Кращі фільми про бізнес

Кадр з фільму Вовк з Уолл-стріт

Ні для кого не секрет, що фільми про бізнес - це один з найсильніших мотиваторів: багато підприємців можуть в точності згадати той момент, коли вирішили зайнятися бізнесом, і для деяких з них це рішення міцно пов'язано з певним кінофільмом. У цій статті ми зібрали великий список фільмів про бізнес, і про те, як в своїй справі.

Зміст статті:

«Вовк з Уолл-стріт», 2013 р IMDb: 8.20

Ця біографічна стрічка розповідає про молодого біржовому брокерові Джордан Белфорті, швидко розбагатів завдяки вродженій харизмі, таланту до продажу і правильному підходу до клієнтів, але все втратив через порушення біржового законодавства.

«В гонитві за щастям», 2006 р, IMDb: 7.90

Кріс Гарднер сам виховує маленького сина і працює продавцем. Платні не вистачає, щоб оплачувати рахунки, і вони опиняються на вулиці. Але мотивація Кріса сильна, і він не здається - замість цього Гарднер влаштовується стажистом в велику брокерську компанію, в надії на те, що після закінчення терміну стажування, за яку йому не платять ні цента, він зможе вирішити всі свої фінансові проблеми і забезпечити синові гідну життя.

«Джобс: імперія спокуси», 2013 р IMDb: 5.90

Байопік Стіва Джобса розповідає, як молодий спеціаліст, почавши з нуля, створив справжню імперію, ставши іконою стилю і втіленням сучасної ділової людини.

«Уолл-стріт», 1987 р, IMDb: 7.40

Ця картина розповідає історію молодого, але дуже амбітного нью-йоркського брокера Бада Фокса, який готовий на все, щоб піднятися на блискучу вершину. Для цього, він йде на сумнівну угоду з досвідченим ділком Гордоном Гекко, який допомагає йому осягнути всі тонкощі майстерності. Але головний, урок, який Гекко дає своєму протеже: «Жадібність - це добре!».

«Уолл-стріт: Гроші не сплять», 2010 р, IMDb: 6.30

Роки після подій першого фільму Гордон Гекко, нарешті, виходить з в'язниці, куди він потрапив в результаті біржової афери, і потрапляє в абсолютно новий світ. Так, його методи роботи застаріли. Так, репутація постраждала. Так, у нього немає грошей. Але він все ще Гордон Гекко. І, крім того, у нього є дочка, яка ось-ось вийде заміж за молодого перспективного брокера. Головне пам'ятати, що жадібність - це добре!

«Соціальна мережа», 2010 р, IMDb: 7.80

Фільм присвячений історії створення Facebook - найбільшої в світі соціальної мережі, яка починалася як студентська розробка, і перетворилася в багатомільярдний конгломерат, зробивши своїх засновників наймолодшими мультимільйонерами в світі.

«Межа ризику», 2011 р, IMDb: 7.10

Ця картина розповідає про події ночі, що передує початку світової фінансової кризи, що вибухнула восени 2008-го року і знищила сотні великих і малих підприємств по всьому світу. Група аналітиків і топ-менеджерів однієї з працюючих на Уолл-стріт інвестиційних компаній повинна прийняти найважливіше рішення у своєму житті і життях сотень тисяч людей по всьому світу.

«У компанії чоловіків», 2010 р, IMDb: 6.80

Щоб скоротити збитки, корпорація GTX починає масово звільняти своїх співробітників, закриваючи філії по всій країні. Люди, які зіткнулися з цим, починаючи від самих малозначних працівників, і закінчуючи співзасновником компанії, змушені позбутися від колишніх звичок, і всерйоз взятися за боротьбу з обставинами, круто змінили їх життя.

«Фірма», 1993 р, IMDb: 6.80

Молодого і вкрай честолюбного випускника юрфаку Гарвардського університету запрошують на роботу в невелику компанію. Амбіційний юрист мріє про швидке кар'єрне зростання, дорогих машинах і елітних квартирах, але незабаром з'ясовує, що фірма, в яку він потрапив, займається обслуговуванням найвпливовіших мафіозних кланів Чикаго. Відмовитися від співпраці з цими людьми - підписати собі вирок, але продовжувати працювати в фірмі - значить, потрапити під ковпак ФБР.

«Інформатор!», 2009 р, IMDb: 6.50

Марк Уітакер, перспективний співробітник великого агропромислового холдингу «Арчер Деніелс Мідланд», змушений стати стукачем і доповідати про справи своєї компанії в ФБР. Так урядові агенти дізнаються, що міжнародна корпорація штучно завищує ціни на свою продукцію, але Уїтакер це буде багато чого коштувати.

«Джеррі Магуайер», 1996 г. IMDb: 7.30

Звільнений за критику щодо свого керівництва спортивний агент Джеррі Магуайер приймає рішення про відкриття своєї фірми. Все пройшло б як по маслу, незважаючи на обставини, якби не колишні товариші по службі Магуайера, для яких, як виявилося, всі методи хороші. І Джеррі відмінно розуміє, що якщо він здасться зараз, то піднятися на ноги не зможе більше ніколи.

«Порочна пристрасть», 2012, IMDb: 6.60

Роберт Міллер - звичайний аферист, що володіє неймовірною харизмою, яка і дозволяє йому провертати свої справи. Але, само собою, торгівля повітрям не може тривати довго, і одного разу Міллер вирішує продати свій хедж-фонд одному з найбільших банків країни. Головне - зробити це до того, як його махінації будуть розкриті. Але непередбачені події вносять до плану Роберта свої корективи.

«Тут курять», 2005 р, IMDb: 7.60

Нік Нейлор - професійний лобіст, що працює на велику тютюнову компанію. Незважаючи на те, що Нік ефективно просуває продукт замовника в кіно і на телебаченні, сам він ніколи в житті не курив. Для нього таке лобі не більше ніж робота, за яку добре платять, і, врешті-решт, це зіграє з Нейлор злий жарт.

«Аферист», 1999 р, IMDb: 6.30

Нік Лісон, молодий і подає великі надії фахівець, влаштовується на роботу у великий банк «Берінгс». Ніку належить вести облік активів банку і займатися біржовими торгами. Окрилений першими успіхами, Нік незабаром здійснює ряд фатальних помилок, які призводять до втрати колосальних сум. Щоб приховати свій провал, Лісон змушений піти на хитромудру аферу, але з часом лише все сильніше грузне в павутині брехні.

Це лише мала частина кінострічок про бізнес, які ви без зусиль зможете придбати або подивитися онлайн на популярних ресурсах. Кожен з цих фільмів зможе чогось вас навчити, а можливо, і.

Відео по темі: