Як заробити в інтернеті підлітку: кращі способи + реальний приклад

Підліток дивиться в монітор комп'ютера

Інтернет давно перестав бути просто засобом розваги або джерелом інформації. Сьогодні це потужна площадка, де обертаються капітали та інші ресурси, цікаві різної аудиторії користувачів.

З цієї точки зору можна розглядати Всесвітню павутину і як альтернативний варіант заробітку на дому. Особливо актуальна ця тема для підлітків, які проводять багато часу за комп'ютером.

Так чому б не навчитися монетизувати своє захоплення? У даній статті мова піде про те, як заробити в інтернеті підлітку свої перші кишенькові гроші і набути досвіду трудової діяльності.

Зміст статті:

 • Як заробити на акаунтах Ютуб і ін.
 • Як заробити на заповнення платних опитувань і анкет
 • Як заробляти на копірайтингу
 • Інші способи як для новачків так і для досвідчених
  • Написання платних відгуків або коментарів на форумах
  • Свій сайт, блог
  • Робота для підлітка в соц мережах
  • Заробіток на онлайн іграх
  • Заробіток на криптовалюта
   • Скільки можна заробити на криптовалюта
   • Реальний приклад заробітку на КВ

Як заробити на акаунтах Ютуб і ін.

Одним з найпопулярніших видів заробітку в Мережі для школярів є заробіток на акаунтах. Він активно використовується підлітками по всьому світу, так як досить цікавий і простий. Суть полягає в тому, що підліток записує відеоролики, викладає їх в Інтернет, розкручує і отримує гроші з реклами.

юнаки роблять огляди комп'ютерної техніки або веселять публіку кумедними сюжетами. Дівчата, як правило, тестують косметику, вчать робити ефектні зачіски або викладають туторіали по правильному нанесення мейк-апу.

Чим популярніша ролик, тим вищий дохід. В середньому, на початковому етапі, такий заробіток з нуля приносить від 20-50 доларів місяць.

«Стелі» немає, все залежить виключно від ваших режисерських здібностей та вміння підігріти інтерес публіки. Є підлітки заробляють на Ютубі по 3000-4000 доларів в місяць.

Це (за посиланням повна інструкція, як заробити на Ютубі) без вкладень і з мінімальними зусиллями. Якщо вам 12,13,14,15,16,17 років, то сміливо можете починати пробувати заробити на даному варіанті. Якщо ви молодше, вам 8-11 років навряд чи цей спосіб заробітку вам підійде, так як складно буде зацікавити YouTube аудиторію.

Як заробити на заповнення платних опитувань і анкет

Якщо дитина, підліток не боїться одноманітною і, почасти, нудної роботи - йому неодмінно варто спробувати заповнення платних опитувань і анкет через Інтернет. Робота не пильна, досить стабільна і щодо прибуткова. 50 баксів на місяць гарантовані за умови, що підлітку пощастить зареєструватися в чесному проекті. Майте на увазі, в мережі багато шахраїв пропонують заробити таким способом, які тупо кидають і нічого не виплачують.

Тому перш ніж почати, не полінуйтеся і «погуглити» відгуки про даний сайт як через Гугл так і через Яндекс.

Як заробляти на копірайтингу

Копірайтинг може стати гідною відповіддю на питання: як швидко заробити в інтернеті школяреві ?. чудово підійде старшим школярам, ​​у яких виражений літературний талант. Почати можна хоч прямо зараз.

Нижче список кращих текстових бірж, вам лише треба написати статтю і розмістити на одній з них:

 • advego.ru;
 • text.ru;
 • etxt.ru;
 • copylancer.ru;
 • textsale.ru;

Написання статей в середньому приносить до 150-300 доларів в місяць. Потенційних замовників знаходять на форумах веб-майстрів, біржах контенту або сайтах віддаленої роботи (фрі-ланс).

