ТОП 6 найпопулярніших і реальних варіантів заробітку в Інтернеті

Дівчина п'є каву і працює за ноутбуком, лежачи на підлозі

Ще в далекому 2006 році, коли Інтернетом користувалося дуже мало людей і багато хто не уявляв про те, що можна сидіти вдома і спокійно працювати. Зараз часи кардинально змінилися, є хороші варіанти заробітку в Інтернеті без вкладень.

Їх так багато, що навіть можна здивуватися, як інші люди цього не бачать і не хочуть отримати шматочок цього «золотого пирога». Отже, представляємо ТОП 6 найпопулярніших ідей заробітку в Інтернеті.

Зміст статті:

  • Спосіб 1. Робота копірайтером або рерайтер
  • Спосіб 2. Складання семантичного ядра сайту
  • Спосіб 3. Дизайн сайтів
  • Спосіб 4. Соціальні мережі. Створення та продаж паблік
  • Спосіб 5. Адміністрування сайтів
  • Спосіб 6. Заробіток на своєму сайті

Спосіб 1. Робота копірайтером або рерайтер

Відмінність полягає лише в тому, що копірайтер, грунтуючись на своїх знаннях і досвіді може писати унікальну інформацію, створювати рекламні тексти, придумувати тексти до продажних сторінок.

Рерайтером може стати будь-який новачок, досить пошукати біржі контенту (тексту) і зареєструватися на них, як автор.

Є відкриті біржі - там легко відразу знайти завдання на тексти, а є закриті - тут йде ретельний відбір авторів, їм даються тести, вони пишуть твори і тільки після цього можуть приступити до роботи.

також роботу на рерайт текстів для початківців можна знайти і на SEO форумах (кращі - searchengines.guru, maultalk.com), де власники сайтів шукають людей для наповнення своїх ресурсів контентом.

вартість 1000 символів без пробілів від 30-40 руб. і вище, далі якщо досвід дозволяє вартість своїх праць можна підвищувати.

Спосіб 2. Складання семантичного ядра сайту

Якщо ви не уявляєте, що це таке, то досить прочитати інформацію про це і вже бути в курсі. Семантичне ядро ​​- це основа сайту, його досить часто замовляють.

Купивши спеціальну програму Key Collector (Варто 1500 гривень, або використовуючи безкоштовні аналоги), Можна навчитися правильній роботі з нею і складати для інших людей СЯ.

Вартість 100 запитів = 2-5 доларів. Складаєте 500 запитів і заробляєте 25 доларів.

Клієнтів можна шукати на SEO форумах зазначених вище або тут:

  • cy-pr.com/forum/
  • webmasters.ru/forum/
  • sbup.com/seo-forum/

Спосіб 3. Дизайн сайтів

Дизайн сайтів, малювання логотипів і шапок сайтів - перевірений варіант, ідея заробітку без вкладень. Робота не проста, але вигідна і реальна, так як за один макет сайту дизайнер отримує від 30 $ до 50 $. Як працювати?Вам знадобиться пройти курс навчання роботи з фотошопом (Adobe Photoshop). Ознайомитись з основними його інструментами, пройти уроки по створенню сайтів - як правильно робити розмітку, які кольори в моді і що найкраще відразу додавати в макет сайту.

Далі, коли ви намалюєте кілька макетів - їх можна продати. Чим більше досвіду роботи - тим красивіше дизайн, тим дорожче буде оплачуватися ваша праця. Клієнтів можна знаходити на біржах і сайтах, призначених для дизайнерів.

Спосіб 4. Соціальні мережі. Створення та продаж паблік

Всім відомо, що створювати свої тематичні групи в ВКонтакте і Фейсбуці можна безкоштовно, але групу потрібно зробити популярною, публікуючи в неї якісну інформацію, цікаву для людей.

Багато будуть із задоволенням заходити, відвідуваність рости і тоді групу можна продати. Чим більше учасників в групі тим дорожче її можна продати. Ціни на групи починаються з 20 000 руб. і до 400-500 тисяч гривень, іноді навіть по 1-2 мільйони гривень, але це дуже розкручені групи.

на рекламі. Якщо група популярна, то рекламодавці розміщують у вас свою комерційну пропозицію і оплачують його. Також можна домовитися про відсоток з прибутку, якщо з вашої групи люди будуть здійснювати покупки або замовляти послуги.

Спосіб 5. Адміністрування сайтів

Робота більше підходить для тих, хто уявляє, що таке движок сайту і як публікується матеріал. в тому, щоб приймати роботу від рерайтерів, знаходити тематичні картинки, можливо, коригувати їх і додавати на сайт.

Деякі люди за адміністрування та наповнення сайтів платять в місяць пристойні гроші - від 15 000 руб. и більше. Якщо наповнювати кілька сайтів, то в місяць реально заробляти 30-40 тисяч гривень.

Спосіб 6. Заробіток на своєму сайті

Пасивний дохід Зараз приваблює багатьох людей, але не дають пасивний дохід. Сайт же дає. Але доведеться над ним багато і старанно працювати.

Зате потім можна повісити рекламу і хоча б раз на тиждень додавати одну статтю і буде у вас постійний заробіток з кліків, які будуть робити люди, відвідувачі вашого сайту на розташовані на ньому рекламні банери.

головне не робити сайт все про все, на ньому мало чого заробиш, краще зробити вузькоспеціалізований сайт на якусь конкретну тематику, в якій ви добре розбираєтеся.

якщо ви вирішили створити свій сайт, то рекомендуємо подивитися HD відео, як швидко зробити з нуля свій сайт на WordPress (Краща програма (скрипт, движок) на якій працюють сайти). До речі, наш сайт PRO-Бізнес також працює на движку Вордпресс.