Як отримати кредит з поганою кредитною історією і простроченням

Чоловік і дружина лежать на дивані за ноутбуком

У житті будь-якої людини може виникнути ситуація, коли питання: «як отримати кредит з поганою кредитною історією і простроченням» постає дуже гостро. Кошти на порятунок життя або здоров'я близьких, на створення сім'ї, придбання житла - чи можна отримати їх в банках, маючи репутацію не дуже хорошого позичальника? Можна, можливо! Ми відкриємо кілька способів зробити це цілком легально і з високими шансами на успіх.

Зміст статті:

  • Кредитна історія - як вона стає поганою
  • Заплямована репутація клієнта - як про неї дізнаються банки
  • Варіанти отримання кредитів з поганою кредитною історією
  • Погана кредитна історія - як можна виправити
  • Чи є банки лояльні до порушників

Кредитна історія - як вона стає поганою

Історія кредитування позичальника може стати поганий як з його власної вини, так і з вини банку. З виною позичальника все більш-менш ясно: прострочення по внесенню платежів, затримки при закритті заборгованостей, борги за відсотками або попереднім кредитом. Вина банку може складатися в несвоєчасному зарахуванні на рахунок грошових коштів, внесених клієнтом, помилок при відображенні отриманих сум оплати, при розрахунку розмірів виплат, відсотків і т. Д.

І ті, і інші помилки автоматично вносяться в кредитну історію позичальника і псують репутацію клієнта для більшості кредитних організацій.

Заплямована репутація клієнта - як про неї дізнаються банки

Здавалося б, як прострочення кредиту в одному банку може впливати на репутацію клієнта в масштабах величезної країни? Як банки примудряються оперативно обчислювати недбайливих позичальників і відмовляти їм в кредитуванні?

Справа в тому, що, при оформленні документів на перший кредит, позичальник дає згоду на передачу інформації про кредитування в Бюро Кредитних Історій. Це бюро об'єднує дані всіх банків, що працюють з населенням і організаціями по кредитах. Більшість солідних і надійних банків підключено до баз БКІ і швидко отримують історію кредитування будь-якого клієнта.

Варіанти отримання кредитів з поганою кредитною історією

Отримати кредит людині з поганою кредитною історією за допомогою таких дій:

  • Звернутися в молодої банк, освоювати на ринку і в Україні набирає базу клієнтів. Такі банки видають кредити клієнтам з поганою репутацією, але відсоткові ставки у них високі.
  • Оформити заявку на кредит під заставу рухомого або нерухомого майна.
  • Подати заявку на великий кредит або іпотеку, що розглядаються в індивідуальному порядку. При розгляді переконати кредиторів у своїй платоспроможності і гарантувати своєчасне погашення кредиту.
  • Звернутися в невеликий регіональний банк, який може не мати доступу до загальної бази кредитів. Підключення спеціальних «кредитних брокерів» може спростити пошук таких банків, але послуги цих посередників коштують недешево. Крім того, працюють вони неофіційно, тому велика ймовірність зіткнутися з шахраями.
  • Взяти кредит у приватної особи або в мікрокредітной організації. В обох випадках потрібно бути максимально обережними, т. К. Велика ймовірність шахрайства. Відсотки по таких позиках досить великі.

Погана кредитна історія - як можна виправити

Виправити погану кредитну історію можна двома способами:

1. Надати документи з попереднього банку про помилку, що сталася з їхньої вини - якщо були невірно введені дані в систему.

2. Взяти кредит в невеликому новому банку або оформити покупки в магазині і виплачувати по ним кошти без затримок і прострочень. Дані про новий кредит потраплять в базу БКІ і кредитна історія покращиться.

Чи є банки лояльні до порушників

Деякі великі банки допускають роботу з клієнтами, що мають погану кредитну історію, правда умови кредитування у них не найкращі: високі відсотки, обмежені суми і короткі терміни, вимога страхування життя або поручительства і т. Д. Однак, якщо гроші потрібні дуже сильно, а репутація істотно зіпсована, можна звернутися в наступні банки: «Тінькофф», «Банк Русский Стандарт», «Хоум Кредит», «ТРАСТ», «Ренесанс Кредит».

Оформивши новий кредитний договір, намагайтеся чітко виконувати всі його умови, адже це позитивно позначиться на подальшій кредитної історії. Якщо ж порушення і несвоєчасні виплати будуть повторюватися із завидною регулярністю - ви ризикуєте остаточно підірвати довіру будь-яких кредитних організацій.

Відео по темі: