Яким бізнесом вигідніше зайнятися: ТОП 8 найрентабельніших, прибуткових, дохідних ідей з нуля

Чоловік в костюмі йде вгору по сходах

Перш ніж відкривати власну справу з нуля, потрібно добре подумати над тим, який бізнес зараз вигідніше почати. Бажано, щоб це був бізнес, який під силу «підняти» навіть новачкові, а також, щоб термін його окупності знаходився в межах 6-14 місяців. Отже, які є дохідні варіанти, ідеї?

Зміст статті:

 • Магазин
 • Ремонтні роботи
 • Приватний дитячий садок
 • Фаст-фуд
 • Фотостудія
 • Бюро перекладів
 • Бізнес в інтернеті
  • Продажі через Інтернет
  • Створення, розкрутка, продаж веб-сайтів

Магазин

Повсюдно одним з найбільш вдалих варіантів є такий бізнес, який пов'язаний з товарами одноразового споживання. Тобто тими товарами, за якими досить скоро повторно прийдуть ті ж люди і розкажуть іншим. Невеликі продуктові, побутові магазинчики завжди популярні. Особливо в спальних районах міста.

Для того, щоб відкрити з нуля продуктовий магазин, досить зареєструватися як індивідуальний підприємець, орендувати приміщення, закупити обладнання і почати роботу. Звичайно, доведеться суворо дотримуватися санітарно-гігієнічні та пожежні норми.

Відкриття невеликого магазинчика обійдеться вам в 400-600 т. Р. (Залежно від міста, району та площі), а окупитися він може вже за півроку. Це найвигідніший і стабільний малий бізнес, головне тут вибрати гарне місце, прохідне.

Ремонтні роботи

Роздумуючи, яким бізнесом вигідніше зайнятися, зверніть увагу на ремонтні роботи. Так як сучасний труд все більше стає інтелектуальним, люди відвикають робити що-небудь руками. А в будинку завжди щось ламається, в містах щось будується, потрібно оздоблення приміщень тощо. Так що це дуже актуальне бізнес. Нехай і маленький, але високорентабельний.

наприклад, ремонт невеликої квартири коштує близько 400-500 тис. гривень, мінус матеріали і робочі отримують на руки близько 200-250 тисяч гривень.

Щоб почати працювати, не обов'язково на перших порах орендувати офіс або проводити гучну рекламну кампанію, хоча взагалі без реклами не обійтися. На закупівлю інструментів та початкову рекламу вистачить і 10-20 т. Р.

У цьому бізнесі дуже добре працює «сарафанне радіо», а витрати можна окупити за кілька замовлень.

Приватний дитячий садок

У зв'язку з тим, що в державні дитячі сади вишиковуються черги на багато років вперед, приватний дитсадок буде дуже популярним. Облаштувати такий дитячий сад можна навіть вдома (хоча б на 5-10 малюків), правильно організувавши простір і найнявши грамотних працівників з педагогічним або медичною освітою.

Прибутковим бізнесом стане і відкриття дитячої кімнати в торговому центрі або великому супермаркеті.

Фаст-фуд

Ці кіоски з пиріжками, млинцями, піцою, чебуреками та хот-догами ніколи не втратять своєї актуальності, а їх рентабельність часом набагато вище, ніж у стаціонарних кафе і ресторанів.

Потрібно вибрати, що саме ви будете продавати, зареєструвати ІП, встати на облік в податкову службу і отримати дозвіл на розміщення нестаціонарного об'єкта. Для відкриття такої точки може вистачити 30-40 т. Р., А згодом бізнес можна розширити, відкривши в місті нові точки.

Фотостудія

Хоч в цьому сегменті і досить велика конкуренція, це один з найбільш прибуткових і, який сьогодні вигідно починати.

Фото на паспорт та інші документи, роздруківка фотографій, випускні альбоми - все це вельми затребуване. Сюди ж можна додати ще й ксерокопію і роздруківку. Запорукою успіху є правильне розташування студії - біля університетів, паспортних столів, центрів зайнятості, лікарень.

Бюро перекладів

Число агентств з перекладу неухильно зростає, що пов'язано з повсюдною глобалізацією бізнесу. Витратитися доведеться на оренду офісу, бажано в центрі міста, рекламу і грамотних працівників. Рентабельність такого бізнесу досить висока. Можна спеціалізуватися на перекладі ділової документації, юридичних, громадянських документів.

Бізнес в інтернеті

У цій сфері зосереджена сила-силенна.

Продажі через Інтернет

Онлайн-магазини або навіть магазини в соціальних мережах хороші тим, що не вимагають витрат на оренду приміщення і безліч документації. І навіть попередню закупівлю товарів не завжди потрібно проводити.

наприклад, якщо продавати речі з Китаю, можна спочатку приймати замовлення і передоплату, а потім вже купувати річ. Причому націнка на такі речі може досягати 200-500%!

Продавати, в принципі, можна все, що завгодно: від одягу до радіодеталей.

Створення, розкрутка, продаж веб-сайтів

Занепокоєні тим, який бізнес зараз вигідніше починати, що найбільш прибутково, згадайте про вже перевіреної сфері, пов'язаної з інтернет-сайтами. Можна створити цілу студію повного циклу, яка буде займатися дизайном і розробкою, а також просуванням сайтів.

Ще один варіант - створювати свої власні сайти (бажано тематичні), займатися їх розкруткою і заробляти або на рекламі, або на їх продажу. Варто розуміти, що оптимізація і розкрутка сайту займає мінімум півроку.

Тепер, знаючи кілька варіантів того,, вибирайте справу, яке вам до душі, вивчіть добре запити споживачів і конкурентів і дерзайте!