Що потрібно для відкриття свого бізнесу з нуля

Чоловічки дивляться на гроші

Набуття фінансової незалежності - мрія будь-якої людини, і вірний спосіб цього досягти дізнатися як відкрити свій бізнес з нуля, побудувати його відповідно до своїх уподобань, і тепер уже на вас будуть працювати, а не ви на кого-то. Але з чого ж почати?

Зміст статті:

  • Пошук ідеї
  • Бізнес план
  • Реєстрація підприємства
  • Де взяти гроші, щоб відкрити свою справу

Пошук ідеї

Дуже важливо, щоб бізнес був реально затребуваний в вашому місті чи регіоні. Існує три основних бізнес-напрямки: це виробництво чого-небудь, продажу та надання послуг. Ви можете почати свій бізнес, спираючись на вже наявні у вас вміння або захоплення, а можете вивчити ринок в пошуку найприбутковіших ідей.

Наприклад, ви талановито малюєте, фотографуєте або просто вмієте спілкуватися з людьми і «заводити» публіку. Варто задуматися про салон татуювання, фотостудії або агентстві свят і побудувати свій бізнес саме на своїх талантах. Все це дуже популярні види бізнесу з високим рівнем конкуренції, але і прибуток вони приносять непоганий - від 100 тисяч гривень на місяць.

В іншому випадку вибирайте сферу діяльності, виходячи з потреб населення. Щоб відкрити свій власний бізнес, є два основних шляхи. Перший має на увазі, що ви берете ідею, яка точно затребувана в вашому місті, і є яскраві приклади успіху, намагаєтеся довести її до досконалості і запропонувати клієнтам те, чого немає у конкурентів, вести більш агресивну рекламну кампанію. Другий варіант більш ризикований. Ви, навпаки, шукаєте незайняту нішу і пропонуєте покупцям щось зовсім нове, щоб стати першим у своєму роді. Тут дуже добре працюють ідеї, запозичені у зарубіжних підприємців, але ще не отримали поширення в нашій країні.

Бізнес план

Це повинні бути не просто слова на папірці, складіть справжню стратегію розвитку.

Резюме проекту, вивчення ринку і конкурентів

З чого почати побудову свого бізнесу? З чіткого визначення того, чим ви будете займатися. Не полінуйтеся і розпишіть хоча б для себе, як і що ви будете робити або продавати. Обгрунтуйте, чому це буде затребувано, складіть чіткий портрет свого споживача. Це допоможе вам знайти потрібні важелі для продажу, адже тепер ви точно знаєте, кому, що і чому необхідно.

Ну і, нарешті, ви вивчаєте своїх конкурентів. Постарайтеся перейняти всі плюси їх роботи і використовувати їх помилки, щоб зробити своє підприємство краще. Робіть упор на те, чому ви краще: приємне обслуговування, швидка доставка, невелика передоплата, акції та бонуси тощо.

Реклама

Практично будь-яке підприємство має потребу в рекламі. Просувати свій бізнес-проект можна різними способами: від прямих продажів до реклами на ТВ. Магазинам, перукарнях і тим закладам, які весь час на виду, варто задуматися про красиве зовнішній рекламі і вивісці. Послуги дуже зручно (і головне - недорого) рекламувати за допомогою Інтернету. Продумайте різні акції і бонуси для стимулювання збуту.

Організаційний, виробничий та фінансовий план

Важливо прописати в бізнес-плані чітку стратегію дій. Роботу з постачальниками, необхідне обладнання та його вартість, організацію приміщення, кількість співробітників та т. Д. А в фінансовому плані вам необхідно вказати, яка сума потрібна для відкриття свого бізнесу, на який щомісячний дохід і терміни окупності ви розраховуєте.

Реєстрація підприємства

Зареєструвати свій бізнес ви можете в податкових органах РФ. Найвигідніше відкрити ІП або ТОВ. Індивідуальному підприємству не потрібно статутного капіталу і ведення бухгалтерського обліку, зате для товариства з обмеженою відповідальністю ви можете вибрати будь-яку назву і не будете відповідати перед законом усім своїм майном. Крім того, для даних організаційно-правових форм ви можете вибрати спрощену систему оподаткування, в якій всі податки замінюються одним-єдиним.

Де взяти гроші, щоб відкрити свою справу

Це питання - самий топовий серед тих, хто планує зайнятися своїм бізнесом. Одна з головних помилок на цьому етапі - залучати до відкриття бізнесу своїх родичів і друзів, тоді як особисті відносини завжди стають на заваді. Серед найпоширеніших способів отримання фінансування залишаються кредити, інвестиційні фонди, приватні інвестори, а також державні конкурси та програми.

Якщо ваш бізнес пов'язаний з соціально-затребуваними галузями, виробництвом або сільським господарством, то можна розраховувати на допомогу держави (до 300 т. Р. На розвиток проекту), в пошуку приватного інвестора вам допоможе грамотний бізнес-план і працює стратегія, різні інноваційні рішення . А якщо ваш проект творчий і пов'язаний з мистецтвом або винаходами, то можна спробувати скористатися краудфандінгом - добровільним збором коштів через Інтернет.

Починаючи свій бізнес, головне - поставити перед собою чіткі цілі і розробити стратегію розвитку, обов'язково з реальними цифрами і прорахунками всіх можливих ризиків. І тоді успіх не змусить себе довго чекати!

Відео по темі: