Як відкрити власний магазин

Вхід в магазин дитячих іграшок

Не кожен знає, як відкрити свій магазин з нуля, але майже кожен хоче мати власний бізнес, а не працювати на дядю. Особистий бізнес завжди виглядає привабливіше - більше грошей, свобода дій, масштабованість. Нижче ми докладної розглянемо, що потрібно, для того, щоб відкрити свою торгову точку.

Зміст статті:

  • Ідея або який магазин відкрити
  • Дозвіл на торгівлю
  • приміщення магазину
  • постачальники
  • устаткування
  • Реклама

Ідея або який магазин відкрити

Вирішивши створити торгову точку, потрібно попередньо оцінити її рентабельність. Точніше, не її, а товарів, які передбачається продавати. Якщо у вашому районі є десять, одинадцятий відкривати сенсу немає. Точно так само не варто відкривати восьму за рахунком на одній вулиці аптеку, булочну і так далі. Оцініть, на що є реальний попит, чого не вистачає саме в цій місцевості. Загалом, формуйте ідею.

І пам'ятайте з мінімальними вкладеннями відкрити новий, дуже вигідний магазин не вийде.

Вона вже готова і ви впевнені в успіху затії? Дуже добре, переходьте далі.

Дозвіл на торгівлю

Якщо ви бажаєте захистити себе від усіх проблем, які можуть бути пов'язані з законом, зареєструйте свою діяльність. Для цього потрібно отримати дозвіл. Можна відразу отримати статус юридичної особи, заснувавши яке-небудь ВАТ, ТОВ і так далі. А можна просто представитися в ролі фізичної особи. Зараз дозвіл на торгівлю дають і простим підприємцям. І це варіант набагато зручніше в плані оформлення всіх паперів, яких чимало.

Для початку слід звернутися до відповідної інстанції за місцем проживання. Там в позначеному кабінеті вам буде запропоновано заповнити бланки і сплатити держмито. З документів знадобиться паспорт і ІПН. Його видають в податкову службу. Якщо другого документа у вас немає, слід його оформити. Врахуйте, що тут потрібно мати чітке визначення своєї діяльності, потім змінити рішення буде не можна.

Після, слід знову відправитися в податкову. Ні, не за черговим кодом - на цьому етапі пора платити єдиний податок. Про його сплаті ви отримаєте свідоцтво, яке дозволить відправитися в наступну інстанцію - пенсійний фонд. Тут вас так само поставлять на облік. З документів крім паспорта знадобляться всі ті, що ви отримали раніше. Що ж, дозвіл отримано, можна переходити безпосередньо до.

Приміщення магазину

До торгівельного приміщення ви повинні пред'явити високі вимоги. Зокрема, оцініть розташування. Немає сенсу відкривати торговельну точку там, де нікого немає. Як варіант можна розглянути оренду площі в будь-якому торговому центрі.

Тут у вас виникне менше проблем не тільки з залученням покупців, але і з співробітниками пожежної служби. Адже вони повинні оцінити пожежну безпеку?

До речі, після вибору приміщення не забудьте відвідати цю службу, її дозвіл і висновок є важливим моментом.Зверніть увагу при виборі і на комунікації. Вони повинні бути в справному стані і мати не дуже великий знос. А то хто знає: лопнуть у вас труби через місяць від старості, а власник приміщення ремонт на вас повісить. Ви ж орендар? Такі моменти взагалі краще заздалегідь прописати в договорі, щоб в подальшому не було зайвих витрат.

Постачальники

Всупереч поширеній думці, успіх залежить не стільки від самого товару, скільки від тих, хто його поставляє. Етап пошуку постачальників взагалі слід ставити перед пошуком приміщення. Знайти хороших партнерів не просто, на це доведеться витратити час. І нерви, адже перші договори завжди викликають хвилювання. Постачальників можна шукати де завгодно - починаючи від інтернету і закінчуючи походом по ринках і магазинах. Ви бачите он в тому бутіку якісні та недорогі товари? А спробуйте поговорити з директором. Може, саме він стане вашим першим постачальником.

Устаткування

Цей пункт, хоч він і має на увазі витрати, пропускати не можна. Залежно від товарів, слід продумати обладнання для їх розміщення, а так само обстановку в магазині. Можна спеціально запросити дизайнера, який оцінить приміщення своїм професійним поглядом. Правда, це теж коштує грошей.

Але є один секрет: приватники, які не входять до штату великих агентств, виконують роботу набагато дешевше. На етапі обладнання слід зайнятися і інтер'єром магазину. Зробіть його максимально привабливим, щоб покупцеві було приємно перебувати у вашому приміщенні. Гарний настрій клієнтів сприяє збільшенню прибутку.

Реклама

Після того, як ви отримали дозвіл на торгівлю, знайшли приміщення і придбали товар, можна починати продавати. Але про вас ще ніхто не знає. І це означає, що. Не віддавайте перевагу першій-ліпшій фірмі, оціните кілька варіантів. Це дозволить вибрати найбільш оптимальний варіант реклами і за якістю, і за ціною. Тут знову-таки можна звернутися до приватників.

На цьому нашу інструкцію можна вважати закінченою. Залишилося одне але: вдосконалення. Воно повинно відбуватися завжди, кожен день, кожну годину. Тоді клієнти завжди будуть раді відвідати вас і зробити нові покупки.

Відео по темі: