9 прибуткових видів інтернет-бізнесу без вкладень

Чоловік через віртуальний стенд шукає технології інтернет-бізнесу

Ведення бізнесу через інтернет з кожним днем ​​стає все більш популярним видом хорошого заробітку. І це не дивно: якщо раніше сама можливість інтернет-бізнесу без вкладень вважалася красивою казкою, то сьогодні бізнес в інтернеті без будь-яких витрат став цілком можливим.

Зміст статті:

  • команда фрілансерів
  • Реклама в групах і паблік
  • Продаж паблік і груп
  • Створення сайтів
  • Пошук замовлень
  • доменні імена
  • Інтернет магазин
  • Світлина
  • Хенд мейд

Команда фрілансерів

Лідируючим по популярності сьогодні є фріланс. Створення команди фрілансерів - вигідна бізнес-ідея, яка за кілька місяців принесе вам цілком відчутний прибуток.

До ваших послуг - різноманітні біржі фрілансу, на яких ви зможете підібрати підходящу команду і знайти замовників. До того ж, такі біржі гарні зручним і розмежованим за певними категоріями пошуком фрілансерів і замовників.

Найбільший прибуток приносить фріланс в області програмування і дизайну, а менш прибутковим, але більш популярним інтернет , побудованим на методах фрілансу, є копірайт і рерайт.

Реклама в групах і паблік

Грамотно розкручена група або паблік в соціальних мережах мають високу відвідуваність, а значить, можуть приносити непоганий дохід.

Необхідно вибрати тематику вашої групи і створити обліковий запис з чужим ім'ям - він буде необхідний для розкрутки групи і спілкування з замовниками. На такій групі з гарною відвідуваністю можна заробляти за допомогою продажу реклами в групі.

Працювати над безкоштовною розкруткою групи, правда, доведеться не менше місяця-двох, а то і більше, але цікавий контент і грамотне просування гарантовано принесуть прибуток менше, ніж за рік.

Продаж паблік і груп

Крім контекстної реклами, існує й інший спосіб заробітку на групах в соціальних мережах.

Так, розкручені і користуються великою популярністю групи можна продавати. Групи-мільйонники можуть продаватися за півмільйона гривень, головна умова - щоб користувачі були «живими».

Звичайно, швидко розкрутити групу до таких масштабів без витрат майже неможливо, але можна розкручувати і продавати більше «дрібні» групи, маючи при цьому невеликий, але стабільний дохід. За кілька місяців можна отримати до десяти тисяч унікальних передплатників, які зроблять ваше співтовариство привабливим для покупця.

Створення сайтів

Сьогодні хороший веб-сайт є запорукою успішного бізнесу в інтернеті, і тому створення сайтів - відмінна бізнес-ідея. Тут є два варіанти ведення бізнесу: власноручне створення сайтів і співпрацю з різними студіями.

При самостійному створенні сайтів вам потрібні знання основ CSS, HTML, і, звичайно ж, дизайну. Можна також залучити до роботи досвідченого дизайнера.

При співпраці з студіями вам буде куди простіше знайти замовлення, однак і частина прибутку буде йти повз вашої кишені.

Пошук замовлень

Якщо ви не вмієте створювати сайти, але хочете заробляти гроші на цьому актуальному справі, можна просто шукати замовлення на створення сайтів для студій.

Однак тут заробіток буде менше - приблизно 20% від вартості замовлення на створення сайту.

Доменні імена

Заробіток на доменні імена є досить цікавим і прибутковим варіантом інтернет-бізнесу. Він ґрунтується на тому, що ви підбираєте найперспективніші домени, після чого ведете пошук перспективних покупців цих доменів.

Треба віддати належне цьому інтернет-бізнесу без вкладень - на вдало підібраному домені можна виручити сотні і тисячі доларів, при цьому ніяких витрат з вашого боку не буде.

Інтернет магазин

Створення інтернет-магазину теж приносить чималий дохід і не вимагає вкладень. Однак в мережевій торгівлі є свої нюанси: Так, є товари, які користуються особливою популярністю: це одяг і побутова, комп'ютерна техніка, а також аксесуари, книги та іграшки.

Крім того, є два шляхи створення інтернет-магазину: інтернет-магазин на власному сайті та.

Для «новачків», які тільки знайомляться з заробітком в інтернеті, кращим буде другий варіант, так як створення такого магазину більш просте, і прибуток надходить швидше.

Однак повноцінний інтернет-магазин на власному сайті принесе набагато більше грошей.

Світлина

Якщо ви любите фотографувати, і у вас є якісна фототехніка, то фотографія стане .

Є сайти, на яких можна продавати свої фотографії, отримуючи непоганий прибуток від продажів. Зазвичай 1 фото стоїть на таких сайтах від 15 до 80 гривень. Ці сайти називаються фотобанками.

Також, можна створити власну команду фотографів і займатися зйомкою різних урочистостей і заходів.

Хенд мейд

Відмінний варіант для малого бізнесу. Ви любите в'язати, вишивати або шити, робіть різні вироби? Тоді сміливо створюйте групу в соц. мережах для продажу власних творінь.

Авторські аксесуари і різноманітні вироби, сувеніри сьогодні користуються неабиякою популярністю, при цьому такий без вкладень принесе не тільки гроші, але і задоволення.