Які є інноваційні ідеї бізнесу (Ноу хау)

Оригінальний, інноваційний велосипед

Ідеї ​​для відкриття власної справи часом можуть з'явитися абсолютно випадково. Але саме вони приносять ноу хау в бізнес і солідний дохід в кишеню творця. І все тому, що їх простота і необхідність просто очевидні. Отже, що на сьогоднішній день нового з'явилося в цій сфері?

Зміст статті:

  • Лічильник води з блокуванням
  • Велосипед з ручними педалями
  • Подушка безпеки для велосипедистів
  • Електронний гіпс
  • Прилад для спілкування з собакою
  • Автомобіль-конструктор
  • Інтерактивна пісочниця
  • очищувач снігу

Лічильник води з блокуванням

Ви в черговий раз відкрили кран з гарячою водою, залишили ванну наповнюватися і забули? тоді новий винахід у вигляді лічильника води з блокуванням створено просто для вас.

Це пристрій кріпиться на кран, на ньому ви виставляєте обсяг своєї ванній і включаєте воду. Після того, як з крана виллється той обсяг води, який ви вказали, лічильник просто перекриє воду.

Чим хороша ідея?

Ідея хороша тим, що використання лічильника дозволяє досягти суттєвої економії. Це прийшло ноу хау в бізнес застрахує вас і від затоплення сусідів знизу, і від перевитрати досить дорогим гарячої води.

Велосипед з ручними педалями

Винаходити колесо безглуздо, це факт. Втім, те ж саме говорили і про велосипед. Здавалося б, як можна змінити конструкцію знайомого всім двоколісного транспорту?

А ось так - тепер можна придбати велосипед з педалями, які розташовані замість керма. Тобто ви будете приводити в рух колеса руками. Хоча винахідники не відмовилися і від педалей ножних, пропонуючи при бажанні поєднувати обидва варіанти.

Кому це треба?

Всім, хто думає про своє здоров'я. Завдяки такій конструкції, тепер навантаження отримує не тільки нижня частина тулуба, але і верхня. Значить, і здоров'я буде в два рази більше.

Подушка безпеки для велосипедистів

Продовжуючи тему двоколісного транспорту, ми торкнемося не тільки здоров'я велосипедистів, а й їх безпеку. Якщо автомобілісти захищені і ременями, і корпусом, то велосипедисти абсолютно беззахисні.

Але тепер для них продають шарф, який ховає в собі подушку безпеки. За ситуацією стежать спеціальні датчики, які при необхідності дають сигнал і за 0,1 секунди навколо голови велосипедиста утворюється повітряна подушка.

Скільки коштує?

Вартість аксесуара досить висока, близько 450 доларів. Але на здоров'я, як вірно говорять, не економлять.

Електронний гіпс

Якщо все ж травми отримані, пережити час зрощення кістки допоможе електронний гіпс. Від звичайного гаджет відрізняється абсолютно всім - матеріалом виготовлення, функціоналом і можливостями. При цьому головне завдання - фіксувати руку, електронний гіпс виконує на відмінно.

Кому підійде?

Всім, хто просто не може з'явитися на вулиці зі звичайним гіпсом. Електронний варіант викликає не співчуття, а інтерес. Якщо ви зламали руку, а попереду ділова зустріч - це саме для вас.

Прилад для спілкування з собакою

Хотіли в дитинстві розуміти свого вихованця? Тепер така можливість є. А надає її гарнітура, що є досить складним пристроєм.

Сенс полягає в тому, що прилад зчитує показання мозку тварини, а потім переводить їх на зрозумілий людині мову. Голодний ваш вихованець або хоче гуляти - тепер він повідомить про це сам.

Автомобіль-конструктор

Зібрати автомобіль мрії своїми руками? Це реальність, завдяки однієї італійської компанії. Ви вибираєте набір, доповнюєте його комплектуючими для збірки і отримуєте запчастини.

з них автомобіль вам доведеться самостійно. До речі, це відмінний подарунок для чоловіка. Правда вміти поводитися з інструментами в даному випадку просто необхідно.

Інтерактивна пісочниця

Уявіть, що ви своїми руками з піску створюєте гори, вулкани і западини. Цікаво? Так порахували і творці інтерактивної пісочниці. В її основі лежить звичайний пісок, який підсвічується складним пристроєм, що дає ілюзію реальності того, що відбувається.

Напевно в школах, так і в розважальних закладах попит на неї буде колосальним.

Очищувач снігу

це останнє , яке хотілося б сьогодні згадати. Тому що більш геніальної вже нічого бути не може. Винахід являє собою гібрид снігоочисника і звичайного розпилювача. Тільки останній подає не воду, а сіль.

Уявляєте, як спрощується прибирання снігу? А винайшли його два семикласники. Є над чим замислитися, чи не так?