Найдохідніші способи, що дозволяють заробляти реальні гроші в Інтернеті

Дівчина ноутбук і гроші

Сьогодні ми розповімо як можна заробити в інтернеті реальні гроші. Про кращі, найвигідніші і дохідні способи заробітку в мережі, читайте нижче, в нашому матеріалі.

Адже інтерес до інтернету як до одного із засобів організації власного бізнесу росте з кожним днем. Пояснюється це дуже просто. Якщо порівняти бізнес класичний і в інтернеті, то другий має багато безперечних переваг.

Зміст статті:

  • Чим бізнес в Інтернет краще звичайного
  • Ризики бізнесу в реалі
  • Заробляємо на форексі
  • Бінарні опціони
  • Створюємо свій сайт

Чим бізнес в Інтернет краще звичайного

Найперше, це вартість відкриття. У разі звичайного бізнесу потрібно зареєструвати фірму, отримати величезну кількість різних документів (довідок, ліцензій та інше), орендувати офіс, найняти працівників, закупити товар і обладнання.

Після цього доведеться пережити різні перевірки, які часто закінчуються штрафними санкціями.

Ризики бізнесу в реалі

Про всі ризики, які пов'язані з реальним бізнесом, знає кожен - всяке може трапитися (пожежа, крадіжка, нестабільна економічна ситуація та інше). Якщо говорити про клієнтську базу, то вона має локальні обмеження, а її розширення вимагає нових витрат і різних узгоджень.

А відкриття інтернет-бізнесу вимагає тільки наявність комп'ютера і виходу в інтернет. Всю інформацію про те, як заробляти в інтернеті, .

При цьому ви будете практично «непомітні» для контролюючих органів, а інші ризики також відпадають самі собою, клієнтська база не має локального обмеження (при правильній його організації).

У багатьох може скластися думка, що створення інтернет-бізнесу справа дуже легке і просте. Щоб отримати хороший прибуток, потрібно теж добре попрацювати і докласти чималих зусиль.

існує надзвичайно багато. Найпростішими є платний перегляд сайтів або листів, участь в різних онлайн-опитуваннях та інше. Розраховувати на величезний прибуток в таких випадках не варто, правда існують і інші більш прибуткові варіанти, про які нижче.

Заробляємо на форексі

У всіх серйозних дилінгових центрів є власні партнерські програми (як правило, багаторівневі). Для того щоб стати одним з учасників такої програми потрібно пройти просту реєстрацію, а також верифікацію.

Суть цього виду заробітку - побудова власної торговельної мережі, і потім отримувати певний відсоток з кожної угоди.

Брокер надає всі матеріали, які знадобляться, щоб залучити клієнтів. Звичайно, можна спробувати самому продавати валюту (Точніше грати на курсах).

Бінарні опціони

Суть цього виду заробітку така ж, як і в попередньому варіанті: створити торгову мережу і знайти клієнтів. Спочатку потрібно вибрати собі брокера, який дасть реферальне посилання і все, що потрібно для реклами, і зареєструватися, як партнер.

Створюємо свій сайт

В цьому випадку, . Найбільш поширеними є:

  • контекстна реклама - дохід безпосередньо залежить від відвідуваності сайту, блогу і його тематики. За кожен клік по розміщеним оголошенням нараховується певна плата. Зазвичай це 4-20 центів за кожен клік (Гугл Адсенс). У РСЯ (Рекламна мережа Яндекса) вартість кліків рази в 2-3 нижче, ніж в Google AdSense.
  • банери - один з найстаріших способів заробітку і особливо популярний він серед великих рекламодавців. Так само, як і в попередньому варіанті, оплачується кожен клік.
  • посилання - сьогодні для багатьох цей вид заробітку на власному сайті є основним, а на рівень доходу впливає PR і ТИЦ сайту.
  • Тізерна реклама - це ті ж банери, але невеликих розмірів і вони мають коротку підпис. Кожен перегляд і клік оплачується. Зазвичай це близько 1-4 гривень за клік.
  • Партнерські програми - вони використовуються для залучення більшої кількості покупців, і партнер отримує відсоток від кожної угоди.

Вище ми написали про 3 кращих способу. Першому і другому доведеться досить-таки довго вчиться. А ось третій спосіб може подужати майже кожен.

Створюєте сайт і читаєте SEO форуми, щоб правильно його оптимізувати, наповнюєте унікальними цікавими статтями - отримуєте відвідуваність і заробляєте непогано на цьому. Удачі в мережі!

HD відео по темі: