Як відкрити магазин одягу з нуля

Красиві дівчата в різному одязі

Втомилися від того, що доводиться багато працювати, а отримуєте мало? Значить пора зайнятися своїм бізнесом. Сьогодні ми поговоримо про те, як відкрити магазин одягу з нуля.

Багато хто думає, що з нуля почати свій бізнес досить складно, якщо у вас немає досвіду. Насправді це не так. Я коли відкрив свій магазин ніякого досвіду у мене не було. Звичайно на початку я наробив купу помилок, але потім, набравшись досвіду, став отримувати дуже навіть хороший дохід.

Зміст статті:

 • Що краще для магазину одягу ІП або ТОВ
 • Як знайти хорошого постачальника для магазину одягу
 • Де відкрити магазин одягу
 • персонал
 • Який одяг продавати
 • знижки
 • прибуток
 • Як рекламувати магазин одягу
 • асортимент
 • Якість товару
 • Час роботи

Що краще для магазину одягу ІП або ТОВ

Я б порадив зареєструвати ІП, по перше з оподаткуванням простіше, по-друге ви самі зможете вести бухгалтерію. Нічого складного в цьому немає. А ось якщо відкривати ТОВ, то доведеться наймати хорошого бухгалтера, а це задоволення не з дешевих.

Як знайти хорошого постачальника для магазину одягу

Досить важливий момент. Потрібно щоб ціни не кусалися і якість товару було на рівні. Як тільки ви знайшли постачальника, який вас влаштовує, все одно продовжуйте пошуки. Інтернет на допомогу. Я перші кілька місяців працював з постачальником, який мене в принципі влаштовував. А потім я задумався, а я пошукаю мені ще, може знайду кращі умови. І знайшов.

У нового оптовика ціни були нижче, а якість товару краще. І навіть після цього я не припинив пошуки. І тільки через півтора року, я знайшов постачальника з більш якісним товаром і з більш хорошими цінами. Знову ж, завжди можна і потрібно торгуватися, вибивати собі кращі умови. У даного оптовика я зміг знизити ціну закупівлі на 20 відсотків, а після півроку роботи, ще на 10%.

Де відкрити магазин одягу

Це один з ключових моментів. Місце має бути прохідний. Нехай оренда буде дорожче, економити на цьому не варто. Я через недосвідченість взяв місце подешевше у чорта на задвірках і тільки через рік переїхав до хороший торговий центр. Виручка збільшилася після цього в три рази. Хорошим місцем буде торговий центр в спальному районі. Місце під магазин потрібно брати ближче до входу на першому або на другому поверсі. Якщо на другому то поруч зі сходами.

Також якщо зумієте знайти приміщення на першому поверсі житлового будинку, також в спальному районі, буде теж непогано. Бажано ближче до зупинки громадського транспорту або метро. І щоб «за спиною» вашого магазину було не один-два будинки, а бажано велика кількість багатоповерхівок. Люди після роботи, по дорозі додому зможуть зайти до вас.

Персонал

Дуже важливий момент. Мабуть найважливіший. Як кажуть «кадри вирішують все». Якщо ваш продавець буде хамити клієнтам або буде не ввічливий, клієнт більше не прийде до вас. Наприклад, в моєму магазині спочатку працювала найманий продавець. Через деякий час я її звільнив і на її місце поставив працювати свою дівчину. Виручка збільшилася в два рази. Ще через деякий час, почав працювати сам. В результаті виручка зросла ще на відсотків 50-70.

Якщо ви самі не можете стояти за прилавком, то вам доведеться найняти продавця. Поставтеся до вибору ретельно і намагайтеся більше часу проводити в магазині, поруч з продавцем. Бажано взяти дівчину з досвідом.

Також важливий момент - контроль. Чи не буде контролю, ваш продавець почне заробляти більше вас. Наприклад, йому нічого не буде заважати продати сукню, яке коштує 600 гривень за 800 і т. П. В результаті ліваком вона зможе в день робити по 1500-2000 гривень. А в місяць це вже кругленька сума і великий мінус «в карму» вашого магазину.

Який одяг продавати

Вигідніше або або. Можна звичайно і поєднувати, але дівчата набагато частіше купують одяг як собі так і дитині.

Знижки

Не забувайте про знижки. Дівчата це дуже люблять. Обов'язково робіть дні-тижні розпродажів зі знижкою 20-30% і т. П. Не забувайте при цьому зробити додаткову вивіску про знижки, яка буде інформувати ваших покупців.

Прибуток

Якщо все зробити з розумом, то на одязі можна мати прибуток в 200-500%. Наприклад у мене в магазині одяг добре продавалася в 4 рази дорожче, ніж я закуповувався. Звичайно не вся. Десь можна наварити і 500%, а десь доводитися робити все 200 відсотків.

Як рекламувати магазин одягу

Замовте яскраву, красиву, інформативну вивіску для вашого магазину. Не забувайте про «Штендери» їх краще поставити 2, а то і три. За 50 метрів з кожного боку від магазину або торгового центру. Якщо є можливість то пустіть рекламу по телевізору. Навіть невелика біжучий рядок дасть «хороший вихлоп». Я коли пустив рекламу по телебаченню, продажу у мене збільшилися в 4 рази.

Асортимент

З самого старту відкриття магазину одягу в ньому повинен бути хороший асортимент товару. Це важливо! Якщо у вас буде підлозі порожній маленький магазин, клієнт до вас не повернеться. У нього будуть думки типу «порожній магазин», «там вибору немає».

Якість товару

Ретельно придивіться до товару, яким ви закуповувати. Заздалегідь домовтеся з постачальником про без проблемної заміні шлюбу. На початку обійдіть 5-10 постачальників, щоб ви могли орієнтуватися в цінах і якості товару.

Час роботи

Ваш магазин обов'язково повинен працювати мінімум до 20.00, а ще краще до 21.00-22.00. Щоб у людини після роботи був час зайти в ваш магазин і спокійно, неспішно вибрати собі одяг. Багато закінчують роботу о 18.00, ще годину-півтори поки добираються до будинку. Разом ваш клієнт буде в районі вашого магазину близько 19.30 ближче до восьми. По-цьому, якщо у вас окремий магазин то доведеться працювати до 21.00.

Тепер ви знаєте,, що для цього необхідно і які є підводні камені в цьому виді бізнесу. Будьте готові до того, що працювати вам доведеться набагато більше, ніж коли ви працювали на дядю. Але і не забувайте, що результат буде іншим, у вигляді гарного доходу. Вдалого бізнесу!

HD відео по темі: