Ідеї бізнесу з нуля без вкладень для бідних в домашніх умовах

Чоловік за ноутбуком задумався

Всупереч поширеній думці бізнес з нуля без вкладень для бідних в домашніх умовах теж можливий. У цій статті ми перерахуємо кілька кращих ідей такого бізнесу. І хоча спочатку всі вони засновані на власній праці підприємця (в іншому випадку потрібні були б інвестиції), в подальшому цей бізнес може розширюватися вже за рахунок найманих працівників. Головне не забувати відкладати частину доходу на подальший розвиток своєї справи.

Зміст статті:

  • Збір лікарських рослин
  • перекопка городів
  • Догляд за літніми
  • Робота кур'єром
  • Екскурсії по місту
  • послуги садівника
  • Налаштування ПК та оргтехніки

Збір лікарських рослин

Бізнес, заснований на зборі різних лікарських трав може дуже прибутковим, оскільки витрати є мінімальними (транспортні витрати), а можуть бути і зовсім нульовими, якщо необхідні рослини ростуть в безпосередній близькості від місця проживання. Продати висушений збір можна як в аптеки, так і фармацевтичним компаніям. Наприклад, 1 кілограм сухого екстракту кореня солодки коштує близько 2 тисяч гривень.

Перекопка городів

Людям, які мають міцним здоров'ям і гарною фізичною підготовкою відмінно підійде бізнес, заснований на послуги по перекопке городів. На відміну від стрижки газонів цей бізнес не вимагає придбання дорогого устаткування (ціни на косарки починаються від 10 тис. гривень, тоді як лопату можна купити за 350-500 гривень), але також забезпечує хороший дохід. Вартість ручної перекопування 100 кв. метрів землі становить від 800 до 1000 гривень.

Догляд за літніми

Багато літніх людей не в змозі піклуватися про себе самостійно, тоді як їхні діти, не бажаючи залишати батьків в безпорадному стані, з готовністю оплачують послуги з догляду. Як правило, до переліку необхідних послуг входять прибирання, готування, закупівля продуктів і побутових товарів і т. Д. Якщо передбачені також медичні послуги, може знадобитися фахова освіта або, по крайней мере, навички. Заробити можна від 1 тис. До 3 тисяч гривень в день.

Робота кур'єром

Багато людей не люблять ходити за покупками, тому послуги кур'єра можуть бути дуже затребувані невеликими магазинами крокової доступності в спальних районах. Домовившись відразу з декількома з них про надання послуг, можна заробляти від 1 до 1,5 тисячі гривень в день.

Екскурсії по місту

Цей бізнес відмінно підійде тим, хто непогано знає рідне місто - такі екскурсії можуть бути затребувані не тільки туристами, а й місцевими жителями. Організацією екскурсій можна зайнятися як самостійно, так і через екскурсійні бюро (вони будуть отримувати відсоток з прибутку). Як показує практика, заробити на таких екскурсіях можна до 2-3 тисяч гривень в день, особливо якщо об'єкт для екскурсій є незвичайним: даху, колектор, занедбані будівлі і т. Д.

Послуги садівника

Найняти персонального садівника можуть дозволити собі не всі, але стримати свою присадибну ділянку в порядку хочеться усім, тому послуги садівника користуються в приватному секторі (особливо в «багатих» селищах) великим попитом. При мінімальних витратах на необхідний інструмент (сапки, розпушувачі, сектори і т. П.) Заробляти в цій сфері можна дуже непогано - від 1,5 до 3 тисяч гривень в день.

Налаштування ПК та оргтехніки

Просунутим користувачам ПК можна порекомендувати спробувати себе в налаштуванні комп'ютерів та оргтехніки. Незважаючи на те, що на дворі 21 століття, пізнання багатьох людей в комп'ютерах обмежуються включенням і відвідуванням соціальних мереж. При появі будь-яких складнощів такі користувачі незмінно звертаються до фахівців. Заробляти на відповідних послугах можна від 1 до 2 тисяч гривень в день.

Як бачите, варіантів почати свій бізнес без вкладень більш ніж достатньо. Головне пам'ятати, що робота повинна бути не тільки прибутковою, а й цікавою.