Способи як можна заробити в соціальних мережах

Іконки соціальних мереж - фото

Багато спілкуються в Фейсбуці, Однокласниках, Вконтакте щодня і мало хто замислюється, як заробити в соціальних мережах без вкладень. Крім щоденних ігор, перегляду фотографій і відео, можна ще й займатися відмінною підробітком, яка приносить значний дохід, якщо правильно розподіляти свій час.

Давайте розглянемо декілька способів заробітку з нуля для активних користувачів і тих, хто тільки ступає на це шлях.

Зміст статті:

  • Створення груп і їх продаж
  • Створення додатків для соціальних мереж
  • Робота в мережі
  • Партнерські програми і продаж посилань
  • Торгівля речами через соціальні мережі

Створення груп і їх продаж

Як відомо, що абсолютно створювати тематичні спільноти, громадські сторінки і групи. Наприклад, дамський клуб, все про все, кулінарія, байкери «Нічні вовки».

Поки група порожня, нікому не відома, належить її наповнення. Бажано поставити унікальну авари, яку можна замовити у дизайнера, потім постити унікальний контент, цікавий для користувачів мережі. Якщо людям буде подобатися інформація - вони будуть додаватися в групу.

Далі якраз найцікавіше, передплатники групи отримуватимуть іноді комерційні пропозиції з послугами і це буде групі. Рекламодавці будуть платити власнику за розсилку комерційних пропозицій учасників.

Після «розкрутки» групи до потрібного стану, групи продаються іншим особам для просування в соціальних мережах. Зазвичай різних послуг і товарів.

Створення додатків для соціальних мереж

В даний момент вважається одним з найбільш прибуткових напрямків, так як гравців, які постійно грають у веселі ігри все більше. В іграх існує ігрова валюта і гравці для досягнення вищих результатів купують собі додаткові можливості, речі, техніку і т.д.

Розробники додатків отримують величезні прибутки, якщо додаток користується популярністю і в нього постійно запрошуються гравці. Соціальні мережі платять автору додатки відсоток з прибутку, а іноді і викуповують їх зовсім.

Але такий підійде на всьому, він вимагає знань в програмуванні, фінансів в реалізацію нової ідеї і оплати програмістам.

Робота в мережі

Досить часто запрошують людей на роботу на ведення груп - модераторами, наповненню їх якісним унікальним контентом. Іноді потрібні люди для адміністративної роботи, розробники додатків.

Дуже просто взяти і влаштуватися на роботу, найпривабливіше, що неважливо в якому місті людина живе, працювати можна віддалено і отримувати з цього непогані гроші.

в соціальній мережі.

Партнерські програми і продаж посилань

На популярних розкручених групах можна робити рекламу інших товарів з метою отримання партнерського винагороди. Автору групи не потрібно шукати рекламодавців для своєї групи, йому досить стати учасником партнерської програми.

У тому випадку, коли самі продажу досить погано йдуть, то зв'язка з розсилкою дає просто відмінний варіант. Знаходиться кілька партнерок, які в результаті можуть бути цікавими учасникам групи і вони пропонуються людям.

Також хороший спосіб дізнатися, в соціальній мережі, це почати торгувати посиланнями. Існують навіть певні сервіси, які виплачують гроші і вони цікаві рекламодавцям.

Найбільш популярними біржами посилань є Блогун і Ротапост. Можна завжди знайти підробіток на розміщення в тематичних групах рекламних матеріалів. В сервісах по оплаті беруть участь акаунти з найпопулярніших мереж: Вконтакте, Mail.ru, Фейсбук, Livejournal, Twitter.

Торгівля речами через соціальні мережі

Багато в мережах груп, де показують свої вишиті роботи, красиві намиста з бісеру, вироби з паперу, картини і якщо створювати тематичну групу і продавати свої вироби, то на цьому.

Відео по темі: