Як відкрити школу іноземних мов

Учні школи ін. мов

Сьогодні розповімо як відкрити школу іноземних мов, це буде хорошим бізнесом для практично будь-якого регіону. У великих містах - взагалі дуже прибутковий бізнес, де багато хто розуміє, що без знання іноземної мови складно отримати роботу у відомій компанії або хоча б просто з'їздити за кордон.

У маленьких містечках і селищах школа іноземних мов може стати справжнім порятунком для тих, хто незадоволений рівнем викладання того ж англійської в загальноосвітніх школах. Як не крути, а бізнес прибутковий, до того ж дуже цікавий.

Конкуренція або як знайти «своє місце»

Звичайно, пропозиція на ринку просто величезна. Зупинки і веб-сайти так і рясніють оголошеннями про набір в групи. Але ж і попит великий і до того ж постійно зростаючий.

Золоте правило бізнесу - знайти свою нішу на ринку. Тобто ми не женемося за всім і відразу, ми вибираємо свій напрямок і розвиваємося саме в ньому. Отже, що потрібно для того щоб відкрити школу іноземних мов? Перш за все, потрібно з'ясувати, які мови найпопулярніші. Безсумнівно, це англійська, далі йдуть французька, німецька, італійська, іспанська та останнім часом ще й китайський.

Крім цього, можна працювати в вузької спеціалізації. Наприклад, навчати дітей дошкільного віку, готувати абітурієнтів, в тому числі і до вступу в закордонні вузи. Трохи пізніше можна почати розширювати сферу послуг.

Конкурентна перевага вам можуть дати індивідуальні заняття або заняття в маленьких групах, по 4-6 чоловік.

Реєстрація, оренда та обладнання

Важливий пункт! - реєстрація вашої школи. Для початку , особливо якщо ви самі - кваліфікований викладач. Разом з розвитком вашого бізнесу можна задуматися і про відкриття безпосередньо школи, яка видаватиме своїм учням сертифікати державного зразка. Для цього потрібно буде зареєструватися в якості АНО або НОУ. Для цієї роботи вже необхідна ліцензія, яка дає права надавати освітні послуги.

Потім потрібно визначити, де школа буде розташовуватися. Оренда - вкрай важливий і непросте питання. Потрібно правильно розрахувати свої можливості, щоб потім не опинитися в боргах. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликим капіталом, то для початку краще відкрити школу десь в спальному районі, а вже у міру можливості перебратися в центр міста.Ще один хороший варіант - просто орендувати клас в навчальному закладі. Це допоможе заощадити на покупці меблів і класної дошки.

Не будемо забувати, що навчальні посібники та методичні матеріали - теж не найдешевша стаття витрат, їх відсутність буде вважатися ознакою непрофесіоналізму.

Четвертий пункт - персонал. Зараз ми говоримо про викладачів, тих людей, які будуть створювати репутацію вашої школи. Відкривати школу вивчення іноземних мов потрібно, маючи склад професійних і досвідчених викладачів, які вміють викликати прихильність до себе людей. Таке поєднання зустрічається не так вже й часто. Істотно вплине на імідж вашої школи присутність в складі викладачів носіїв іноземних мов. Навчатися безпосередньо у англійця чи француза захочуть багато.

Розповісти про себе

Звичайно, як добре б все не було організовано, до вас ніхто не прийде, якщо про школу не знають. Зовнішня реклама, розклеювання оголошень на ділі виявляються не настільки дієві, як прийнято вважати. Для реклами, наприклад добре використовувати оголошення та матеріали в ЗМІ, інтернет-рекламу, відкрити і оптимізувати власний веб-сайт. Іноді працює і прямий маркетинг: ви телефонуєте в великі компанії і пропонуєте навчання персоналу.

Ну і, звичайно, один з найбільш - «сарафанне радіо». Якщо ви відкриєте приватну школу іноземних мов і сформуєте її хороший імідж, він буде працювати на вас довгі роки.

Відео по темі: