Як заробити гроші на Ківі (Qiwi) гаманець

Гаманець і смартфон

Стояти вісім годин біля верстата? Сидіти зміну, приймаючи дзвінки і оформляючи замовлення в офісі? На жаль, сьогодні це не модно, та й не кожен має можливість знайти собі роботу з хорошим графіком і гідною зарплатою. А отримувати гроші хоче кожен, без різнокольорових папірців з водяними знаками і захисними лініями сьогодні нікуди.

Як бути? Досить просто, адже практично у кожного зараз є інтернет, в якому можна заробити гроші на Ківі.

Для цього буде потрібно мінімум - реєстрація в електронному ківі гаманці і не великий стартовий капітал. Способів, якщо пошукати в мережі, знайдеться безліч. Але ми розглянемо три, найбільш вселяють довіру.

Спосіб перший: поповнення балансу мобільного

З назви зрозуміло, що для заробітку вам буде потрібно поповнювати баланс мобільного телефону тих, хто цього потребує. Для цього необхідно внести певну суму на свій рахунок в ківі, щоб з нього і робити платежі.

Поповнити можна через термінал, де обов'язково варто подивитися розмір комісії. У деяких терміналах оплати при платежі на суму від п'ятисот гривень комісію не беруть. Однак це варто уточнювати.

Отже, на вашому гаманці є кошти, тепер потрібно знайти клієнтів. На жаль, хоч схема заробітку і проста, з клієнтами проблеми. Це повинні бути люди, з якими ви спілкуєтеся в реальності.

Вони повинні давати вам гроші, ви ж переводите цю суму за урахуванням комісії їм на баланс мобільного. Комісію ви встановлюєте самі.

Бізнес не найприбутковіший, так як проблеми з поповнення балансу стільникових операторів канули в минуле. Але спробувати варто, часу це забере не так багато.

Спосіб другий: обмін між електронними гаманцями

Цей на ківі куди більш прибутковий і перспективний. Але і витрати по грошах і часу будуть більше. У чому полягає робота?

Спочатку, крім ківі-гаманця, варто обзавестися ще кількома акаунтами в інших електронних платіжних системах. На перших порах досить Вебмані і ЯндексДенег.врахуйте, що через недавно введених законів в цих двох системах потрібно не тільки реєстрація, а й ідентифікація з введенням паспортних даних.

Боятися витоку особистої інформації не варто, сайти добре захищені. Без процедур ідентифікації та підтвердження мобільного не обійтися, на ВОНО НЕ БУДЕ гаманці приймати кошти, а так же відправляти їх на інші рахунки, не можна.

Зареєструвалися? Тепер можна приступати до обміну й отримання прибутку. Сенс заробітку полягає в тому, що ваш клієнт переводить вам на ківі гаманець кошти, ви ж йому повертаєте їх з урахуванням комісії на гаманець іншої платіжної системи.

наприклад: клієнту потрібно обміняти 500 гривень ківі на ЯндексДеньги. Він пересилає вам цю суму і комісію на ваш гаманець, ви відправляєтеся в свій гаманець ЯД, і звідти відправляєте 500 гривень на гаманець ЯД клієнта.

Те ж саме можна робити з Вебмані або іншими платіжними системами. Що стосується комісії, то вона залежить тільки від вас. Можете зробити фіксовану ставку для кожної операції незалежно від суми, можете ввести відсоток. Це прибутковий бізнес, клієнтів на просторах форумів предостатньо.

Спосіб третій: обмін між гаманцями без клієнтів

Є електронні гаманці, гроші в яких обчислюються в гривніх, є ті, що пропонують зберігати кошти в доларах і євро. Залежно від платіжної системи вартість валюти може бути різною. І переводячи з ківі на інший гаманець одну суму, ви в результаті отримуєте більше. Так пару років тому деякі користувачі заробляли тисячі в день, роблячи обміни між Ліберті і Ківі.

Прояснимо сенс: віддаючи, наприклад, 500 гривень, в доларовому еквіваленті ми отримуємо на іншому гаманці 16 доларів. Виводите їх назад, і сума вже стає не 500 гривень, а 550. Повторимося, цифри наведені виключно для прикладу, в реальності вони інші і залежать від гаманця.

Головне для цього виду знайти гаманець, де дійсно є різниця валют, і де буде прибуток, а не збиток.

Ось три способи, на Ківі гаманець. Існує ще безліч способів, але ці три найпростіші.