатим і успішним з нуля. Багато хто впевнений, що домогтися значних результатів практично неможливо, коли тебе оточують справжні «акули бізнесу». Але, насправді все не так складно.

Стати успішною людиною, не маючи нічого, може кожен з нас. Нижче представлений перелік порад, які дозволять навіть студенту значно підняти рівень свого заробітку.

Зміст статті:

  • Убийте в собі лінь і перестаньте прокрастініровать
  • Складайте плани і графіки
  • Змініть коло спілкування
  • Встановлюйте конкретні цілі
  • Читайте мотиваційну, корисну і тематичну літературу
  • Створіть пасивний дохід
  • Аутсорсинг

Убийте в собі лінь і перестаньте прокрастініровать

Абсолютно всі успішні люди запевняють: лінь не може знаходиться поруч з успіхом.

Якщо ви хочете стати керівником компанії, створити свій бізнес і заробляти хороші гроші, такі фактори як лінь і прокрастинація повинні бути повністю викорінено.

Щоб позбутися від них, можна скористатися різними методиками: точне проходження планам, використання системи штрафів, зміна обстановки, робота в команді та інші.

Складайте плани і графіки

Однією з найбільш значущих проблем успішних людей є брак часу.

Кожна хвилина бізнесмена може варто круглу суму, тому, якщо Ви хочете дізнатися, як стати успішною людиною, для початку потрібно навчитися складати плани і дотримуватися їх.

Як правило, плани складаються ввечері попереднього дня або з самого ранку.

Тримати все в голові у вас не вийде, тому слід кожен пункт записувати в щоденнику, на смартфоні або комп'ютері.

Залежно від вашого характеру, насиченості графіка і інших чинників, створений план може мати як фіксований час, так і плаває для зручності використання в разі затримок і форс-мажорів.

Організація вільного і робочого часу - один з ключових кроків на шляху до успіху. Дізнатися детальніше про планування можна з книги «Екстремальний тайм-менеджмент» Н. Морчковского і А. Толкачова.

Змініть коло спілкування

Неодноразово було доведено, що коло спілкування впливає на людину. Фактично, ті люди, з якими ви спілкуєтеся, є будівельниками вас як особистості.

Вони можуть впливати на ваші звички і характер.Щоб рухатися в правильному напрямку, ставати багатшими і успішнішими, варто оточити себе людьми, які такими вже є.

Ви автоматично почнете адаптуватися під їх суспільство, почнете отримувати їх звички і будете слідувати їх прикладів.

Встановлюйте конкретні цілі

Психологія життя впливових і багатих людей базується на постійному досягненні встановлених цілей. Рух без конкретики ніколи не дає потрібних результатів. Якщо ви мрієте накопичити грошей на автомобіль, потрібно для себе ж в першу чергу визначити, яке це буде авто, яка сума для нього потрібна і як цю суму можна зібрати. Об'єднуючи конкретну мету з чітким планом її досягнення Ви безумовно дійдете до фінішу. Якщо ж конкретних бажань немає, побудувати ефективний план їх досягнення також неможливо.

Читайте мотиваційну, корисну і тематичну літературу

Мабуть, нікого не здивує той факт, що успішні люди є завзятими читачами. Часом домашні колекції бізнесменів можуть досягати не одну сотню примірників. У вашій бібліотеці повинні бути як мотиваційні, так і тематичні книги, які дозволять вам саморозвиватися, вчитися на чужому досвіді, дізнаватися корисну інформацію і застосовувати її на практиці.

Список книг рекомендується поповнити наступними авторами: Р. Кіосакі, І. Адізес, Р. Бренсон, Д. Кехо і іншими.

Створіть пасивний дохід

Кожен може сказати «», але не у кожного це вийде. Зокрема, стати успішним і багатим не вийде у того, хто не має за собою стабільного доходу. Для переходу на новий фінансовий рівень, ваш заробіток повинен обзавестися графою пасивних нарахувань.

Організувати такий заробіток можна будь-яким зручним для вас способом: відсотки від депозитів, інвестиції в ПАММ-рахунки або заробіток на веб-сайтах за допомогою AdSense. Важливо, щоб за вашою спиною була «дохідна подушка», яка завжди зможе підтримувати рівень вашої активної заробітку.

Аутсорсинг

Досить часто люди не розуміють,, якщо в добі всього 24 години, а кількість справ розписано на 48. За допомогою планування можна частково поліпшити ситуацію, але дефіцит часу все-одно залишається.

У цьому випадку варто знайти помічників, які будуть виконувати частину ваших обов'язків. Згадайте про керівників компаній або, наприклад, про директорів фірм.

Їм необхідно вивчати багато інформації, регулярно перебувати на зустрічах, приймати рішення. Секретарі та заступники знімають частину навантаження для того, щоб людина могла фізично встигати робити найбільш важливі справи.

У такому ж форматі необхідно влаштувати і вашу роботу: важливі справи виконуйте самостійно, а менш істотні варто перекласти на плечі помічника.

Звичайно ж, зазначених рад буде недостатньо для того, щоб миттю перерости в, однак вони допоможуть направити вас в потрібну сторону і створять комфортні умови для роботи і власного розвитку.

Досягнення успіху це ціла наука. Потрібно постійно зростати над собою, тренувати силу волі, вивчати корисну літературу і прагнути до своєї мети не дивлячись ні на що.