Перевірені способи як заробити в інтернеті без вкладень

Клавіатура, кава, мишка і смартфон лежать на столі

Якщо ви не знаєте, як заробити в інтернеті без вкладень, то ідеї, опубліковані в цій статті, допоможуть вам знайти підходящий варіант. Але що б ви не вибрали, майте на увазі, що всі розрахунки в інтернеті здійснюються за допомогою електронних грошей і банківських карт, так що в першу чергу слід обзавестися електронним гаманцем і картковим банківським рахунком.

Зміст статті:

 • Створення спільнот в соціальних мережах
  • адміністрування спільнот
 • Онлайн ігри
 • Копірайтинг і рерайт
  • розмноження статей
 • переклади
 • Контент-менеджмент
 • створення зображень
 • соціологічні опитування
 • Розміщення відео на YouTube

Створення спільнот в соціальних мережах

В останні роки соціальні мережі є основним «двигуном» товарів і послуг в мережі - показ реклами в соціальних мережах є відмінним способом заробити.

Для створення нової спільноти не потрібно ніяких вкладень, але в подальшому можуть знадобитися невеликі інвестиції в його розкрутку.

Чим більше користувачів вступить в співтовариство, тим більший дохід воно принесе творцеві, так що інвестиції виправдані.

Прибуток від такого бізнесу повністю залежить від аудиторії створених груп і може досягати, на початковому етапі, декількох сотень гривень на місяць.

Адміністрування спільнот

На одному співтоваристві багато не заробиш, тому багато підприємців створюють відразу по кілька спільнот. Але встежити за всім і відразу непросто, ще складніше регулярно наповнювати створені співтовариства контентом.

У зв'язку з цим вакансія адміністратора групи є однією з найпоширеніших. Досвідчені адміністратори затребувані, а їх робота добре оплачується.

Втім, на початковому етапі можна розраховувати на заробіток від 300 до 1000 гривень в день.

Онлайн ігри

Онлайн-ігри є відмінними майданчиками для заробітку. Наприклад, можна перепродувати рідкісні ігрові предмети за реальні гроші - деякі лоти в популярних MMORPG і онлайнових шутерах приносять дохід в декілька десятків тисяч гривень.

Також можна заробити на прокачування персонажів - деякі гравці не мають у своєму розпорядженні достатній час, щоб прокачувати своїх персонажів самостійно, і готові платити за це іншим. Середній заробіток на прокачування складе від 300 до 800 гривень в день.

Копірайтинг і рерайт

Якщо ви грамотні і маєте хороший склад, можете спробувати себе в інтернет-журналістиці.

 • копірайтинг - це написання інформаційних статей, що продають текстів, описів до товарів і т. Д. З нуля.
 • рерайтінг ж передбачає переписування чужого тексту для досягнення технічної унікальності.

Заробляти в цій сфері можна від 20 до 60 тис. гривень на місяць.

Розмноження статей

Ще однією популярною послугою в цій сфері є розмноження статей. Ця послуга передбачає пропуск особливим чином підготовленого тексту через спеціальну програму, яка видає кілька сотень копій вихідної статті, що володіють високою технічною унікальностью.Текст для розмноження повинен бути таким, щоб більшість слів можна було замінити синонімами.

Заробляти на розмноженні статей можна до 40-ка тисяч гривень на місяць.

Переклади

Хороші перекладачі завжди цінуються дуже високо, особливо якщо мова йде не про англійську мову, яким володіють багато. Так, середня вартість перекладу, наприклад, з польської мови становить 2-3 долари за 1000 знаків, зворотний переклад коштує вже 3-5 доларів. В місяць, таким чином, можна заробити до 1,5 тисячі доларів.

Контент-менеджмент

Контент-менеджмент передбачає наповнення сайту замовника готовим контентом - статтями, відео, зображеннями і т. д.

Іноді в обов'язки контент-менеджера входить також перевірка роботи копірайтерів та інших постачальників контенту. В цьому випадку вартість роботи значно зростає. Середній заробіток контент-менеджера 12-15 тис. гривень на місяць. Середня зайнятість: 2 години на день.

Створення зображень

Якщо ви добре малюєте і є досвідченим користувачем професійних графічних редакторів, на створенні зображень.

Якщо ж у вас є фотоапарат, ви також зможе продавати свої знімки на спеціальних майданчиках. Середній заробіток в цій сфері становить 20-40 тисяч гривень на місяць.

Соціологічні опитування

Участь в соціологічних опитуваннях є одним з найпростіших видів заробітку в мережі. Крім того, онлайн-опитування дозволяють заробити достатньо швидко. Так, на проведення одного опитування йде від 10 до 15 хвилин, а заробіток становить 30-50 гривень.

Єдиним недоліком цього методу заробітку є те, що багато опитувань поспіль пройти не вдасться: як правило, таким способом не більше 10-15 тисяч гривень на місяць.

Розміщення відео на YouTube

В останні роки стало не тільки одним з найпопулярніших, але і одним з найприбутковіших варіантів заробітку в інтернеті. У більшості випадків заробіток тут формується за рахунок перегляду користувачами реклами - близько 3-5 доларів за тисячу переглядів. В середньому за місяць на YouTube можна заробити від 20 до 60 тис. гривень, але заробіток повністю залежить від кількості переглядів.

Як бачите, інтернет пропонує безліч можливостей.

Вибирайте те, що підходить саме вам, пробуйте щось нове, розвивайтеся і ні за що не здавайтеся, якщо вас спіткає невдача!