Як без вкладень заробити в Інтернеті

Долари зароблені з нуля вилітають з комп'ютера назустріч дівчині

Дуже багатьох новачків цікавить питання: як заробити гроші в інтернеті без вкладень, швидко і з нуля. Адже що може бути привабливіше роботи вдома? Тільки робота, яку не треба робити зовсім або прикладати мінімум зусиль.

Крім того, що працювати хочеться мало, є бажання ще і свої кровні не втрачати. Ну якщо тільки на оплату інтернету. Що ж, як би дивно це не звучало, можливість є. І варіант зовсім не один. Правда, кожен з них має і переваги, і недоліки. А деякі вимагають ще й певних навичок. Але про це по порядку.

Зміст статті:

  • Кліки і серфінг
  • Спрямування і партнери
  • опитування
  • Соціальні мережі
  • Форуми
  • Копірайтинг та рерайтинг
  • на іграх
  • Програмування, дизайн

Кліки і серфінг

Почнемо з самого простого і доступного. Ви активний і допитливий користувач інтернету, який при кожному зручному випадку відкриває зацікавила сторінку? Спробуйте серфінг по сайтах і кліки.

Сенс роботи полягає в тому, що сервіс надає вам посилання. Ви повинні їх відкрити і почекати певний час, щоб було зараховано перехід на сайт. Іноді перехід потрібно підтвердити за допомогою введення відповіді на просте запитання.

Ви думаєте це без вкладень. Поспішаємо вас засмутити. Це взагалі не варіант. Пристойного доходу очікувати не доводиться. Занадто мала оплата за виконані дії.

За 8 годин роботи можна заробити максимум 50 гривень. Почати можна хоч прямо зараз, але сенсу немає, бо оплата зовсім мізерна.

Спрямування і партнери

Отже, що потрібно робити тут? Загалом, те, нічого складного: рефералів і партнерів слід шукати. Кому вони потрібні? Багатьом, але зазвичай тим, хто щось продає.

Тобто сенс вашої роботи буде полягати в пошуку покупців для певного магазину. Ви залучили людини, він зробив покупку, вам нараховується певний відсоток.

Майже так само справа йде і з партнеркою. Для неї, правда, потрібна наявність сайту. На своєму ресурсі ви розміщуєте рекламу з посиланням, по посиланню переходять, а далі вже залежно від домовленостей.

Якщо ви домовилися про оплату за перехід, гроші отримуєте відразу, якщо за вчинення покупки - чекайте свій відсоток. Як можна бачити, спосіб не вимагає більший зусиль, а й стабільністю він не відрізняється.

Опитування

З першого погляду проходження опитувань не має суттєвих відмінностей від серфінгу по сайтах і кліків. Однак на ділі це зовсім різні заняття, недарма їх винесли в різні групи. Робота з опитуваннями на увазі заповнення анкет, в яких ви вказуєте власну думку. Наприклад, вас запитують про автомобіль.

Відповіді повинні бути логічні і послідовні, так що навмання їх ставити не доведеться. За успішно виконаний опитування нараховується часом дуже непогана сума, варіант без розлучень, зазвичай опитуваннями займаються серйозні фірми.

 від 100 гривень в день. Тільки ось приходять анкети і опитування не кожен день. Так само тут є нюанс у вигляді виведення коштів. Мова йде не скільки про мінімальну суму, стільки про способи.

Деякі сервіси нараховують не грошові кошти, а бали. Їх можна обміняти лише на товар або пожертвувати. Тобто реальних грошей ви не побачите. Якщо спосіб подобається, попередньо уточнюйте формат винагороди.

Соціальні мережі

Дивно, але сьогодні навіть користування улюбленої соціальною мережею здатне приносити дохід.

Для роботи тут потрібен акаунт і бажання. Потрібно виконувати завдання. Вони різноманітні, але прості. Наприклад в ВК, вас можуть попросити вступити в групу, залишити коментар, зробити репост запису. Примітно, що оплата вельми прілічная.Основной заробіток грошей, звичайно, не замінить, але додатковий дохід дасть.

Форуми

А ви знаєте, що багато форумів наповнені тільки завдяки оплаті за повідомлення? Це дуже хороший спосіб як заробити гроші сидячи вдома. Власникам щойно з'явилися ресурсів потрібен час, щоб зацікавити аудиторію.

Тому вони і наймають тих, хто буде створювати видимість активного спілкування. Звичайно потрібно створити кілька облікових записів і вести з них бесіду.

Так само в цей розділ входить спосіб заробітку на рекламі та адміністрування. Перше має на увазі реєстрацію не на одному форумі, а на кількох. Після цього потрібно залишити в відповідному розділі пост з рекламою якогось продукту.

Часом потрібні адміністратори, які будуть стежити за темами і видаляти «неправильні повідомлення». Адміністрування зазвичай має на увазі стабільну і заздалегідь визначену оплату.

За постинг повідомлення на форум зазвичай платять від 5 до 20 гривень за повідомлення розміром в 300 символів. Повідомлень таких можна за день написати близько 50 без праці, а це 1000 гривень в день. Таку роботу потрібно шукати на форумах, де є пропозиції від роботодавців. Адреси кращих форумів ми вказали нижче.

Копірайтинг та рерайтинг

Ви читаєте тексти на сайтах? А ці тексти, між іншим, хтось повинен створювати. Займаються написанням копірайтери і рерайтери. В цілому суть роботи нагадує шкільні твори / викладу.

Знайти роботу можна на спеціальних біржах або тематичних форумах. Дохід зазвичай від 40 до 80 гривень за 1000 знаків без пробілів.

Роботу можна знайти на форумах http://searchengines.guru/ і http://www.maultalk.com/. Такий варіант заробітку підійде навіть школяреві, це реально і не вимагає вкладень.

На іграх

Заробити на іграх можна дуже пристойно. Наприклад, розкрутивши персонажа гри, щоб у нього були обладунки, магія, зброя, а потім можна продати як дані атрибути так і персонажа цілком.

Наприклад, недавно знайомий продав один тільки меч персонажа за 9 тисяч гривень. Чим більше буде розкручений персонажа, тим дорожче його можна потім продати.

Зазвичай від 500 і до 3-4 тисяч доларів. Продаж здійснюється за реальні гроші різними способами. Наприклад мій племінник, нещодавно запрацював 5000 гривень продавши гвинтівку в одній з ігор, дитині 12 років, це дуже хороший дохід для цього віку, і, що найважливіше це все безкоштовно. Не потрібно платити гроші, щоб почати грати в такі ігри.

Програмування, дизайн

Це найвищий ступінь роботи в інтернеті. Веб-майстри, як узагальнено називають їх, вміють створювати сайти, робити для них привабливий дизайн. Для цього, звичайно, потрібно володіти знаннями.

Ви розбираєтесь в програмуванні? Якщо так, то тільки що ви знайшли відмінний спосіб як заробити в інтернеті, переступивши через всі ступені. У веб-майстрів пристойний дохід.

Програмісти за місяць заробляють від 80 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а деякі по 15-20 тисяч доларів на місяць, але це дуже просунуті.

Ми описали не всі варіанти заробітку грошей без вкладень. Варто тільки пошукати, і ви знайдете .