Як встановити рекламний щит в місті

Як встановити рекламний щит в місті

Найефективнішим двигуном продажів товарів і послуг є реклама, так що будь-який власник бізнесу рано чи пізно задається питанням про те, як встановити рекламний щит в місті. У цій статті ми розглянемо кілька варіантів розміщення рекламних щитів та банерів, які передбачають як максимальну економію, так і мінімальне особисту участь рекламодавця.

Зміст статті:

  • Замовлення установки в місті рекламного щита у рекламній компанії
  • Переваги при установці рекламного щита в місті самостійно
  • Установка рекламного щита в місті - узгодження
  • Установка рекламного щита в місті - виготовлення і монтаж щита
  • Друк реклами
  • альтернатива щиту

Замовлення установки в місті рекламного щита у рекламній компанії

Найпростішим, але при цьому найбільш дорогим варіантом розміщення зовнішньої реклами є замовлення у будь-якої рекламної компанії. Все що потрібно надати компанії в цьому випадку, це або роздрукований банер, або макет, за яким рекламна компанія виконає друк самостійно.

Під ключ

Замовити установку рекламного щита в місті у спеціалізується на таких конструкціях компанії можна і під ключ. Пакетна послуга може включати в себе розробку макету, виготовлення банера та розміщення на одному або декількох щитах з однієї або двох сторін. Вартість замовлення щита під ключ: від 350 тисяч гривень з постійним розміщенням, або від 40-ка тисяч гривень на рік у разі оренди.

Переваги при установці рекламного щита в місті самостійно

Маючи рекламний щит у власності, а не в оренді, рекламодавець може вільно змінювати вміст реклами, не погоджуючи це з рекламною компанією, а також може використовувати обидві сторони щита без додаткової плати.

Установка рекламного щита в місті - узгодження

Якщо ділянку або об'єкт, на якому буде встановлено щит, належить не рекламодавцю, рекламодавець повинен отримати дозвіл на установку конструкції у власника. Це може бути як договір оренди, так і інша угода з власником, незалежно від статусу власника. Також необхідне узгодження на установку конструкції в органах місцевого самоврядування.

У дороги

Якщо рекламний щит встановлюється в безпосередній близькості від автомобільної дороги, як буває в 95 відсотках випадків, необхідні також узгодження ГИБДД і ФСО.

Ознайомитися з повним переліком необхідних погоджень і документів можна в адміністрації міста.

Установка рекламного щита в місті - виготовлення і монтаж щита

Виготовити рекламний щит можна як своїми силами, так і замовивши його у спеціалізованій компанії. Такі компанії, на відміну від рекламних компаній, займаються виключно виготовленням і установкою рекламних щитів в містах та інших поселеннях. Середня вартість виготовлення рекламного щита з установкою і освітленням становить близько 280-ти тисяч гривень.

самостійне виготовлення

Особливих навичок для самостійного виготовлення не потрібно, а всі необхідні матеріали можна придбати на будівельному ринку. Проте, варто враховувати, що для доставки щита потрібен вантажний транспорт, а для установки - кілька людей і спецтехніка. Таким чином, економія в разі самостійного виготовлення щита не перевищить 30-50 тисяч гривень.

Друк реклами

Друк обійдеться приблизно в 250 гривень за 1 квадратний метр, тобто вартість друку для стандартного міського щита розміром 3 на 6 метрів складе близько 4,5 тисяч гривень. Замовити друк можна як в рекламних компаніях, так і в друкарнях.

Альтернатива щиту

Рекламний щит - не єдина рекламна конструкція, яка ефективно може бути встановлена ​​над автодорогою. Слід звернути увагу також на перетяжки (розтяжки) - полотнище з рекламою, яка закріплюється між двома ліхтарними стовпами безпосередньо над дорожнім полотном. Вартість такої реклами залежить від жвавості дороги, над якою вона монтується, і становить від 20 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за 10 днів.

Тепер ви знаєте, як встановити рекламний щит в місті, так що вам залишається лише вирішити, яким із запропонованих варіантів скористатися.

Зовнішня реклама в США. Відео по темі: