Як можна зацікавити роботодавця на співбесіді

Співбесіда

Рано чи пізно кожен з нас стикається з проблемою влаштування на роботу. На електронні заявки мало хто відповідає, а на живих співбесідах ви ніяк не можете догодити роботодавцю. Турбуватися не варто, далі ми розглянемо кілька незвичайних методів, завдяки яким ви зможете з легкістю зацікавити собою роботодавця і влаштуватися мало не на будь-яку роботу.

Зміст статті:

  • На час станьте для нього ідеальним працівником
  • Будьте корисним у всіх сенсах
  • Будьте цікавим
  • Будьте адекватним

На час станьте для нього ідеальним працівником

Практикувати цю хитрість можна багатьма способами. Один з найпростіших - слід заповнювати все так, як ніби ви створені для цієї компанії, а не як все насправді. Наприклад, якщо ви захочете стати продавцем, то слова «ознайомлений з усіма прайсами, правилами та іншої документацією» набагато менше зачеплять роботодавця, ніж слова, на кшталт «захоплююся маркетингом і маю досить хороший досвід в продажах». Не бійтеся трошки прибрехати, головне - відчувати міру.

Наступним кроком буде перефразування думок про дану роботу в ті, що хоче почути від вас роботодавець. Дізнатися ці фрази можна, наприклад, при спілкуванні з самим роботодавцем, або на сайті компанії, проаналізувавши всі статті. Постарайтеся не розкидатися цими фразами без діла, так як начальник може запідозрити недобре. Використовуйте їх лише в той момент, як він поставить питання саме по цій темі.

Ідеально буде, якщо ви навчитеся ще і вірити в свої слова на співбесіді. Зустрічається безліч людей, які вміють кардинально змінитися за лічені хвилини, щоб сподобатися колективу або певній людині. Для людей, що живуть за принципом «чому я повинен підлаштовуватися під когось?», Є тільки одна порада: ці всі принципи, можливо, допоможуть вам в житті, але мета вашого візиту співбесіди проста -.

А якщо ви не зробите начальника, то робочого місця не бачити, так що вибору не залишається. Якщо ж вас чимось не влаштовує начальник, то спробуйте стати на його посаду самі. Не виходить? Нема можливості? Тоді не звинувачуйте нікого і продовжуйте працювати на нього, адже це в ваших інтересах.

Для роботодавців, які беруть на роботу тільки своїх людей, станьте своїм

На сьогоднішній день можна зустріти безліч підприємств, які відмовляють у наданні вакансії неперевіреними людям. Їх господарі вважають за краще співпрацювати з родичами, знайомими або просто перевіреними працівниками. Щоб, доведеться витратити чимало сил, але це цілком здійсненне бажання.

Для початку займіться пошуком знайомих, що мають можливість допомогти з працевлаштуванням. Якщо таких немає, то знайти їх теж не важко. Поспілкуйтеся з людьми на форумах, в соціальних мережах, розпитайте у своїх родичів, друзів. Напевно хоча б один з цих людей допоможе вам влаштуватися в потрібну компанію. Ну а після цього не забудьте віддячити йому ніж зможете, так ви збільшите шанс збереження відносин з цією людиною.

Будьте корисним у всіх сенсах

Візьмемо, наприклад, посаду продавця, згадану в першому підпункті. Задумайтесь, що подумає роботодавець, якщо ви прийдете вже з одним або навіть декількома клієнтами? Найімовірніше, він без роздумів візьме вас на роботу. І так можна зробити в будь-якій професії, потрібно лише добре подумати.

Той же перекладач може сподобатися роботодавцю своєю багатою промовою і розумінням терміном і так далі. Ваша мета - дізнатися, що роботодавцю найважливіше бачити в своєму працівнику і впровадити в себе цю рису характеру або вміння. У цьому випадку шанси позитивної відповіді на співбесіді зростуть в рази.

Будьте цікавим

Не потрібно вважати роботодавця людиною з вищої раси або малодоступним багатієм. Начальники підприємств такі ж люди, як і всі, тому і ставитися до них варто так само. Ви можете, наприклад, незвичайним чином. Можна описати який-небудь важливий момент або подія, пов'язана з досвідом в даній сфері роботи, щоб роботодавець зацікавився цим і вирішив передзвонити вам. Опишіть свої вміння максимально барвисто і незвично, тоді успіх в ваших руках.

Будьте адекватним

Стати адекватною людиною досить легко, але, на жаль, багато людей не вважають це за потрібне. Якщо поштова статистику підприємств, то кожне третє резюме містить мінімум 2-3 помилки в словах. Не складно здогадатися, куди відразу ж ці оголошення потрапляють. Щоб роботодавець ознайомився з вашою заявкою повністю і уважно, вкладіть в неї всі сили і перевірте кілька разів. Так людина зрозуміє, що має справу з освіченою, пунктуальним і адекватним працівником.

Прийти на співбесіду вчасно теж дуже важливо, а якщо не виходить, потрібно попередити про це роботодавця. Цими діями ви теж підкреслите свою адекватність. Коли називаєте бажану зарплату, не слід доповнювати названу суму розповіддю про проблеми в сім'ї і життя, аргументами і іншим, роботодавці цього не люблять, їм потрібен впевнений в собі людина, чітко знає свою мету.

Звичайно ж, це не всі способи, і виділитися з купи інших резюме. Не бійтеся розкриватися майбутньому начальникові і боятися його. Використовуйте один або кілька таких способів, і тоді точно все вийде.

Відео по темі: