Скільки потрібно грошей, щоб відкрити свій бізнес

Дівчина тримає в руках калькулятор і рахунки

Багато людей замислюються про те, скільки потрібно грошей, щоб відкрити свій бізнес. Адже організація бізнесу з нуля, особливо для людей, які раніше не стикалися з цією сферою діяльності, представляється їм дуже складним і дорогим справою. Насправді це не так - часто досить вкласти кілька тисяч доларів. Зрозуміло, мова йде про малий бізнес. Але ж все велике починається з малого.

Зміст статті:

 • Домашній бізнес
  • гриби
  • виготовлення гудзиків
 • послуги
  • масаж
  • Прокат велосипедів
 • Торгівля
  • Інтернет магазин
  • Продуктовий магазин
 • виробництво
  • шлакоблоки
  • рідкий камінь

Домашній бізнес

Одним з найбільш доступних з інвестицій є домашній бізнес, що дозволяє отримувати стабільно високий дохід при мінімальних інвестиціях. Як правило, щоб почати свою справу на дому досить 300-1000 доларів. Наведемо кілька прикладів.

Гриби

Якщо у вас у власності є гараж або підвальне приміщення, ви можете налагодити виробництво грибів. Вирощувати їх зовсім не складно, а витрати на придбання необхідного обладнання та міцелію складуть в залежності від сорту грибів та обраної технології від 5 до 15 тис. гривень. Прибуток - до 50-ти тисяч гривень на місяць.

Виготовлення гудзиків

Загальна сума коштів, необхідних для придбання обладнання і заготовок для виготовлення гудзиків, не перевищує 200 доларів. Середня рентабельність виробництва становить 60-70 відсотків. Реалізовуючи готову продукцію через магазини фурнітури і ательє можна заробляти до 800 доларів на місяць.

Послуги

Бізнес в сфері послуг є найбільш затребуваним, причому для відкриття такого бізнесу досить найскромніших інвестицій.

Масаж

Вкладення в організацію масажного салону не перевищать 4-ох тисяч євро з урахуванням оренди приміщення, косметичного ремонту і придбання необхідного обладнання. Надалі, при розширенні бізнесу, можуть знадобитися додаткові інвестиції. Середній дохід в цій сфері - 1-1,6 тис. Євро на місяць.

Прокат велосипедів

Для організації прокату велосипедів досить вкладень від 800 до 5 тисяч доларів. Подальше розширення бізнесу (прокат ковзанів і лиж) і закупівля зимового інвентаря обійдеться ще в 3-5 тисяч доларів. Чистий прибуток для цього виду діяльності становить в середньому 1-2 тис. Доларів на місяць.

Торгівля

Торгівля в усі часи була основним інструментом отримання доходу, тому бізнес, пов'язаний з торгівлею, є одним з найприбутковіших.

Інтернет магазин

З розвитком цифрових технологій онлайн-магазини стали неймовірно популярні. Вони забезпечують високий прибуток своєму власникові і зручні покупки своїм клієнтам. Середній розмір інвестицій в запуск інтернет-магазину становить 5-8 тисяч доларів. Чистий прибуток залежить від обороту і багатьох інших чинників і становить в середньому від 1,5 до 2 тис. Доларів на місяць.

Продуктовий магазин

Відкриття звичайного продуктового магазину крокової доступності - майже завжди безпрограшний варіант. Вкладення з урахуванням оренди відповідного приміщення складуть від 15 до 25 тисяч доларів, а прибуток - від 2 до 4 тис. Доларів на місяць.

Виробництво

Виробництво будь-якого затребуваного ринком продукту - відмінний спосіб заробити.

Шлакоблоки

Шлакоблоки - економічний і невибагливий матеріал, що підходить практично для будь-яких кліматичних умов, чим і обумовлений високий попит. Організація виробництва, здатного випускати до 1000 шлакоблоків в день, обійдеться в 10-15 тисяч доларів. Чистий прибуток від такого виробництва складе 2-4 тис. Доларів на місяць.

Рідкий камінь

Щоб запустити виробництво рідкого каменю будуть потрібні інвестиції в розмірі 10-12 тисяч євро з урахуванням вартості обладнання і оренди приміщення. Чистий прибуток в цьому бізнесі становить близько 3 тис. Євро на місяць.

Як бачите, різні підприємства вимагають різних вкладень: організація виробництва може зажадати серйозних інвестицій, тоді як для малого бізнесу в сфері послуг достатньо вкладень в кілька тисяч або навіть сотень доларів.

Відео по темі: