Який інтернет магазин краще відкрити з нуля

Клавіатура з великою червоною кнопкою онлайн шопінг

Кожен, хто створює свій бізнес, попередньо оцінює його прибутковість. Це стосується і торгівлі у всесвітній мережі. Дійсно, відкриття якого магазина в інтернеті стане успішним і прибутковим заняттям?

Адже, якщо поглянути на віртуальний ринок, він здасться досить повним. Щоб вирішити цю загадку, варто звернутися до статистики. Причому не аби який, а виявленої фахівцями. Отже, який інтернет магазин краще відкрити з нуля, дивимося.

Найбільш затребувані товари

На першому місці найуспішніше продаються речей, як не дивно, стоять книги. Саме їх замовляють по всьому світу. Причому в хід йдуть як твори вітчизняних і зарубіжних класиків, так і сучасна «бульварна» проза. Остання, щоправда, продається не настільки успішно - її завжди можна купити в кіосках. Дуже люблять покупці книги в незвичайному оформленні, наприклад, в шкіряних обкладинках.

Якщо ви знаєте постачальників, які зможуть забезпечити магазин подібним асортиментом, можете сміливо починати бізнес.

втричі місце, що вже не так дивно, займають товари побутової електронної техніки. , Що реалізує подібну продукцію, теж можна віднести до успішних починань. Тут, правда, можуть виникнути проблеми з постачальниками.

Щоб вигідно виділятися на тлі конкурентів, потрібно продавати техніку недорогу, але надійну. І якщо перший параметр залежить від вас, то ось надійність під питанням. Знамениті виробники віддають свої пристрої не так дешево.

Врахуйте, що за погану якість можна поплатитися репутацією. Тому, не перший рік працює у своїй галузі. До речі, вітчизняні споживачі сьогодні вважають за краще онлайн покупки реальним. І це теж факт. виявлений все тими ж любителями точної статистики.

Комп'ютери та супутня техніка нами буде визначена на третє місце. До неї вимоги такі ж, як і до побутових електронних пристроях. Все повинно бути надійно і привабливо за ціною.

Четверте місце впевнено зайняли жінки зі своїми потребами в косметиці і парфюмерії. Завдяки різноманітності туалетної води / туші / тіней / пудр і так далі підібрати різноманітний за ціною і якістю асортимент буде не сложно.Прекрасно, якщо в одному місці будуть поєднуватися товари з даної категорії як економ-класу, так і елітного. Це дозволить підвищити продажі.

Одяг та взуття, які багато хто очікував побачити на першій сходинці, не так вже й популярні. Але це не означає, що їх не купують. Купують, ще як купують. Але, як ми можемо бачити, віртуальний ринок досить наповнений цими товарами. Якщо ви бажаєте зайнятися саме одягом / взуттям, то пам'ятайте про якість / ціну і рекламу. Остання в цьому питанні дуже важлива.

Далі варто назвати ліки, продукти, меблі та інше. Їх чомусь вважають за краще купувати в звичних торгових точках. Однак, якщо знати один секрет, продати ви зможете все. Який? Про нього так просто не скажеш, він заслуговує докладного розгляду.

Секрет продажу

Пам'ятайте про книги, які дуже затребувані? Так ось, досить скласти хороший текст, за яким буде видавати пошукова система, як ті ж одяг і взуття займуть перше місце. Ну а для його складання варто ознайомитися з основними запитами, що стосуються ваших товарів. Допоможе в ознайомленні і пошуку Яндекс.

Для цього найбільша в Україні пошукова система створила спеціальний сервіс. Називається він Вордстат.Яндекс. Користуватися сервісом дуже просто і вигідно. Ви завжди будете бачити, як саме потенційні покупці «називають» товар при пошуку.

Якщо ви не фахівець по частині текстів, то скористайтеся послугами професіоналів. Благо, сьогодні їх не мало. І не шкодуйте витрачених на їх роботу засобів - це все швидко окупитися відвідуваністю і купуватися.

Сюди можна додати ще один секрет, пов'язаний все з тим же Яндексом - Яндекс.Маркет. Ви можете додати свій магазин в цю систему. Доведено, що це підвищує. Точніше, зростає довіра клієнтів до вас, як до продавця. І замовлення робляться охочіше.

Ось і все, що слід знати з основного. Тепер ви без зусиль зможете вибрати, який. Ну а якщо ви надумали продавати щось рідкісне, ви знаєте, хто допоможе вам з продажами.