як можна швидко отримати гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії

Красива дівчина, ноутбук і кредитна карта

Кредити на загальну думку - це неймовірна морока, але отримати гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії насправді можливо. Якщо вже склалася така ситуація, що кошти потрібні терміново, і немає часу на оформлення всіх документів, вихід є. Причому навіть негативна кредитна історія не перешкода.

Зміст статті:

  • хто видає
  • документи
  • суми
  • Відсотки і терміни
  • Як оформити мікрокредит
  • Які можуть бути обмеження
  • У які компанії можна звернутися

Хто видає

Такими позиками займаються мікрокредітной компанії. Є такі, які пропонують позику в «оффлайн» режимі (ви приходите безпосередньо в офіс), а є і ті, для роботи з якими потрібен тільки Інтернет і банківська карта. Заявка оформляється через Інтернет буквально за 10-20 хвилин. Після цього необхідні кошти надходять на ваш рахунок або карту. Просто заходите в Мережу і підбираєте сервіс з найбільш вигідними для вас умовами.

Документи

На відміну від банківських кредитів, вам не потрібні довідка з місця роботи, поручителі або яку-небудь заставу. Хоча невелику онлайн-анкету заповнити все ж таки доведеться. Звичайно потрібно вказати номер паспорта, місце проживання і прописки, контактні дані, приблизний рівень доходів, сімейний стан. Якщо від вас вимагають будь-яких гарантій і застав, відправити кому-то гроші на телефон і т. Д., Звертайтеся в інше місце. На жаль, шахраїв, охочих «нагрітися» в такій справі, вистачає.

Суми

Так як кредитна історія тут ролі не грає, то, звичайно, на особливо великі суми розраховувати не доводиться. Різні компанії готові видавати різні суми, але в середньому цей показник коливається в межах 1000-50000 гривень. Якщо вам дуже потрібні значні кошти, то варто звернутися відразу в кілька компаній.

Відсотки і терміни

Звичайно, за терміновість доводиться платити і чимало. Щодня на суму позики буде нараховуватися в середньому 0,5-2 відсотка. Тобто в ваших інтересах повернути гроші якомога раніше. Зазвичай таку позику видається на 30-45 днів. А ось після закінчення зазначеного терміну потрібно виплатити відразу ж всю суму з відсотками.

Компанії побільше іноді готові запропонувати більш вигідні умови, наприклад, займ на 10-12 місяців із щомісячною або щотижневої виплатою. Але обробка такої заявки може зайняти до 20-30 хвилин, та й анкета буде побільше.

Як оформити мікрокредит

Отримати позику можна абсолютно з будь-якої точки світу. І в будь-який час доби. Навіть пізно вночі вашу заявку оброблять дуже швидко. Перевірок вашої платоспроможності не мається на увазі, але правдивість анкетних даних все ж можуть перевірити, тому заповнюйте їх чесно. Постарайтеся не допускати помилок, інакше в позику вам відмовлять.

Реєструючись на сайті мікрокредітной компанії, ви вказуєте відомості про себе, відправляєте заявку і чекаєте відповідь. Договір схваленого позики зазвичай потрібно підтвердити за допомогою електронного підпису - через смс. Після цього на вашу карту надходять кошти, якими ви вже розпоряджаєтесь, як хочете. Такі організації не відстежують то, як ви витрачаєте гроші. А ось банк, видаючи кредит на що-небудь, цілком може за цим стежити.

Погасити борг можна за допомогою кредитної картки, банківського переказу, терміналу. Для кожної компанії кращий свій спосіб. Про це потрібно дізнатися заздалегідь, щоб потім не потрапити в незручну ситуацію.

Які можуть бути обмеження

Проте, компанії періодично відмовляють своїм клієнтам у мікропозик або накладають певні обмеження. По-перше, більш-менш великі організації все ж можуть зайнятися перевіркою кредитної історії, а по-друге, перший займ може бути невеликим. Наприклад, звертаючись до компанії перший раз, ви можете розраховувати на суму не більше 8-10 тисяч гривень. А в подальшому займ буде видаватися без цього обмеження.

Ще один фактор - вік. Більшість організацій працює лише з людьми, які досягли 20-ти або 21-го року.

У які компанії можна звернутися

В Інтернеті подібних організацій безліч. Найбільш популярні з них: «Смс-фінанс», «Moneyman», «Гроші будуть», «Бистроденьгі», «Домашні гроші». Проте, збираючись скористатися послугами будь-якої організації, уважно прочитайте на їхньому сайті всі умови надання мікрокредиту.

Так, в критичній ситуації ви завжди можете звернутися за фінансовою допомогою. Головне - правильно розрахувати свої потреби і можливості.

Відео по темі: