Куди можна вкласти гроші

Два злитка із платини

Щодня велика кількість людей цікавляться, куди вкласти гроші, щоб стабільно отримувати дохід. Існує безліч варіантів інвестування коштів, більшість з них будуть актуальними завжди. Слід зазначити, що деякі варіанти є дуже ризикованими, однак при правильному підході, дозволяють швидко заробити.

Зміст статті:

 • Депозити та вклади
 • Інвестування в ПІФи
 • Акції
 • облігації
 • Форекс
 • Дорогоцінні метали
 • Нерухомість
 • Власний бізнес

Депозити та вклади

Найпростіше вкласти гроші в банк під відсотки. Фінансова організація використовує вкладені кошти на надання населенню кредитних продуктів, тим самим отримуючи певний прибуток, так як відсоток по вкладах значно менше ставки за позиками.

Головною перевагою такого інвестування є те, що можна визначити точну суму доходу через певний проміжок часу.

Для підрахунку прибутку можна скористатися спеціальними онлайн-калькуляторами, які є на офіційних сайтах банківської організації.

Слід зазначити, що максимальна сума страхування становить 1 400 000 рублей. Якщо необхідно велику суму, то краще скористатися послугами декількох комерційних банків, щоб в разі банкрутства не втратити вкладені гроші.

Даний спосіб не є високоприбутковим, так як річна інфляція може перевищувати процентну ставку за депозитом.

Тому вкладення грошей в банк дозволяє зберегти, а не примножити власний капітал.

Інвестування в ПІФи

Пайові інвестиційні фонди являють собою фінансовий інструмент, який складається з грошових коштів пайовиків. Тобто загальна сума вкладених коштів декількох інвесторів використовують для купівлі та продажу цінних паперів, з метою отримання прибутку. Потім весь дохід, розподіляється між пайовиками.

Професійний керуючий користується фундаментальним, технічним аналізом, а також враховує багато інших чинників для прогнозування можливого прибутку від угоди. При цьому вкладникам не обов'язково знати особливості роботи на даному ринку.

Акції

Більш ризикованим є покупка цінних паперів. Акція дозволяє отримувати частину доходу певної компанії. При грамотному підході і регулярному аналізі стану ринку можна заробляти великі гроші.

Облігації

Даний варіант вкладення грошей складно назвати прибутковим. Зазвичай, відсотки по облігаціях не перевищують ставку по банківських депозитах.

Якщо почитати поради експертів щодо збільшення власного капіталу, то можна дізнатися, що не рекомендується вкладати гроші тільки в один фінансовий інструмент, це дозволяє зберегти свої кошти, в разі кризи або банкрутства фінансової організації.

Форекс

Якщо необхідно вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід, то можна спробувати заробити на спекуляції іноземної валюти. Суть роботи на ринку форекс полягає в тому, щоб вигідно купити, після чого продати валюту різних країн.Для цього потрібно володіти спеціальними знаннями, навичками, а також певним досвідом.

На вартість валюти впливають різні чинники: економічна ситуація країни, природні катаклізми, військові дії і багато інших.

Деякі фахівці заробляють на ринку величезні гроші, проте даний спосіб інвестування є дуже ризикованим, і за одну годину можна втратити весь капітал або примножити його в кілька разів.

Не обов'язково самостійно торгувати на валютному ринку. Це можна довірити досвідченому фахівцеві, у якого є певні стратегії отримання прибутку.

Дорогоцінні метали

Одним з найбільш вигідних, є покупка дорогоцінних металів: паладій, платина, золото, срібло. Існує кілька способів даного інвестування:

 • Купівля металевих слетков в банківській організації. Важливо відзначити, що після продажу, необхідно буде виплатити 13% податкових зборів.
 • Купівля цінних монет. В даному випадку, рекомендується звернутися до Ощадбанку Україні.
 • Купівля цінних паперів, забезпечених золотим резервом.
 • ОМС (знеособлені металеві рахунки). Це звичайний внесок, в якому дорогоцінні метали виступають в якості валюти.

Нерухомість

Самим вигідним варіантом інвестування, є покупка нерухомості, так як вона постійно збільшується в ціні. Однак даний спосіб підходить тільки для заможних людей, так як потрібні великі вкладення грошей.

В даному випадку декількома способами:

 • Купівля нерухомості на етапі будівництва. У довгостроковій перспективі можна примножити свої вкладення в кілька разів.
 • Перепродаж об'єктів нерухомості.
 • Здача житла в оренду дозволяє отримувати пасивний дохід.

Важливо відмітити, що на ринку нерухомості здійснюють свою діяльність велика кількість шахраїв, тому потрібно бути обережним.

Власний бізнес

Багато людей, які шукають, куди вигідно вкласти гроші, вирішуються на. В даному випадку розмір прибутку залежить від багатьох факторів: вид діяльності, працездатності, актуальності бізнесу, фінансових можливостей, винахідливості і багатьох інших.

Для успішного ведення власної справи, необхідно ретельно проаналізувати ринок, скласти грамотний бізнес-план, розробити рекламну компанію, підібрати штат співробітників при необхідності. Самостійно все зробити досить складно, тому рекомендується звернутися за допомогою до фахівців. Але правила встановлює тільки власник бізнесу.

Існує ще безліч варіантів вкладення грошових коштів, тому кожна людина сама вибирає найбільш вигідний для себе спосіб. Крім іншого, також на сьогоднішній день .

І не слід забувати про вкладеннях в самого себе, це дозволить в майбутньому отримувати непоганий дохід.

Тому потрібно постійно самовдосконалюватися, вивчати нові матеріали, записуватися на курси, семінари, тренінги. Якщо не інвестувати в свій розвиток, то всі перераховані вище способи отримання прибутку будуть марними.