10 звичок, які не дозволяють бідним розбагатіти: чим відрізняється бідний від багатого і як потрібно мислити, щоб стати успішною людиною

Рука скута ланцюгами

Щоб стати успішним і забезпеченим, зовсім немає необхідності народитися в багатій родині. Всього можна досягти самостійно, при наявності бажання і деяких навичок.

Правильне мислення дає ці самі навички. У одних людей, це закладено від народження, а іншим потрібно вчитися і виробляти це в собі. Адже в момент появи на цей світ, все мають однакове статура, дихають одним повітрям. Це вже потім, у міру дорослішання, починаються думки про те, багата людина чи бідна і як він виглядає.

Є дуже багато випадків, коли діти з дуже багатих сімей мали все і були відомими, а потім вони спускали все майно в казино або на наркотики і алкоголь. Вони опускалися і перетворювалися в бомжів, не вміючи правильно розпоряджатися своїми грошима.

А в цей же час, інші діти, з дуже бідних сімей, які навіть не ходили в школу, так як це було не по кишені родині, ставали багатими. Вони читали безкоштовно в бібліотеках, спілкувалися з людьми, на яких працювали і вірно мислили. В результаті з бідняка така людина перетворюється на мільйонера, не маючи раніше ніяких шансів, на думку суспільства.

Зміст статті:

 • Чому так відбувається?
 • 1. Постійне відчуття жалості по відношенню до себе самого.
 • 2. Жадібність і скупердяйство.
 • 3. Заняття тими справами, які викликають напади нудоти.
 • 4. Грошовий культ.
 • 5. Життя невідповідно до своїх достатків.
 • 6. Пошук вигоди тут і зараз.
 • 7. Постійне скиглення.
 • 8. Вічне порівнювання себе з оточуючими.
 • 9. Розуміння понять «багатство» і «гроші».
 • 10. Небажання підтримувати зв'язок з родиною і рідними.

Чому так відбувається?

Було б логічно, якби було навпаки. Все це пояснюється дуже просто. Всі люди, з-за, діляться на дві категорії: бідняків і багатіїв. Це обчислюється не кількістю грошей, а мисленням, яке в майбутньому призведе до певних результатів. Яке мислення у людини на сьогоднішній день, так він завтра і буде жити. Так як думки притягують в життя те, про що люди думають.

Нижче, ви можете ознайомитися з десятьма звичками бідних людей, від яких краще позбавлятися якомога швидше. Крім бідності це ні до чого не приведе. Всі вони властиві тільки тим, хто має бідняцьке мислення. Саме вони не дозволяють людині багатіти, скільки б зусиль він не докладав.

1. Постійне відчуття жалості по відношенню до себе самого.

Напевно, кожен згадає хоча б одну людину, яку зустрічав у житті, скаржиться на все підряд. Він постійно твердить про те, як йому не пощастило в житті. Він і народився не там, і зовнішність у нього не така, як треба, зростом не вдався, країна не підходить і інше. Деякі жінки працюють на найбільш низькооплачуваних посадах і шкодують про те, що вони не народилися чоловіками.

А чоловіки - навпаки, працюючи на поганих посадах, звинувачують долю, що вони не народилися жінками, тому що жінкам в житті легше в усьому. А хтось ще вважає, що його зростання занадто низький, щоб він міг знайти собі хорошу роботу і того, хто його полюбить. Це просто пара прикладів, для ясності.

Найжахливіше, що всі вони не мають можливості займатися собою або пошуком кращої посади, місця проживання, професії. Всі їх вільний час і енергія витрачаються на те, щоб жаліти себе і розповідати всім про свої невдачі. Навколишні ж їх люди, уважно слухають ці жалісливі історії і у них в голові відкладається, що ця людина повний невдаха і потрібно ставитися до нього відповідним чином.

А ті люди, які мислять по-багатому, обов'язково і визнання. Їм не заважають ніякі соціальні чинники або особливості їх зовнішності. Багаті люди приймають себе разом з усіма недоліками. А заповзятливі роблять свої недоліки перевагами, які тільки додають їм популярності.

2. Жадібність і скупердяйство.

Всім відомий диснеївський персонаж Скрудж Мак Дак, схиблений на своєму капіталі. Так ось, ці люди багато в чому на нього схожі. Вони здійснюють всі свої покупки тільки на розпродажах.

А продукти купують тільки ті, на які діє хоч мінімальна знижка. Це робиться не з метою економії і не через брак коштів в гаманці. Це просто звичка бідної людини - його мислення. Така людина шукає де б що урвати подешевше і ніколи не відмовиться отримати щось безкоштовно, навіть якщо це йому особливо й не потрібно.

Але, якщо йому потрібно буде продати щось своє, то оцінена річ буде по максимуму і навряд буде доречний торг. На керівних посадах зазвичай такі Мак Даки проявляють себе так, що вимагають від підлеглих виконання плану на всі 200 відсотків, але оплату за працю нараховують за мінімальним тарифом.

Той же, хто має склад розуму багатшим не намагається отримати все дешево. Він об'єктивний в оцінці чого-небудь. Така людина готова оплатити реальну вартість речей. Але і від оточуючих він буде очікувати такого ж ставлення до себе. А економить він не на якості, а за рахунок того, що може відмовитися від непотрібних покупок.

3. Заняття тими справами, які викликають напади нудоти.

День у день, більшість людей, змушують себе займатися тим, що вони ненавидять робити. Наприклад, жінка постійно приходить з роботи втомлена і стає мити посуд за всією сім'єю. Їй це ненависно робити, але хто крім неї це зробить. Або ж, начальник підприємства сам робить всі необхідні звіти, тому що він лінується вчити всьому цьому свого нового заступника. Або хлопець ходить на роботу шість днів в тиждень і ненавидить те, що він робить, але зате там платять зарплату вище середньої.

Всі ці люди з різних світів, але вони схожі між собою своїм мисленням. Вони все продовжують робити те, що ненавидять, але навіть не намагаються що-небудь змінити. Продовжуючи в черговий раз виконувати свою роботу, вони нарікають на життя, на оточуючих, начальника-козла і президента. Але, ніколи не на себе.

Багаті люди ніколи не роблять те, чого не хочуть. Вони розуміють, що їм це не принесе ніякої радості, а значить - це не потрібно. Робити треба тільки те, що приємно і цікаво. Щоб досягти фінансової винагороди за свою працю, потрібно не просто робити те, за що платять. А треба ще й робити те, що подобається, навіть якщо це не дуже прибутково. Тоді буде толк.

4. Грошовий культ.

Абсолютно все неспроможні люди згодні в тому, що всі їх нещастя через брак грошей. Більшість з них можуть навіть назвати точну суму, яка б змогла зробити їх щасливими. Майже кожен бідняк думає, що якби він мав рахунок в кращому світовому банку і міг жити на відсотки, які дозволили б є в ресторані і одягатися в бутиках, то настав би счастье.В реальності ж, гроші не можуть давати щастя, вони ще нікого не зробили щасливим. Всі заможні люди щастя міряють в інших одиницях, а не в грошах. Є те, чого не можна купити або продати. Ось воно найцінніше в світі.

5. Життя невідповідно до своїх достатків.

Банківські кредити і кредитні картки стали справжнім відкриттям для любителів витрачати більше, ніж вони заробляють. Співробітники кредитних відділів навчені спеціально так, щоб завжди посміхатися і йти на зустріч клієнту. Вони нізащо не будуть критикувати бажання, наприклад, студента взяти кредит на автомобіль. І добре, що там тільки одне скло коштує як його річна стипендія. Адже він же працює промоутером у вільний від навчання час.

Картки ж є хорошою вивертом для тих, хто боїться кредитів і великих сум. Ліміт не великий, але зате його цілком вистачає на нові туфлі, косметику або фірмовий спінінг. Це часто вабить людей з бідняцьких мисленням і вони купують собі речі, за які потім будуть розраховуватися мінімум пару наступних місяців.

ні в якому разі не беруть гроші в кредит на покупки побутових речей або одягу. Вони завжди витрачають тільки ту суму, яку можуть собі дозволити. Але, ніколи не більше, ніж заробляють. Кредитами іноді користуються і багатії, але тільки в разі відкриття нового прибуткового справи. Яке дуже скоро буде давати прибуток, і кредит буде погашений достроково. А потім буде чистий дохід.

6. Пошук вигоди тут і зараз.

Всі люди мислять за бідняцьких завжди хочуть отримати все відразу, без очікування. При пошуку роботи, вони вибирають ту вакансію, де оплата в перший місяць вище за все, навіть якщо немає ніякої перспективи на майбутнє. Трохи менша оплата в пристойній фірмі, зі збільшенням окладу через пару місяців, після стажування - не підходить. У випадку ж з інвестуванням вільних грошей, бідний краще закопає свої гроші під деревом, ніж довірить їх комусь, щоб отримати в п'ять разів більше через рік.

дивляться наперед, виглядаючи собі максимальну вигоду в майбутньому. Вони готові попрацювати зараз на нижчій посаді, але з можливістю розвитку і переходу на кращу посаду потім. І вкладають вони сміливо свої заощадження, щоб потім отримати їх більше. Так як гроші приносять гроші.

7. Постійне скиглення.

Часто можна почути, як знайомі зібравшись десь спільно обмінюються скаргами на життя. Поки один розповідає, що президент - бандит, чиновники - корупціонери, а бізнесмени - злодюги і бандити, всі інші йому підтакують і кивають. Виходить, що все всюди погано і все навколо погані, а ось вони такі чесні і скривджені зібралися тут і ниють.

У той самий час, інші люди, які приречені, займаються собою. Їм просто ніколи хникати і скаржитися. Вони самовдосконалюються, вчаться новому і шукають можливості реалізувати свій потенціал. І це в тій же країні, з тим же президентом і з тим же курсом долара.

8. Вічне порівнювання себе з оточуючими.

Хлопчик вважає себе краще за інших, тому що у нього найкрутіший телефон в класі і наймодніші кросівки. І йому плювати, яка він людина насправді. А дівчинка вважає себе гірше інших, тому що вона написала контрольну з математики гірше всіх, вона навіть не думає про те, що вона справляється з мовою і літературою краще за всіх.

А ще одна дівчинка постійно переживає, що вона гірша за інші, тому що вона найповніша в класі. Вона впевнена, що ніхто ніколи не закохається в неї через це. Всі вони прекрасно справляються зі порівнювання себе і всіх навколо. Тому їм ніколи дивитися на ситуацію реально і вони починають вішати на себе ярлики.

Якби люди замість того, щоб вважати себе невдахами, займалися собою, то багато чого б досягли. Люди з багатим складом розуму завжди займаються собою, як фізично так і душевно. І порівнюють вони себе тільки з собою вчорашнім. Якщо сьогоднішній «я» краще вчорашнього - прекрасно.

9. Розуміння понять «багатство» і «гроші».

Як вже було описано в п. 4 - багаті люди ніколи не роблять з грошей культу. Вони вміють розділяти два поняття такі як «багатство» і «гроші», так як це два абсолютно різних за значенням слова. Вони настільки різні, що ніяк не можуть порівнюватися між собою. Гроші - це папірці, які ходять в країні або світі. Багатство - ні що інше, як уміння залучати фінанси в своє життя і постійно примножувати їх кількість. Це вміння неможливо виміряти в цифрах або номіналами купюр.

здатний робити гроші з усього. Він знайде можливості і способи отримати багатство з того, що на перший погляд не привертає увагу. А в разі втрати всіх своїх заощаджень, людина з таким мисленням знову стане багатим через якийсь час. Він просто не вміє інакше.

10. Небажання підтримувати зв'язок з родиною і рідними.

Ізоляція себе від всіх рідних і близьких остання, але дуже важлива звичка, яка робить людину бідним. Сім'я не завжди може все зрозуміти і не завжди готова підтримати в чомусь. Але, це зовсім не означає, що більше не потрібно спілкуватися ні з ким з них. Матеріальні цінності вони тимчасові - приходять і йдуть. А що буде у того, хто втратить все? У нього нічого не залишиться окрім його родини.

Тому не потрібно обривати сполучну нитку. Адже добре, коли є куди і до кого прийти в разі перемоги або поразки. Там підтримають, навіть якщо і не зможуть повністю зрозуміти і допомогти матеріально.

HD відео по темі: