Як стати хорошим керівником

Керівник фірми в своєму кабінеті

Зараз розповімо як стати хорошим керівником. Якщо порівнювати поняття лідера і керівника, можна побачити пряме відмінність. Прихильність до людини, що займає пост вищестоящої посади, визначено його службовим становищем. Він керує діяльністю сторонніх осіб, і відповідає за підсумкові слідства і досягнення. Лідер же надихає і заряджає емоціями, дає можливість уникнути проблеми з легкістю. Люди охоче йдуть за ним, тому що оцінюють його індивідуальна першість.

Щоб домогтися лідерства, не в обов'язковому порядку потрібно володіти такими особливостями. , Оточення вважає лідером ту особу, яка проявляє себе подібним чином. Нижче ми привели основні якості, якими повинен володіти справжній начальник:

Зміст статті:

  • Уміння впливати на оточуючих
  • Впевненість в собі
  • емоційна стійкість
  • винахідливість
  • підприємливість
  • відповідальність
  • самостійність
  • наполегливість
  • товариськість
  • самодисципліна

Уміння впливати на оточуючих

Його також називають харизмою. Безліч людей відносять подібне якість до вродженому. Однак, виходячи з підсумків тренінгів, відомо, що основою харизми є здатність відрізнятися від багатьох індивідуальними особливостями. Для цього вистачить придумати міф, в який повірять без вашого дозволу. Так, Наполеон міг сказати ім'я кожного солдата зі своєї армії. Гарна задумка - обзавестися картками на робочих, щоб в подальшому вразити їх знанням про манери, або смаки і їх перевагах.

Впевненість в собі

Явний лідер впевнений у власній персоні, може побороти будь-які, що зустрічаються на шляху, труднощі. При цьому він повинен володіти повною рішучістю. Якщо переважає недолік переконаності, то необхідно застосувати методи психології.

Емоційна стійкість

Прямі лідерські риси - психологічна стриманість, врівноваженість, володіти холоднокровністю в різних ситуаціях. Суворий і грубий людина не має авторитету в суспільстві.

Винахідливість

Практичний розум, вміння творчо вирішувати завдання, і проявляти креативність - все це підносить лідера серед оточення. В кінцевому підсумку люди без примусу слухають.

Підприємливість

Самий явний лідер повинен проявляти ініціативу, і здатність піти на ґрунтовний ризик.

Відповідальність

Бути відповідальним і надійним, до того ж зберігати відданість раніше даним обіцянкам - все додають позитивні характеристики людини, яка претендує зайняти лідерські позиції.

Самостійність

Співробітники не повинні сумніватися в тому, що обраний ними лідер приймає рішення самостійно, без допомоги сторонніх осіб. До того ж він не повинен перекладати відповідальність на плечі іншої людини, не піддаватися впливу начальника або підсумками життєвих ситуацій.

Наполегливість

Присутність у лідера чіткості і розумності, до того ж наполегливості в досягненні цілей обов'язково. Але є тонка грань між витримкою і завзятістю. Цілеспрямованість вважається величезним плюсом, впертість - великим недоліком.

Товариськість

Похмурий і похмурий чоловік ніколи не доб'ється впливу в суспільстві. Все неперевершені лідери, залишаючи за собою приємне відчуття. Головною складовою подібного мистецтва вважається вміння оцінювати позитивні якості сторонньої особи, і вчасно повідомити їй про це.

Самодисципліна

Лідер зобов'язаний бути прикладом для оточуючих, і не допускати різних слабостей в.

Відео по темі: