Як заробити на своєму сайті, блозі: ТОП 6 найвигідніших способів заробітку, реальна інформація про прибутковість кожного варіанта + список сайтів

Гроші вилітають з екрану монітора

Якщо ви створили віртуальні ресурси, то вам буде цікаво дізнатися, як заробити на блозі або сайті. Існують кілька способів, які дозволяють отримувати непоганий прибуток.

Однак відразу монетизувати свій ресурс в інтернеті не вийде. Для цього потрібно багато працювати зі своїм сайтом, який повинен бути цікавим для людей.

Зміст статті:

  • контекстна реклама
  • Продаж місця під тизерну рекламу
  • Заробіток з партнерськими програмами
  • Банерна реклама
  • Продаж статей з посиланнями
  • Скільки заробляють сайти, блоги
  • Чи реально з нуля заробити новачкові в цій сфері

Контекстна реклама

Відмінну можливість заробити дає контекстна реклама Google Adsense, якщо на сайті є хороша відвідуваність, і ресурс відповідає всім вимогам Google.

Зареєструвавшись на сайті Гугл адсенс, чекайте від нього результатів модерації. Після схвалення вашого сайту можна розміщувати рекламні блоки. Експериментуючи, ви знайдете кращі варіанти їх установки. Має значення тематика вашого сайту, місце під банери, їх розмір, вид і колір.

маленький секрет - квадратні блоки дають більший дохід, ніж прямокутні розтяжки.

Найдорожчі кліки матиме сайт на тему фінансів, будівництва, електронної комерції, заробітку в інтернеті. Тематика реклами відповідає темі вашого сайту.

Тому зацікавлені відвідувачі будуть кликати по банерах. Вартість кліка реклами Adsense від 2 центів до 10 $ за клік, середня ціна зазвичай 0,05 - 0,50 $ в залежності від тематики сайту і реклами. Сайти з високою відвідуваністю (Наприклад, близько 10 000 унікальних відвідувачів за добу) отримують дохід до 50 тис. Руб. и більше.

Багато веб-майстри знають секрети, як заробити на блозі з Adsense дуже пристойні гроші. Раніше можна було встановлювати на одну сторінку тільки 3 блоку банерів і 3 блоки посилань від Адсенс. Зараз же обмежень немає, але зазвичай немає сенсу ставити більше 4х блоків адсенс на сторінку.

Прибутковість Googl-а Adsense-а немає нічого, крім прямих рекламодавців (компанії які домовляються безпосередньо з господарем сайту про розміщення банера, статті, посилання). Але, щоб ваш сайт зацікавив прямого рекламодавця відвідуваність повинна бути не менше 3000-5000 унікальних відвідувачів на добу. Залежить від тематики. Платять вони зазвичай в 1.5-2 рази більше ніж приносить Адсенс.

Прекрасний дохід дає контекстна реклама Яндекс Директ. На 1000 сторінок, переглянутих користувачами, в середньому припадає 15 кліків по такій рекламі. Її можна розміщувати на сайті, який має від 300 унікальних відвідувачів в день.

затребуваний сайт з відвідуваністю до 2000 чол. може заробити близько 10 тис. руб. Середні ціни за кліки в Яндекс Директ 5-20 гривень, але наприклад: ПІФи - 29 руб., Кредитування - 37 гривень, форекс - 57 руб.

Продаж місця під тизерну рекламу

Тізеркі (Невеликі картинки з текстом) з дразливішими картинками завжди добре привертають увагу відвідувачів. Зазвичай з 1000 унікальних відвідувачів сайту можна отримати в середньому 10-20 $ в місяць і більше з одного блоку в 5 тізерів.

Нещодавно ми проводили тестування, в якому брали участь 12 тизерних мереж і кращими, які дали найбільший дохід виявилися БодіКлік (Сайт https://bodyclick.net/r/90726) і МедіаВенус. Найгіршими за доходом були Тізернет і ТізерсМедіа. Також непогано платить компанія АдЛабс.