Крім любові до слова і розуміння його краси, підліток також повинен володіти такими якостями як грамотність, креативність, старанність, пунктуальність.

Інші способи як для новачків так і для досвідчених

Написання платних відгуків або коментарів на форумах

1. На початку свого творчого шляху підліток може заробляти виконанням простих завдань. Наприклад, написанням платних відгуків або коментарів. Вартість одного відкликання оцінюється в 10-20 центів. Здавалося б, дрібниця. Але за місяць таке нехитре заняття здатне принести цілком непоганий дохід.

Свій сайт, блог

2. Логічне продовження професії копірайтера - створення власного блогу. Для підтримки інтересу до свого ресурсу необхідно хоча б раз на тиждень поповнювати його новою публікацією. Через 1-2 роки наполегливої ​​праці прибутковість блогу підвищиться до стабільних 200 доларів на місяць.

Недоліком такого (за посиланням список реальних сайтів, на яких можна добре заробити підлітку) є те, що гроші можливо отримати тільки через певний час.

Робота для підлітка в соц мережах

3. Наступний варіант заробітку в Інтернеті напевно припаде до душі фанатам вКонтакте, Інстаграмма, Однокласників, Селфі і інших способів популяризації себе.

Зареєструвавшись на певних біржах, підліток може заробляти гроші в соціальних мережах (вступаючи в групи, паблік, проставляючи лайки і репости). Дохід невеликий - в основному, 10-15 копійок за одне з вищевказаних дій. Оплата виводиться на електронний гаманець, зазвичай це Яндекс Гроші чи Веб Мані або телефон.

Заробіток на онлайн іграх

4. Неймовірно, але заробляти гроші можна, граючи в улюблені онлайн-ігри. «Прокачаний» персонаж - чудове джерело доходу для юного геймера. Всілякі бонуси, магію, елементи амуніції, ігрову валюту тепер легко трансформувати в реальні гроші.

причому суми продажів бувають аж ніяк не скромними, недавно був випадок як підліток продав в одній з ігор навороченную снайперську гвинтівку за 1500 доларів, реальних паперових грошей.

Заробіток на криптовалюта

5. Найбільш просунутим користувачам ПК варто спробувати отримати дохід від обчислень відеокарти (Майнінг). Гроші, отримані в результаті цих операцій, називають криптовалюта, найпоширеніша біткоіни.

Це принципово нова електронна валюта, яку можна конвертувати в будь-яку іншу валюту або використовувати для подальшої гри на біржі.

Скільки можна заробити на криптовалюта

Якщо у вас потужний комп'ютер з хорошою відеокартою то реально в місяць заробляти 35-50 доларів методом Майнінг. Потрібно тільки створити гаманець даної криптовалюта і запустити Майнінг і все. Робити, що щось не потрібно.Реальний приклад заробітку на КВ

Нещодавно у мене друг зібрав з 16-ти топові відеокарт Nvidia GTX пристрій (фото нижче) і заробляє 50 доларів в день. Майні він криптовалюта Ефір (Ethereum).

Машина, пристрій для Майнінг криптовалюта Ефіру фото 1

Машина, пристрій для Майнінг криптовалюта Ефіру фото 2

Ось вам реальний спосіб як можна заробити на криптовалюта 1500 доларів на місяць. Але так, цей варіант з вкладеннями, але окупність 6-12 місяців.

 - один з найпоширеніших пошукових запитів. Це прагнення до самостійності, звичайно, похвально.

Але перш ніж зайнятися тим чи іншим видом варто звернути увагу на власні навички та вміння (або навчитися, при належній старанності), наявність вільного часу, чи не шкодить справа процесу навчання.

Робота для школярів в інтернеті є. Її багато, вона різна, є варіанти дохідні, є простіше. Але врахуйте головне, щоб дуже добре заробляти в мережі інтернет необхідно стати профі в тій області яку ви вибрали для заробітку. Тільки тоді буде хороший дохід і успіх.

HD відео по темі: