Як заробити гроші в декреті: ТОП 8 найвигідніших варіантів, ідей, видів заробітку

Молода мама сидить на дивані з ноутбуком на колінах і дитиною на руках

Сьогоднішній наш матеріал «готова» спеціально для молодих мам, які шукають способи, як заробити гроші сидячи вдома в декреті з дитиною, без вкладень.

Коли ейфорія від народження дитини проходить, і наступають «трудові» будні, молоді мами часто стикаються з фінансовими труднощами. І тоді виникає питання, а як можна добути гроші в таких умовах? Насправді існує маса способів, які дозволять підробити вдома і про кращих, найбільш прибуткових ми розповімо нижче.

Зміст статті:

 • Рукоділля
 • Міні дитячий сад
 • Віддалена робота
 • Міні салон краси
 • кулінарія
 • Робота в інтернеті
  • Блог
  • Онлайн-торгівля
  • фріланс

Рукоділля

Проводячи багато часу вдома, багато матусь відкривають в собі талант до рукоділля або ж, нарешті, отримують час на його розвиток. А своє хобі можна запросто перетворити в власний маленький бізнес.

Одним з найприбутковіших варіантів стане пошиття речей на замовлення. Талант швачки дуже цінується, можна займатися також і ремонтом одягу. В'язання, виготовлення декоративного мила, розпис, пошив іграшок - все це може стати джерелом доходу.

А реалізовувати свою продукцію можна через знайомих або за допомогою Інтернету. На продажу сувенірів або пошитті одягу можна спокійно розраховувати на мінімальну місячну зарплату. Наприклад, рідко який замовлення на пошиття обходиться менше, ніж в 1000-2000 гривень.

Міні дитячий сад

Цей варіант, як заробити в декреті, добре підходить тим, у кого вже не перша дитина. Такі жінки відчувають себе з дітьми впевнено і знають, що і як робити.

Облаштувати у себе вдома маленький дитсадок - дуже вигідна ідея. Досить виділити одну велику кімнату в будинку і можна приймати на виховання трьох-п'яти малюків.

Знайти клієнтів можна завдяки новим знайомим - напевно, ви познайомилися з молодими мамами в пологовому будинку або в поліклініці. Пошукайте серед знайомих.

Багато хто захоче віддати свого малюка в дитячий сад раніше, ніж це можливо в державній установі. До того ж там, як правило, величезні черги. А приватний дитячий сад коштує в середньому 15-30 т. Р. у місяць.

Віддалена робота

Якщо ваше основне місце роботи має на увазі можливість працювати віддалено - це стане найкращим варіантом роботи на дому.

наприклад, якщо ви працюєте в рекламному агентстві, то створювати макети поліграфічної продукції можна і на домашньому комп'ютері.

Те ж саме відноситься і до бухгалтерів, перекладачам. Можна домовитися про гнучкий графік роботи і отримувати практично таку ж зарплату, як і при повній зайнятості.

Міні салон краси

Якщо ви думаєте над тим, як заробити в декреті своїми руками, зверніть увагу на даний спосіб заробітку. Манікюр, візаж і зачіски в домашніх умовах - зараз вже звична справа. І клієнти готові їздити до хорошим майстрам додому і платити за це чималі гроші.

Надаючи такі послуги, можна непогано заробляти в декретній відпустці. І навіть якщо на даний момент ви не володієте подібними вміннями, можна пройти спочатку курси манікюру або візажу, а потім займатися пошуком клієнтів.

Цей бізнес хороший тим, що дуже багато клієнтів можна придбати завдяки «сарафанне радіо». Одне відвідування майстра манікюру може обійтися в 500-1000р., А візажиста - в кілька разів дорожче. Так що це досить перспективний вид заробітку. Хороший заробіток мають і приватні масажисти.

Кулінарія

Домашня випічка - задоволення недешеве. Може, у вас є справжній кулінарний талант. Можна домовитися з невеликою пекарнею про постачання вашої випічки, а можна, наприклад, займатися виготовленням ексклюзивних весільних тортів. А ціна тортів на замовлення починається від тисячі гривень.

Ще один варіант - виготовлення напівфабрикатів (млинців, фаршированого перцю) на дому. Невеликі магазинчики (м'ясні, наприклад) часто не справляються самі з цим завданням і наймають додаткових працівників.

Робота в інтернеті

Інтернет - просто ідеальне місце.

Блог

Це найкращий варіант, якщо ви хочете займатися улюбленою і цікавою справою і при цьому отримувати прибуток. Створіть цікавий блог або сайт, пишіть про те, що вам близько, будьте корисні людям, і ваш блог стане популярним.

Потім його можна буде монетизувати, щоб заробляти на продажі реклами. На розкручених сайтах з тисячами унікальних відвідувачів можна заробляти по кілька тисяч гривень в тиждень.

А якщо ваш сайт набере відвідуваність в 3000-4000 відвідувачів на добу, то він буде приносити вам 600-800 доларів в місяць.

Онлайн-торгівля

Можна також займатися продажем або перепродажем речей через Інтернет. Наприклад, дуже популярно стало продавати одяг з-за кордону, роблячи при цьому націнку до 200-400%! Можна створити свій сайт, цілком зручно працювати навіть через соціальні мережі.

Фріланс

Завдяки безлічі спеціалізованих інтернет-майданчиків і форумів, можна знайти масу цікавих замовлень практично для будь-якого фаху, будь то створення креслень, монтаж відео, розробка макетів або написання і редагування текстів.

Зустрічаються навіть замовлення на рішення математичних або хімічних задач і написання рефератів. Забезпечивши себе постійними замовленнями, можна по 200-500 гривень в день і вище.

Знаючи про всі ці способи,, ви обов'язково знайдете те, що вам буде найближче і цікавіше!