Як відкрити свій бізнес з нуля використовуючи актуальні ідеї без вкладень

Різні лампочки на зеленому тлі

Тема сьогоднішнього матеріалу - як відкрити свій бізнес з нуля використовуючи кращі, актуальні ідеї без вкладень. Якщо у вас немає стартового капіталу, але хочеться, нарешті, зайнятися власною справою, не впадайте у відчай.

Насправді існує не так вже й мало бізнес-ідей, для реалізації яких не потрібні величезні кошти. Отже, що сьогодні прибутково і найбільш вигідно, який бізнес варто відкрити з нуля.

Зміст статті:

 • Якщо є автомобіль
 • Авторська розпис
 • реставрація меблів
 • Продаж речей через Інтернет
 • Сфера краси
  • манікюр
  • Зачіски та стрижки
  • візаж
 • Інтернет-заробіток
  • Створення та розкрутка сайтів
  • Створення та розкрутка спільнот в соціальних мережах
 • Світлина
 • В'язка породистих кішок і собак

Якщо є автомобіль

Маючи в своєму розпорядженні власним транспортним засобом, можна запросто зробити його джерелом доходу. Можна зареєструватися на спеціальних місцевих порталах, де приватні замовники шукають машину для різних цілей - поїздки по місту, переїзди тощо.

Якщо у вас іномарка, і сам автомобіль досить презентабельний, можна непогано заробляти на весіллях. А вартість оренди авто на весілля починається від 600 гривень на годину, при тому, що поїздка в ЗАГС і прогулянка по місту займають не менше 2-3 годин.

Таким чином можна заробляти від 16-20 тисяч гривень на місяць. Ще один хороший варіант бізнесу - зайнятися кур'єрською доставкою.

Авторська розпис

Багато бізнес ідеї без стартового капіталу тісно пов'язані з творчістю і наявними у людей талантами. Як альтернатива друку на футболках, гуртках, різних сувенірах, Зараз набирає популярність ручний розпис, наприклад, акрилом.

До того ж для такого бізнесу не потрібно купувати досить дороге обладнання, як для друку. Набравши пристойну клієнтуру, можна непогано заробляти.

Наприклад, розпис футболки коштує від 500-600 гривень, гуртки - трохи менше. Для художника-початківця щомісячний заробіток починається від 10 т. Р.

Просуваючи свої послуги через Інтернет, з часом можна домогтися популярності і суттєво підвищити вартість своєї роботи.

Реставрація меблів

Це дуже затребувана послуга. Працювати можна на дому, а всі матеріали входять у вартість роботи, так що ніяких вкладень не потрібно.

Це досить дорога послуга, реставрація дивана може коштувати близько 8-15 тисяч гривень. Маючи навіть 3-4 замовлення в місяць, можна добувати від 25 т. Р.

Продаж речей через Інтернет

Товари, куплені за кордоном, нерідко коштують дешевше, ніж на вітчизняному ринку. Тому їх перепродаж стане актуальним бізнесом.

Наприклад, перепродуючи одяг з Китаю, можна робити націнку в 200-500%! Місячний заробіток - від 15 т. Р.

Сфера краси

Серед вигідних бізнес ідей без вкладень чільне місце займають послуги в сфері краси.

Манікюр

Оволодіти мистецтвом манікюру не так вже й складно, але не у всіх є на це час, тому послуги майстра манікюру так затребувані.

А якщо ви будете працювати на дому або виїжджати до клієнтів, то придбаєте серйозне цінову перевагу перед салонами краси.

За кілька місяців цілком реально набрати непогану клієнтуру і заробляти від 20 т. р. у місяць.

Зачіски та стрижки

Наречені, випускниці, ділові жінки і просто модниці - все це дуже перспективна клієнтура. Рекламуйте свої послуги через знайомих, Інтернет.

На покупку простих перукарень інструментів ви витратите зовсім небагато, а ось заробляти зможете непогано - близько 15 т. р. у місяць. А чим ви будете известней - тим більшим буде дохід.

Візаж

Якісний макіяж коштує від півтори тисячі гривень, а число замовлень в день часом досягає десятка.

Навіть початківець візажист з хорошою базою знайомих, цікавими проектами і знижками для постійних клієнтів може розраховувати на щомісячний дохід від 25 т. Р.

Інтернет-заробіток

Замислюючись про те, без вкладень, не забудьте про Всесвітній павутині.

Створення та розкрутка сайтів

Це інтелектуальна праця, який вимагає лише посидючості, кмітливості та підприємницької жилки. Розкрутивши свій тематичний портал, блог, а, може, навіть дошку оголошень, через 3-5 місяців можна заробляти від 5-10 тисяч гривень на місяць.

Плюс в тому, що такий постійно зростає, а разом з ним - і ваш прибуток.

Створення та розкрутка спільнот в соціальних мережах

На розкрутку спільноти або паблік може знадобитися навіть менше часу, ніж для сайту, а реклама в них коштує досить дорого, причому може бути буквально щоденним. Набравши більше 10 тисяч передплатників, можна отримувати місячний дохід від 12 т. Р.

Світлина

Найприбутковіша ніша тут - це весільна фотографія. Вартість зйомки лав-сторі починається від 3000 гривень, а зйомки самого весілля - від 10 тисяч.

Витративши декілька місяців на активну рекламу, можна розраховувати на дохід від 30-40 т. Р. у місяць.

В'язка породистих кішок і собак

Навіть будучи просто господарем породистого собаки, можна непогано заробляти на щенят. А якщо ви будете займатися «зведенням» господарів таких тварин, то в місяць на одних комісійних можна отримувати від 10-15 т. Руб.

Ретельно вивчивши всілякі ідеї, варіанти малого бізнесу без вкладень, вибирайте найбільш вам підходить, активно рекламувати свої послуги і

Також, рекомендуємо прочитати нашу статтю -.