Де взяти грошей якщо все банки і мікропозики відмовляють

Долари і секундомір

Болісний і гостре питання - де взяти грошей якщо все банки і мікропозики відмовляють може встати перед будь-якою людиною. Надзвичайні життєві ситуації, втрата роботи, раптова хвороба родичів - від такого мало хто застрахований.

Якщо ж репутація перед банками погана і немає офіційних доходів, то розраховувати на допомогу кредитних організацій не доводиться. Наша стаття підкаже, що не опустити руки в такій складній ситуації і де можна знайти гроші.

Зміст статті:

  • Зайняти у знайомих або приватних кредиторів
  • Кредитування в МФО на особливих умовах
  • Продати або закласти цінні речі
  • Продати або здати нерухомість
  • Стати донором крові або сперми
  • Знайти роботу або підробіток

Зайняти у знайомих або приватних кредиторів

Якщо є заможні родичі або знайомі, можна звернутися до них з проханням про позику грошей на певний термін. Оформлення розписки і гарантії спільних друзів підвищать шанси на отримання потрібної суми.

Звертатися до приватним кредиторам доведеться в разі, коли грошових знайомих немає. Тематичні портали в інтернеті містять досить багато пропозицій по кредитуванню. На таких сайтах, як Кредбері, Вдолг.ру або Fingooroo кредити видають приватні особи, а іноді і самі власники ресурсів.

Отримати потрібну суму у інтернет-кредиторів допомагає хороший рейтинг позичальника, який збільшується в міру надання повної інформації про себе або при своєчасному погашенні пробних позик, видаваних адміністрацією.

В якості гарантій, більшість приватних інвесторів вимагають не тільки розписку, а й запорука.

Кредитування в МФО на особливих умовах

Відмова у видачі грошей клієнту мікрокредітной організаціями може бути неостаточним, і деякі з них пропонують «відмовників» позики на особливих умовах.

Невеликі суми на короткі терміни видають ненадійним клієнтам компанії Платіза.ру і Веббанкір. Якщо повернення «пробних» сум буде своєчасним і повним, подальші позики кредитори надають на звичайних умовах.

Позитивним моментом позики на особливих умовах є те, що дані про кредитування і своєчасних виплат заносяться загальну кредитну історію, істотно впливаючи на відновлення репутації клієнта.

Продати або закласти цінні речі

Як правило, у власності більшості людей є непотрібні речі, дбайливо збережені як пам'ять, «про всяк випадок» або на «чорний день». Коли цей «чорний день» настає, їх потрібно продавати, як би не хотілося цього уникнути.

Інформацію про розпродаж розмістіть на дошках безкоштовних оголошень типу Avito, в соціальних мережах і повідомте про неї всім знайомим.

З коштовностями і антикварними речами можна вчинити по-іншому - віднести їх в ломбард і закласти на виразно час. Грошей, звичайно, дадуть не так багато, як за продаж, але залишиться можливість викупити їх назад.

Власникам автотранспорту рекомендується продати свого «залізного друга» або поміняти його на більш дешевий аналог.

Продати або здати нерухомість

Тим, кому потрібна велика сума грошей, повернути яку навряд чи випаде можливість, варто задуматися про продаж квартири або обміні її на більш дешеве житло, з отриманням різниці у вигляді .

Якщо є заміський будинок, дача, кімната або друга квартира, можна переїхати в менш комфортні умови і здати свою житлоплощу в оренду.

Стати донором крові або сперми

Великих грошей в Україні донори не заробляють, але екстрено отримати мінімальну суму для виживання можна досить швидко.

Бажаючі стати платними донорами, можуть звернутися на будь-яку станцію переливання крові і здати кров, плазму, еритроцити або тромбоцити за 800 - 4000 гривень. Однак існують обмеження за кількістю подібних процедур в рік, і донор повинен володіти хорошим здоров'ям.

Досить екзотичний, але затребуваний вид донорства - донорство сперми - дозволить заробити чоловікам близько 3000 гривень за одну процедуру. В місяць можна стати донором 8 разів і.

Знайти роботу або підробіток

Як це не банально, але найнадійнішим залишається робота. Новачки і фахівці, домогосподарки, студенти, пенсіонери - при бажанні може кожен.

Нехай на початковому етапі заробітки і будуть невеликими, але відповідальність, бажання навчатися і розширення корисних навичок дозволять з часом збільшити грошові надходження.