Заробіток з партнерськими програмами

У наш час в інтернеті численні партнерки виплачують певний відсоток від продажів своїх послуг і товарів вебмастерам, які виступають як посередники в цих продажах. Так успішно реалізуються книги, диски, гаджети, одяг та інші товари.

Але! Зазвичай дохід від цих партнерок нижче ніж з адсенс, РСЯ (Яндекс Директ) і тізерів. Кращими компаніями в цій галузі є Admitad (Сайт https://www.admitad.com/ru/) і Ad1.ru (Сайт http://ad1.ru/) у яких є тисячі рекламодавців товарів і послуг.

Банерна реклама

Банери зазвичай розміщують або прямі рекламодавці, про які ми написали вище, або можна підключити до сайту спеціальні сервіси. Домовлятися з рекламодавцями про розміщення такої реклами можна як безпосередньо, так і за допомогою спеціальних сервісів. Наприклад, зручний rotaban.ru. Ротабан платить до 400 руб. за 10 тис. показів, 1000 руб. за 25 тис. показів. За свої послуги він бере невеликий відсоток.

Продаж статей з посиланнями

Додатковим заробітком може стати оптовий продаж невеликих статей, написаних вами або за вас зі вставленими туди спонсорськими посиланнями і потрібним анкором (посилання під текстом).

Вони потрібні роботам для пошуку, а спонсорам для отримання трафіку. Якщо сайту виповнилося 3-5 місяців, вже можна почати продаж посилань. Значний дохід від такого продажу можуть отримати сайти з відвідуваністю близько 10 тис. Чоловік на добу. Але і сайти з меншою відвідуваністю непогано заробляють. Сайт, який має наприклад ТИЦ 20 і PR 2 (Вже неактуальний, цей показник Гугл анулював у всіх сайтів), може продавати посилання від 50 гривень до 150 за кожну (залежить від тематики). Добре відвідувані сайти з великим ТІЦ (тематичний індекс цитування) продають посилання по 600-2000 гривень за посилання і більше.

наприклад, посилання на сайті видавничого дому Коммерсант (ТІЦ 28 000) коштує 22 000 рублей. Сайт mk.ru (ТІЦ 17 000) продає посилання по 18 000 гривень за кожну. У інформаційного агентства РІА новини (сайт ria.ru, ТИЦ 25 000) 1 посилання варто 86 000 гривень.

Посередниками в розміщенні таких посилань виступають біржі WebArtex, Getgoodlinks, Miralinks, Advego. Продаж таких посилань можлива і через спеціалізовані універсальні системи. кращими і найпопулярнішими є біржі Сейп https://pr.sape.ru/ і ГГЛ https://www.gogetlinks.net/.

Скільки заробляють сайти, блоги

Способів отримати дохід може бути безліч. Прибуток залежить від багатьох показників сайту або блогу. Один сайт може давати 50 $ в місяць, а інший 500 $. Є сайти, які приносять своїм власникам по 20-80 тисяч доларів щомісяця, але це старі, трастові (авторитетні), які були створені в 2001-2003 роках.

Якщо створити сайт зараз, наполегливо, щодня над ним працювати протягом 2-3х років, то реально вийти на чистий дохід в місяць - 800-2000 доларів. ж заробити створивши сайт - нереально. Хоча можна і продати, але сайти без трафіку або з мінімальним трафив (50 осіб на добу) дорожче 2000-5000 гривень не продаси.

Чи реально з нуля заробити новачкові в цій сфері

Так, реально. Навіть гуманітарію. Якщо багато вчиться, працювати зі своїм віртуальним ресурсом кожен день не покладаючи рук, обов'язково буде результат. І ви зможете заробляти на своєму ресурсі ту суму, яку вважаєте гідною. Головне багато і не здаватися коли, щось не виходить.

HD відео по темі: